[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


8 listopada 2018, 16:01:04 - bartekwr9
II liga: Mecz Rozwój - Elana przełożony

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyraził zgodę na przełożenie meczu 18. kolejki II ligi Rozwój Katowice - Elana Toruń z powodu braku możliwości właściwego zabezpieczenia spotkania. Nowy termin zostanie wyznaczony po konsultacjach z klubami.

Spotkanie pierwotnie miało zostać rozegrane 10 listopada o godz. 13:00.


źródło: PZPN

Borubar - 8 listopada 2018, 16:11:09 - *.147.97.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Policjanci na L4, więc nie ma komu ochraniać meczu. Dziwna przypadłość u tych mundurowych, że nagle większość poszła sobie na zwolnienie, bo dopadł ich katarek. Mam nadzieję, że zostaną wyciągnięte stosowne konsekwencje wobec tych funkcjonariuszy, którzy się "rozchorowali" w przeddzień Marszu Niepodległości. Każdy funkcjonariusz przed przyjęciem do służby składał ślubowanie, że jest w gotowości aby chronić obywateli i służyć ojczyźnie . W takim razie jak mają się słowa przysięgi do aktualnej sytuacji??

długopisy - 8 listopada 2018, 16:15:48 - *.76.90.206.ipv4.supernova.orange.pl
Niech WOT zabezpieczy i tak większość z nich będzie na meczu. :D

dfs - 8 listopada 2018, 16:24:17 - *.adsl.inetia.pl
A wystarczyło jak w Chorzowie zamknąć stadion. W sumie to ilu kibiców chodzi na mecze Rozwoju? Setka?

Edek - 8 listopada 2018, 16:26:15 - *.43.0.135.ipv4.supernova.orange.pl
No fakt na Rozwoju to przecież tysięczne tłumy, a gości to tak pół stadionu...
Ta wygląda państwo funkcjonujące teoretycznie. Wstyd i żenada.

ciekawski - 8 listopada 2018, 16:33:26 - *.96.152.196.ipv4.supernova.orange.pl
wszystkie "zdrowe" kulsony rzucone na odcinek ochrony różnych marszów w Warszawie i meczu nie ma kto ochraniać?
A za wstrętnej komuny wystarczyło 2 milicjantow na jeden mecz i byl spokój. ;)

Belonger - 8 listopada 2018, 16:38:56 - *.dynamic.chello.pl
Przecież tego państwa nie ma w ogóle; a każdy zdziwiony sytuacją

herhor - 8 listopada 2018, 16:49:40 - *.odramedia.pl
Zaczyna się. Ciekawe ile jeszcze meczy odwołają

Lekarz - 8 listopada 2018, 17:30:58 - *.play-internet.pl
Psia grupa panuje i dlatego

bolotoro - 8 listopada 2018, 17:37:05 - *.play-internet.pl
Zagonic ta psiarnie do ciezkiej fizycznej pracy i raz w tygodniu dac kromke chleba i wode a potem wyslac na Sybir

lis - 8 listopada 2018, 17:41:18 - *.227.188.87
To jak nie można zapanować nad 2 ligą to co będzie się dziać na wyższym szczeblu... dobrze że nikt nie gra w pucharach- ale byłby wstyd...

Elanowiec - 8 listopada 2018, 18:00:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Piłka Nożna dla kibiców!!!!

kzet69 - 8 listopada 2018, 18:05:26 - *.43.37.28.ipv4.supernova.orange.pl
Ale jaja kulsony się wypięły na PiS....

kzet69 - 8 listopada 2018, 18:08:17 - *.43.37.28.ipv4.supernova.orange.pl
do@Borubar: "Każdy funkcjonariusz przed przyjęciem do służby składał ślubowanie, że jest w gotowości aby chronić obywateli i służyć ojczyźnie . "
Ojczyźnie tak, PiS-owi nie... A kulsony zachorowały po prostu na pisią grypę, strażaków zresztą też już ona dopada, a po ogłoszeniu że wojsko ma ochraniać Marsz przewiduję epidemię w wojsku, po prostu PiS doprowadził państwo do kompletnego rozkładu, co dla wszystkich myślących było jasne że tak sie stanie od wyborów 2015, nie daje się małpie brzytwu, nie daje się paranoikom władzy...

Giovanni - 8 listopada 2018, 18:20:00 - *.centertel.pl
Zagonić WOT do obstawy i po problemie.
Pan Antoni chciał prywatną armię to niech teraz zagoni ich do konkretnej roboty

Borubar - 8 listopada 2018, 18:27:51 - *.147.97.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@kzet69
Mylisz się. To, że obecnie władzę sprawuje Prawo i Sprawiedliwość jest wolą obywateli, którzy w demokratycznych wyborach dokonali takiego wyboru, słusznego zresztą. Funkcjonariusz policji jest zobowiązany do ochrony obywateli i nie ma znaczenia czy w kraju rządzi PiS czy inna partia. Jedynym problemem partii rządzącej jest to, że padła ofiarą własnej dobroci, a program Rodzina 500+ jest przez opozycję wykorzystywany do dzielenia społeczeństwa. To przykre, że mamy taki podział wśród rodaków, a lewackie priorytety wywołują wojnę polsko-polską.

kzet69 - 8 listopada 2018, 18:33:10 - *.43.37.28.ipv4.supernova.orange.pl
@Borubar ale PiS ściąga kulsoństwo z całej Polski do Warszawy na 11 by pałowali ONR-owców a nie lewaków... w jakim ty matrixie żyjesz?
ps. akapit o "ofierze własnej dobroci" sprawił że zaplułem monitor, uprzedzaj że będziesz pisał dowcipy. PiS padł ofiarą własnej nieudolności i paranoi niczego i nikogo więcej, i jeszcze jedno demokratyczny mandat do rządzenia stracili w chwili gdy złamali Konstytucję, której wierność przysięgali...

KSG - 8 listopada 2018, 18:48:35 - *.dynamic.chello.pl
@kzet69
To ciekawe kiedy PO straciła mandat do rządzenia mówiąc o Państwie teoretycznym? Nie wspomnę o licznych aferach i mówieniu że nas nie stać na 500+ ani zamykanie marketów w niedziele. Co do Konstytucji to i tak jest czysta fikcja (1-wszy z brzegu przykład to Państwo powinno zapewnić każdemu pracę).

bociek - 8 listopada 2018, 19:01:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
za mało dają ........

ss - 8 listopada 2018, 20:53:31 - *.dynamic.chello.pl
Policja w Polsce nie istnieje od lat, a WY teraz się obudziliście. Zacznijcie czytać gazety.

Red baron - 8 listopada 2018, 23:57:05 - *.centertel.pl
Jaja jak berety to się do kabaretu nadaje a kto na Rozwoju będzie dymił emeryci jeden radiowóz na mecz no ale do Wawy 1000 zyla minister daje

KONRAD - 9 listopada 2018, 0:06:44 - *.centertel.pl
@Ciekawski:Nie wiem czy w ogóle żyłeś za czasów komuny w PRL lub czy miałeś choć parę lat by chodzić wówczas na mecze.W latach 80.XX wieku mecze ówczesnej I i II ligi(dwie najwyższe wtedy klasy rozgrywkowe) obstawiało regularne ZOMO w sile nieraz 100-200 funkcjonariuszy lub nawet więcej.Dwóch milicjantów jak piszesz to mogło być na meczach niższych lig w powiatowych miasteczkach.Więc albo nie znasz tych czasów z autopsji lub czas zacząć brać codziennie bilobil aby nie zapomnieć o geriavicie bo pamięć u Ciebie szwankuje(-:

KONRAD - 9 listopada 2018, 0:34:40 - *.centertel.pl
@Do Wszystkich,którzy się dziwią:Troszkę logiki trzeba zanim się napisze,że nie wiadomo dlaczego organizatorzy ze względu na brak zabezpieczenia meczu chcą jego przełożenia.A jakie zgody ma Elana Toruń?Ruch Chorzów,Widzew Łódź i KS Myszków.To jeżeli mieli przyjechać kibice Elany i do nich dołączyć kibice Ruchu,którzy wszyscy przecież nie pojadą na mecz z Siarką,a do Katowic jest przysłowiowy rzut beretem,a na stadionie miało nie być zabezpieczenia to chyba się domyślacie co by się działo jakby dwie zgody chciały troszeczkę popuścić swojej fantazji.A remont stadionu kosztuje (-:

rem - 9 listopada 2018, 9:46:47 - *.79.86.15
kzet69 tobie to sie rozłożył ale mózg i logicznie przestał myśleć xD

jasio_rado - 9 listopada 2018, 10:23:38 - *.unknown.vectranet.pl
haha ciekawe.na mcz rozwoju przychodzi około 80 osób,a kibice z Torunia nie wujezdzają,więc o co chodzi??

lol - 9 listopada 2018, 10:36:13 - *.90.160.140
jasio, pewnie o tą patole z ruchu co ma zgode z elana

Koronna - 9 listopada 2018, 13:06:59 - *.play-internet.pl
Masz rację LOL. Pato pewnie przyjedzie w 60 chopa

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas