28 października 2018, 13:00 - Toruń (Stadion Miejski im. Grzegorza Duneckiego)
Filip Kozłowski 32, Artur Lenartowski 90 - Kacper Skibicki 73, Konrad Handzlik 77

Elana: 1. Bartosz Mrozek - 23. Jan Andrzejewski, 6. Patryk Urbański, 27. Michał Kołodziejski, 3. Kordian Górka - 17. Dominik Kościelniak (83, 11. Damian Lenkiewicz), 18. Maciej Stefanowicz, 19. Mariusz Kryszak, 20. Mateusz Stryjewski (73, 7. Artur Lenartowski), 16. Krzysztof Wołkowicz - 15. Filip Kozłowski.

Olimpia: 19. Wojciech Muzyk - 25. Damian Ciechanowski, 26. Donatas Nakrošius, 66. Piotr Witasik, 96. Marcin Poręba (81, 8. Mikołaj Gabor) - 17. Mateusz Marzec, 30. Dariusz Kamiński (46, 70. Konrad Handzlik), 13. Bartosz Śmietanko, 11. Robert Ziętarski, 10. Aghwan Papikjan (90, 18. Nikodem Zatorski) - 15. Robert Hirsz (51, 22. Kacper Skibicki).

żółte kartki: Kamiński, Handzlik, Ciechanowski, Marzec, Nakrošius.

widzów: 302.

szczeryyy - 28 października 2018, 14:59:44 - *.unknown.vectranet.pl
Gol dla Elany w 97 minucie..

Elanowiec - 28 października 2018, 15:00:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bardzo ciekawe i emocjonujące derby,do 70 minuty zasłużenie prowadzimy,mamy 100procentową sytuację na 2:0 lecz marnujemy,potem otrzymujemy dwa potężne gongi po kontrach,chybotamy się,ale w końcówce meczu wstajemy z kolan i w 98 minucie wyrównujemy!!! No to są derby,kto nie był, niech żałuję!!!

bolek lole - 28 października 2018, 15:00:54 - *.play-internet.pl
Elana wielkie brawa za ambicje ,upor zaangazowanie do ostatnich sekund jestescie chlopakami z jajami i jesli bedziecie tak grac do konca to na pewno bedzie awans do 1 ligi

zyga - 28 października 2018, 15:00:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Strata 2 pkt Elany i Olimpii. Dobrze dla Widzewa i Radomiaka.

Maras70 - 28 października 2018, 15:04:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Te 8 minut sędzia doliczył prawidłowo, czy z lekka przegiął?

WM - 28 października 2018, 15:51:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fuksiarzom znów udało się zdobyć punkt w doliczonym czasie. Sędzia tak długo "trzymał" mecz aż zdobyli bramkę wyrównującą. Nie pierwszy raz sędziowie są z Elaną.

Borubar - 28 października 2018, 16:06:38 - *.catv.broadband.hu
Byłem na tym meczu, świetna gra obu drużyn. Wspaniała końcówka meczu, przy okazji zwiedziłem Toruń i zjadłem smakowite torunskie pierniki. Wszystkim polecam to miasto, wybierzcie się na tutejszy rynek...może mnie tam spotkanie

... - 28 października 2018, 16:15:52 - *.147.104.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czyli w tabeli II ligi zostało jak było.

futbolista - 28 października 2018, 16:24:14 - *.bois.qwest.net
zwiedzic i chlapnac pierniki to wszedzie mozna, ale ja to rozbujalem dzwon w torunskim ratuszu o godzinie 10-tej rano i dziwilo sie temu cale miasto, w tym czasie to ten chlopek roztropek, znaczy sie Rdzyk,
byl chyba na szkoleniach co do przyszlosci w Niemczech, jak Putin.
lecz po tym rozchustaniu dzwona, musialem szybko uchodzic i przeprawil mnie jakis chlop lodka przez ten tam plynacy kanal, zwany potocznie Wisla !
co do Elany, mnie zaskakuje, poniewaz grala srednio na jeza w III lidze ! no, ale to wszystko jest powodem skompromitowanej postawy calej polskiej kopanej, od repry po najnizsze klasy !!! najwazniejsze we wszystkim, by ani Lechia [ NP ], ani SP Zawisza nie odgrywaly ZADNEJ roli w kraju ! po za tym, powodzenia w radosci ogladania meczy, oczywiscie bez podworkowego nacjonalizmu !

Arturro - 28 października 2018, 16:40:51 - *.play-internet.pl
Jak by trzeba było to sędzia doliczyłby i 47 minut. Tylko RADOMIAK.

fanfan - 28 października 2018, 16:46:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie jest ci wstyd podszywac sie pod tego walniętego Borubara ze Szczecina?

Oly - 28 października 2018, 17:20:58 - *.smgr.pl
Chłop dolicza 6min i jesCze pozwala wykonać elanie rzut rożny w 98minucie, komedia za darmo

elanista - 28 października 2018, 19:57:23 - *.klient.mega-net.com.pl
Pięknie Elanko! Olimpia słaba aż żal. Wyszli z trzema kontrami i udało im się strzelić dwa gole. Przy pierwszym spalony a przy drugim nasz obrońca moc przeciąć bardziej agresywnie. Elano pokazałaś charakter po raz kolejny. Dobra robota! Elana Matka!!!

ddd - 28 października 2018, 20:06:03 - *.centertel.pl
Przecież za same zderzenie głowami trzeba było doliczyć 4 minuty, dodatkowo zmiany, cieszynki po golach, opóźnianie gry przez bramkarza Olimpii oraz skurcze w końcówce zadecydowały o czasie doliczonym. Kto był ten wie za co ten czas doliczony.

tom11 - 28 października 2018, 20:51:14 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Brawo Elana pozdrowienia z piekielnie czerwonej Łodzi

AZARIASZ - 28 października 2018, 21:06:11 - *.centertel.pl
Szkoda tego remisu ale brawo ELANA za
wciąż trwającą walkę o I Ligę ! Obyście tam weszli i zadomowili się na dłużej. Tego wam życzę ziomki z Torunia jako kibic obecnie ITR Jezioraka Iława z IV Ligi. Trzymam za was kciuki i serdecznie pozdrawiam z Iławy ! :D

Kibic - 29 października 2018, 6:29:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Elana gdzie będziecie grać wrazie awansu?W tyfusowie?Czy z Olimpią na jednym stadionie?

dexter - 29 października 2018, 9:47:28 - *.adsl.inetia.pl
Elana znowu straciła 2 punkty! Tak to trzeba ogarniać. Dlaczego?! Bo z gry byliśmy znowu lepszym zespołem a nie potrafiliśmy tego przełożyć na zwyciestwo. Bełchatów i Ruch tam też straciliśmy kolejne punkty chociaż prosiło się o wygraną. Czyli po tych 3 meczach jesteśmy w plecy -6 pkt. Szkoda bo gra naszych wygląda bardzo dobrze. Rozumiem, że nasi graliby padakę to bym nie czepiał się wyników ale tutaj jest super gra, apetyty może niepotrzebnie osiągneły poziom awansu ;)