31 października 2018, 15:55:38 - euzi
Wydział Dyscypliny PZPN ukarał Widzew i Daniela Świderskiego

Podczas dzisiejszego posiedzenia Wydział Dyscypliny PZPN ukarał Widzew Łódź za zachowanie kibiców podczas meczu 15. kolejki II ligi przeciwko Ruchowi Chorzów. Karę dyskwalifikacji otrzymał również ukarany czerwoną kartką w zremisowanym 0-0 spotkaniu 16. kolejki przeciwko GKS-owi Bełchatów napastnik Widzewa Daniel Świderski.

Klub został ukarany zakazem organizacji wyjazdu kibiców na jeden mecz. Świderski z kolei za uderzenie przeciwnika w klatkę piersiową został zdyskwalifikowany na trzy najbliższe mecze.

źródło: Widzewiak

qepo - 31 października 2018, 15:57:12 - *.arbelon.com.pl
A to nie jest czasem zgoda? Za co Ci kibice ukarani?

Kibic - 31 października 2018, 16:07:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@qepo na pewno za odpalanie rac

M - 31 października 2018, 16:13:41 - *.p.lodz.pl
Świdrowi się należała ta czerwona, a Kamińskiemu 1 żółta. Ale reszta... Sędzie oczywiście się wybronił.

M - 31 października 2018, 16:16:00 - *.p.lodz.pl
"Świderski z kolei za uderzenie przeciwnika w klatkę piersiową" to czemu Rachwał za twarz się trzymał? Polecam skrót z meczu od 0:45.

z - 31 października 2018, 16:56:26 - *.toya.net.pl
Ile Rachwał dostał za powiedzenie "Wstawaj p**ale?" do Świderskiego? Trudno się dziwic, że kibicom pusciły nerwy i na boisko leciało z trybun co się da. Sędzia nie został ukarany?

\\// - 31 października 2018, 17:31:15 - *.146.163.234.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ulubiony sport pzpn - dowalanie Widzewowi (i mizianie bełchatowa) - jak widzę się nie zmienia,
A ci/eć rachwał zapomniał, który klub go w Polsce wypromował.

marco - 31 października 2018, 18:59:42 - *.static.chello.pl
Bełchatów jak zwykle z pomocą sędziów tam się nic nie zmieniło.... 2 czerwone dla Widzewa i 8 żółtych i nie podyktowany karny a dla nich 2 żółte chociaż zachowywali się tak samo więc się nie dziwię że puściły nerwy piłkarzom Widzewa.

kib - 31 października 2018, 21:28:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W co z karą dla sędziego ? Widać czasy Fryzjera wróciły.

NoBody - 31 października 2018, 21:45:05 - *.centertel.pl
Drugi Widzewiak dostał czerwoną, ponieważ mimo iż grali w osłabieniu to nadal zagrażali drużynie z Bełchatowa.

jedrzej201 - 31 października 2018, 22:23:25 - *.smgr.pl
Czyli Walkower dla Olimpii Grudziądz za Widzewa.

xxx - 31 października 2018, 22:49:45 - *.li.emea.dell.com
Rachwał!! co?? ...ty już wiesz co!!!

tak było - 31 października 2018, 23:36:51 - *.astral.lodz.pl
sedzia Rokosz wszedł do panteonu "lubianych" sędziów w Łodzi takich jak Ryszka, Borek.

Kiko - 1 listopada 2018, 10:11:49 - *.sinusnet.pl
Do M. Musisz spytać Rachwała czemu za twarz się trzymał.

Laszlo - 1 listopada 2018, 17:52:49 - *.146.227.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Niedługo pojawi się spot serialowca: sędzia szuka mamony

noniezle - 1 listopada 2018, 22:05:49 - *.ch.lnet.pl
lekko wyzej uniesiona noga i 2 żółta. Moim zdaniem pachnie ustawką na remisowy wynik