1 listopada 2018, 14:53:43 - dyrovski
Rafał Koczor zdyskwalifikowany na trzy mecze

Bramkarz FC Carl Zeiss Jena Rafał Koczor został zdyskwalifikowany na trzy mecze za niesportowe zachowanie po rozegranym 27 października meczu 13. kolejki niemieckiej 3. Ligi z FC Energie Cottbus. Klub Polaka przegrał 1-2 (0-1). Ponadto Koczor musi zapłacić 800 euro kary.

29-letni bramkarz po końcowym gwizdku sędziego uderzył zawodnika drużyny przeciwnej - Lasse Schlütera. Koczor w obecnym sezonie jest rezerwowym golkiperem FC Carl Zeiss Jena. W lidze nie zagrał jeszcze w żadnym spotkaniu.

jaro - 1 listopada 2018, 15:42:48 - *.centertel.pl
brawo rafi

Nubian - 1 listopada 2018, 16:11:29 - *.dynamic.chello.pl
Chyba macie jakiś błąd, bo to niemożliwe, żeby dorosły chłop przy wzroście 194 cm ważył 72 kg ;)
Podejrzewam, że trudno znaleźć nastolatka o podobnych gabarytach, a co dopiero profesjonalnego sportowca bramkarza chwilę przed trzydziestką.

wolf - 1 listopada 2018, 16:28:36 - *.191.115.91.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo Rafi. Pozdro od Rafonixa. Dobrze wyjaśniłeś tego typa. ESSA

Toruniak - 1 listopada 2018, 18:45:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nubian ma rację,przeciesz już mordę mam zakronglonom,musi swoje warzyć😂😂😂

vip - 1 listopada 2018, 19:47:40 - *.dynamic.chello.pl
bramka Jacha w pucharze Turcji, mecz był o 11 a tu ani widu ani slychu, prosze nie kasowac mi posta zebym mial radoche może kiedys nawiazemy współprace

huehue - 1 listopada 2018, 20:06:01 - *.adsl.inetia.pl
%vip 1 listopada 2018, 12:51:52 - dyrovski
Bramka Jarosława Jacha w Pucharze Turcji
brawo ty

ADAM VQW - 1 listopada 2018, 21:37:55 - *.dynamic.chello.pl
to wereszcie zagrał jakiś mecz czy nie???? tu że 13 kolejka a tu że nic nie zagrał

ąćóń pąćóń - 1 listopada 2018, 21:44:49 - *.147.36.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
xD xD xD
jednak ma jakiś talent

y - 1 listopada 2018, 23:11:31 - *.146.33.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie zagrał w żadnym meczu, ale widać bardzo chciał zaistnieć w protokole.

ciekawski - 2 listopada 2018, 11:49:24 - *.96.136.249.ipv4.supernova.orange.pl
23 marca 2018 - Koczor zawieszony na 2 mecze za niesportowe
1 listopada 2018 - Koczor zawieszony na 3 mecze za niesportowe
szpec ;)

Benedek - 3 listopada 2018, 12:29:46 - *.dynamic.chello.pl
Niech powalczy ze Szpilka.Co to za Polak jak nie zagral minuty w polskim klubie .Taki folks.......Anorektyk bez talentu ,ale do boksu

kibic - 4 listopada 2018, 18:28:28 - *.dynamic.chello.pl