31 października 2018, 14:51:17 - dyrovski

31 października 2018, 13:00 - Środa Wielkopolska (CSiR Stadion Średzki)
Polonia Środa Wielkopolska 0-1 Odra Opole

Polonia: 1. Łukasz Radliński - 23. Oskar Kozłowski, 22. Piotr Skrobosiński, 2. Adam Borucki, 25. Luis Henríquez (83, 9. Krystian Pawlak) - 19. Jakub Apolinarski (65, 20. Adam Gajda), 10. Jędrzej Kujawa, 8. Szymon Zgarda, 7. Jakub Wilk (61, 14. Igor Jurga), 3. Damian Buczma - 11. Krzysztof Bartoszak.

Odra: 25. Michał Szromnik - 8. Rafał Brusiło, 23. Paweł Baranowski, 24. Mateusz Bodzioch, 18. Łukasz Winiarczyk - 9. Tomáš Mikinič, 5. Rafał Niziołek (90, 3. Serafin Szota), 17. Jakub Habusta, 10. Jakub Moder, 7. Krzysztof Janus (67, 11. Mariusz Rybicki) - 20. Szymon Skrzypczak (67, 99. Iván Martín).

żółte kartki: Bartoszak - Habusta, Martín, Szromnik.

sędziował: Damian Sylwestrzak (Wrocław).
widzów: 1550.

Puchar Polski 2018/2019

Borubar - 31 października 2018, 14:55:39 - *.146.135.48.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda Polonii bo myślałem, że pokuszą się o niespodziankę. Tym bardziej, że mają trenera, który już dokonywał cudów w Pucharze Polski i potrafił ograć np. Cracovię. Nie wiem jak przebiegał ten mecz, więc nie będę się wypowiadał. Powiem tylko tyle, że ekipa z Środy Wielkopolskiej była przed sezonem moim faworytem do awansu na szczebel centralny.

keewin - 31 października 2018, 15:53:05 - *.play-internet.pl
Brawo Odra. Najmniejszym nakładem sił i wystarczy 1:o i jesteśmy w nastepnej rundzie.Tam tez wystarczy 1:0 na stojaka i tak do finału. OKS!!!

ja - 31 października 2018, 16:24:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
brawo Odra.dzieki Lech za Rumaka

Do Borubar - 31 października 2018, 16:25:06 - *.147.35.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jeśli Polonia była Twoim faworytem do awansu na szczebel centralny to znaczy że nie masz kompletnie pojęcia o tym co się Tobie wydaje...

natas - 31 października 2018, 17:42:52 - *.43.13.149.ipv4.supernova.orange.pl
hultaj i . czy jesteście na przepustkach? bo w psychiatryku chyba nie ma dostępu do internetu.

boromir - 31 października 2018, 17:43:18 - *.icpnet.pl
Mecz bardzo wyrównany. Z przebiegu meczu Odra nieco lepsza, ale nie było widać różnicy klas - sytuacji bramkowych było mało, co świadczy o tym, że piłkarze Odry nie mieli łatwego życia na boisku. Generalnie Odra stworzyła sobie 2 klarowne sytuacje (obie w II połowie), z czego jedną wykorzystała. Polonia Środa miała słupek w I połowie, w II połowie można było odnieść wrażenie, że brakowało ostatniego podania. Generalnie, brawo Polonia za walkę. Widzów 1050 jak podał spiker.

. - 31 października 2018, 18:39:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Borubar dobrze napisal.

kauzer - 31 października 2018, 18:44:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No i spoko,awans do następnej rundy jest. Teraz niech przyjedzie Legia i tytułu nie obroni.

kauzer - 31 października 2018, 18:46:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A Borubar lata hen! wysoko ;)

jp - 31 października 2018, 22:02:05 - *.dynamic.chello.pl
Brawo OKS!

Średziok - 31 października 2018, 23:04:09 - *.play-internet.pl
Brawo za walkę Polonia! Przynajmniej my w wlkp gralismy godnie nie jak ci wczoraj.Odra gratuluję awansu. Dokopcie nastepnemu rywalowi. Powodzenia!

ogn - 1 listopada 2018, 23:54:45 - *.43.37.146.ipv4.supernova.orange.pl
zespoły z niższych lig zawsze się mega koncentrują i spinają bo to najlepszy mecz sezonu dla nich, brawo Polonia Środa, jak do Opola przyjedzie teraz Śląsk, Legia lub Lechia też będzie coś w rodzaju święta..
ogólnie brawo Polonia i mega brawo Odra!
ps. Odra za 2 sezony będzie vice mistrzem Polski, a Polonia w 1 lidze na ok. 6 pozycji