31 października 2018, 20:43:44 - koofel
Dwa gole Jakuba Świerczoka w Pucharze Bułgarii

Jakub Świerczok zdobył dwie bramki dla Łudogorca w wygranym po rzutach karnych 4-3 spotkaniu 1/8 finału Pucharu Bułgarii ze Sławiją. Po dogrywce było 2-2 (1-1, 2-2, 2-2). To jego pierwsze bramki w tych rozgrywkach w trwającym sezonie. 25-letni napastnik wykorzystał karny w serii jedenastek.

31 października 2018, 18:00 - Razgrad (Łudogorec Arena)
Łudogorec Razgrad 2-2 pd. k. 4-3 Sławija Sofia
Jakub Świerczok 35, 74 - Galin Iwanow 14, 77

karne: 0-1 Sławczo Szokołarow, 1-1 Jakub Świerczok, 1-2 Władisław Uzunow, (1-2 Lucas Sasha - słupek), 1-3 Galin Iwanow, 2-3 Jody Lukoki, (2-3 Milen Gamakow - obroniony), 3-3 Gustavo Campanharo, (3-3 Georgi Jomow - obroniony), 4-3 Claudiu Keșerü

żółte kartki: Natanael, Jakub Świerczok, Gustavo Campanharo, Rafael Forster - Georgi Jomow, Miłczo Angełow, Janis Karabelow, Georgi Petkow, Sławczo Szokołarow, Tejnur Marem, Władisław Uzunow.

sędziował: Nikoła Popow (Sofia).

Świerczok rozegrał całe spotkanie, natomiast Jacek Góralski spędził mecz na ławce rezerwowych gospodarzy. W drużynie gości cały mecz rozegrał były zawodnik Lechii Gdańsk, Ruchu Chorzów oraz Stomilu Olsztyn Milen Gamakow. W 64. minucie na boisku pojawił się Ilijan Micanski (dawniej Amica Wronki, Lech Poznań, Korona Kielce, Odra Wodzisław Śląski i Zagłębie Lubin), który zastąpił Miłczo Angełowa, a w 97. minucie Momcził Cwetanow (w przeszłości Stal Mielec), zmieniając Cwetelina Czunczukowa.

Papagol - 31 października 2018, 21:03:13 - *.play-internet.pl
Czemu nie pojawił się news o Micanskim, że znalazł klub?

gkkn - 31 października 2018, 21:24:56 - *.elblag.vectranet.pl
Brzeczek juz wyslal powolanie dla paralityka Milika takze nic nie trzeba mowic o kadrze

. - 31 października 2018, 23:42:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Papagol: Bo Micanski przez cały 1 sezon nie miał klubu, a news o takim zawodniku publikują chyba tylko w sytuacjach, gdzie znajdzie on klub w trakcie trwania następnej rundy.
@gkkn: Świerczok siedzi na ławie, tylko w Pucharze Bułgarii mu dali zagrać, a Ty byś mu powołanie wysłał?

Bobejło - 1 listopada 2018, 8:58:02 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
I to jest napadzior. Nie to co te nażelowane drewna Lewandowski i Piontek.

Sps - 1 listopada 2018, 10:43:39 - *.f-net.pl
Brawo Kuba⚽⚽ Tychy pamietaja! Był BĘDZIE JEST TYSKI GKS

pizama - 1 listopada 2018, 10:44:51 - *.icpnet.pl
Porownania goscia ktory regularnie gra w Serie A i co jakis czas strzela bramki a goscia ktory gra w lidze ktora jest na poziomie albo nizszym niz nasza ekstraklasa gdzie co jakis czas strzela bramki( fakt.. kilka wiecej niz Milik) jest bez sensu. Rownie dobrze powinnismy powolywac Robaka a na bramke Malarza. Ciao Bella.

kibic - 1 listopada 2018, 14:20:57 - *.dynamic.mm.pl
Drewno w drewnianej lidze dwa razy się kopnęło w czoło i wielkie halo !

SOS - 2 listopada 2018, 8:35:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kuba wracaj do Lubina ratuj Zagłębie przed spadkiem bo to co tu wyrabiają ludzie którzy zarządzają klubem woła o pomstę do nieba..trener z Akademi którego wyźucane wszędzie w Holandi ! od motoryki były trener z siłowni! do tego dokoptowano do sztabu jakiegoś gostka od trampkarzy! istny cyrk? kabaret? brak słów.

LEON - 4 listopada 2018, 2:40:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl