3 listopada 2018, 17:57:21 - euzi
Czerwona kartka Tomasza Kędziory

Tomasz Kędziora został ukarany czerwoną kartką w wyjazdowym meczu 14. kolejki ukraińskiej ekstraklasy, w którym jego Dynamo Kijów przegrało 1-2 (1-0) w Charkowie z Szachtarem Donieck. Reprezentant Polski opuścił boisko w doliczonym czasie gry za drugą żółtą kartkę.

3 listopada 2018, 16:00 - Charków (Obłasnyj sportywnyj kompłeks Metalist)
Szachtar Donieck 2-1 Dynamo Kijów
Júnior Moraes 54, Wiktor Kowałenko 90 - Mykoła Szaparenko 44

żółte kartki: Taras Stepanenko, Jarosław Rakićkyj, Júnior Moraes, Serhij Krywcow - Witalij Mykołenko, Tomasz Kędziora, Denys Harmasz, Benjamin Verbič.
czerwona kartka: Tomasz Kędziora (90. minuta, Dynamo, za drugą żółtą).

sędziował: Witalij Romanow (Dniepropietrowsk).
widzów: 17 125.

Kędziora grał od początku meczu, a były obrońca Lecha Poznań Tamás Kádár pozostał poza kadrą gości. Dynamo jest wiceliderem i ma 29 punktów po 14 meczach.

xyz - 3 listopada 2018, 18:07:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A ta bramka to po czy przed kartką?

Berlin - 3 listopada 2018, 18:13:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bramka z wolnego po faulu Kedziory.

big - 3 listopada 2018, 18:14:39 - *.icpnet.pl
Po kartce. Dostał w 92., lekko przetarł piłkę ręką po podcince Moraesa, ale daleko od pola karnego. Po wolnym Szachtar wykorzystał złe wybicie kogoś z obrony Dynama i strzelił na 2:1, minutę po doliczonym czasie.

kris - 3 listopada 2018, 18:17:56 - *.internetdsl.tpnet.pl
Reasumuąc gośc zapieprzył Dynamo mistrzostwo, a co za tym idzie cały sezon.

ko - 3 listopada 2018, 18:24:01 - *.147.97.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A ilu kolegom odebrał marzenia? Kibicom złamał serca, a i niejednemu pewnie życie. Kędziora>Hitler

hrafn - 3 listopada 2018, 18:47:35 - *.85-237-175.tkchopin.pl
Przynajmniej walczył.

BartX - 3 listopada 2018, 18:48:59 - *.icpnet.pl
Myślę że nie tylko kibicom, ale i wielu dzielnym ukraincom walczącym o wolność swojej ojczyzny. Jeżeli Ukraina całkowicie zrzeknie się swoich pretensji do Krymu to będzie jego wina

BartX - 3 listopada 2018, 18:51:44 - *.icpnet.pl
Prawdopodobnie z powodu tego co zrobił, po weekendzie zareagują wszystkie giełdy. Pewnie i Bitcoin ostro poleci w dół.

AZARIASZ - 3 listopada 2018, 18:55:19 - *.centertel.pl
Droga redakcjo 90minut. Nie czerwoną kartkę tylko drugą żółtą i w efekcie czerwoną. Wypadało by też napisać za co otrzymana a raczej obie. Warto być precyzyjnym a nie tylko efekciarskim.
Bywa...
co los podarował ( cudowny gol w Lidze Europy dający wygraną z Francuzami 2-1 i pozwalający Dynamo myśleć o awansie z grupy ) los zabrał ( druga żółta kartka w meczu z Szachtarem w lidze i porażka 1-2 )...
Tak bywa. Jednak najbardziej idiotycznie zachował się trener Dynama. To chyba nawet by idiota wiedział że brazylijska legia cudzoziemska w Doniecu to cwaniaki i jeśli najlepszy a na pewno kluczowy obrońca DK ma już żółtko to właśnie na niego będą grali. Można winić Kędziorę że dał się tak zrobić ale realnie to egzaminu dziś nie zdał coach Dynama Kijów podejmując ryzyko i płacąc za to wysoką cenę.

dratewka - 3 listopada 2018, 20:44:28 - *.play-internet.pl
Tułacz pajacu wstyd mi czemu nie podziekowales Uwakwe za grę. Zrobił bardzo dobrą robotę. Ale ty jesteś gburem. Wstyd mały kurduplu.

Krrn - 4 listopada 2018, 0:01:43 - *.static.ip.netia.com.pl
Nie ma już miasta Dniepropietrowsk. W związku z ustawą dekomunizacyjną teraz nazywa się Dnipro, lub w polskiej wersji Dniepr.

. - 4 listopada 2018, 1:28:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Krrn: Dokładnie, równie dobrze można mówić Titograd zamiast Podgorica.

do Berlin - 4 listopada 2018, 13:55:14 - *.icpnet.pl
nie bramka z wolnego tylko po akcji. W akcji bramkowej ciała dał Kadar który zgrał pod nogi piłkarzowi Szachtara dodatkowo swoje dołożył tez arbiter. Prawda jest taka ze Dynamo nie ma żadnych szans z Szachtarem i nawet gdyby wygrali z nimi wszystkie mecze w sezonie to potracą punkty na outsiderach jak np. przed tygodniem ze Lwowem.

do Berlin - 4 listopada 2018, 14:01:01 - *.icpnet.pl
poprawka nie wiem skąd mi się wziął ten Kadar chodziło o Morozyuka.