źródło: własne / Podbeskidzie Bielsko-Biała / Odra Opole

ODRA Opole - 27 października 2018, 19:54:49 - *.147.99.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tuomas - 27 października 2018, 19:57:16 - *.elisa-laajakaista.fi

Gerd - 27 października 2018, 19:59:39 - *.dynamic-zab-03.vectranet.pl

Joker - 27 października 2018, 20:01:19 - *.146.168.46.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gratulacje walczymy dalej!

lol - 27 października 2018, 20:01:36 - *.90.160.140
i ha ha

TSP - 27 października 2018, 20:03:01 - *.centertel.pl
10 minut od czasu, gdy 90 minut podało wynik, a na stronie Podbeskidzia nadal grają, w dodatku wynik 0:0. Wcześnie przez 15 minut pokazywali, że Odra prowadzi 1:0. Masakra...

Tsp Pszczy - 27 października 2018, 20:04:13 - *.centertel.pl
Ważne punkty. Brawo PODBESKIDZIE.
WALCZYMY dalej. Zapomnieć o Jastrzębiu i do przodu. W każdym meczu tylko zwycięstwo. Idzie idzie PODBESKIDZIE.

obiektywny - 27 października 2018, 20:04:56 - *.play-internet.pl
sędzia to dramat kartki dawał tylko bielsku
i tacy ludzie jak ten Pan sędziują szok.
mógł jeszcze dorzucić 7 min do gry i była by połowa pierwszej dogrywki

lusilka@gm - 27 października 2018, 20:09:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chłopi?? co to jest

1910 TSK - 27 października 2018, 20:11:50 - *.play-internet.pl
Brawo TSP liczą się tylko 3pkt.Powoli w góre idziemy aby nas na stadionie było dużo dużo więcej idzie idzie

Tsp - 27 października 2018, 20:12:14 - *.centertel.pl
Brawo TSP!!!!!
W pierwszą niedziele listopada czwartego zapraszamy na spektakl pod tytułem pokonamy chrobrego.

aspius - 27 października 2018, 20:13:22 - *.dynamic.mm.pl
Tak zeczywiscie było na stronie Podbeskidzia, cóz najprawdopodobnie młodemu człowiekowi prowadzacemu relacje Live drzemło sie przy laptopie?

Kokos - 27 października 2018, 20:15:09 - *.146.168.46.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@obiektywny
Meczu nie widziałem, za to byłem w Jastrzębiu i tam sędzia Marciniak rozdawał kartki zawodnikom z Bielska jedna za drugą, niektóre absurdalne. Dziś widzę kolejny znalazł się co kartkuje Podbeskidzie... Robi się to dziwne

Kibic - 27 października 2018, 20:35:42 - *.dynamic-zab-07.vectranet.pl
Za kilka meczy połowa zawodników z Podbeskidzia będzie musiała pauzować za kartki jak tak dalej będzie

Kibol - 27 października 2018, 20:53:16 - *.play-internet.pl
Słaby mecz ważne punkty!!!Tak trzeba wygrywać!idziemy w górę szkoda że z gks jastrzębie nie zremisowalismy i w koncowce dostalismy gola!!!

Kw2 - 27 października 2018, 23:47:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obecnym władzom Podbeskidzia dostaje się za słabo działającą stronę, że piłkarze nie promują klubu w przedszkolach. Może lepiej by było dla niektórych żeby Mikołajko wrócił. Wtedy można byłoby sprawdzić na fejsie jak to wszystko fajnie i kolorowo w klubie wygląda a wszyscy chodzą uśmiechnięci. Wiem, że to dość wcześnie i dużo będzie zależeć od wyborów i to jak będzie wyglądać przerwa zimowa w klubie ale wydaje mi się ze najlepszym marketingiem dla klubu i sposobem żeby przyciągnąć ludzi na stadion są po prostu dobre wyniki, a te mimo słabego składu wyglądają obiecująco.

Gerd - 28 października 2018, 6:19:15 - *.dynamic-zab-03.vectranet.pl
Mikołajko został szefem marketingu w Rekordzie, tak donosi poczta pantoflowa w B-B

mag - 28 października 2018, 10:08:53 - *.43.17.46.ipv4.supernova.orange.pl
Mecz szachów.Czekali na błąd przeciwnika.Po błędzie obrony Odry autobus z zaparkowany autobus z Bielska przed swoim polem karnym dopiął przyczepę. Aż dziwne że zawodnicy z bielska o własnych siłach zeszli z boiska bo przez ostatnie 10 minut padali z krzykiem na murawę kiedy nawet poczuli tylko oddech przeciwnika. Ale tego też trzeba umieć. Wygrała drużyna tego dnia lepsza. Gratulacje.

Misssport - 28 października 2018, 10:26:40 - *.play-internet.pl