[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


8 listopada 2018, 11:10:56 - euzi
Miesiąc przerwy Tomislava Božicia

Tomislav Božić przeszedł zabieg kontuzjowanych mięśni brzucha. Obrońca Miedzi Legnica będzie wyłączony z gry przez około miesiąc.

31-letni Chorwat do tej pory zagrał w 12 meczach Lotto Ekstraklasy.


źródło: Miedź Legnica

Borubar - 8 listopada 2018, 11:47:19 - *.147.97.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bóle mięśni brzucha to zapewne nie jest nic przyjemnego, ale sam nie doświadczyłem tego schorzenia. Co prawda pobolewały mnie mięśnie brzucha czasami, ale to raczej od śmiechu. Nie tak dawno jak wczoraj śmiałem się przez około godzinę gdy bufetowa HGW nie wyraziła zgody na Marsz Niepodległości. Przecież oczywiste jest to, że ten marsz się odbędzie i koniec, kropka. Ta kobiecina tłumaczyła swoją decyzję tym, że jest to odpowiedzialna decyzja prezydenta. Szkoda, że pani prezydent nie była tak odpowiedzialna gdy wskrzeszano 150-letniego dziadka z grobu i uczyniono go rzekomym właścicielem kamienicy. Takie historie działy się w naszej stolicy i dopiero Komisja ds. reprywatyzacji otworzyła oczy Polakom.

Nafciarz - 9 listopada 2018, 22:18:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
powrotu do zdrowia życzę chłopie niefartowny

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas