9 listopada 2018, 22:29:52 - koofel
Pogoń przerwała passę Legii

Pogoń Szczecin wygrała 2-1 (1-0) z Legią Warszawa w 15. kolejce Ekstraklasy. Bramki dla gospodarzy strzelili Kamil Drygas i Zvonimir Kožulj, dla gości trafił André Martins. "Portowcy" odnieśli szóste zwycięstwo w ostatnich siedmiu ligowych meczach. Legia przerwała serię piętnastu meczów bez porażki na wyjeździe we wszystkich rozgrywkach.

Pierwsza pod bramkę przedostała się Pogoń. Radosław Majewski uderzył z rzutu wolnego w mur, a piłka wyleciała na rzut rożny. Po kolejnym stałym fragmencie gry pomocnik gospodarzy dośrodkował z kornera wprost na głowę Kamila Drygasa, który z pięciu metrów pokonał głową Radosława Majeckiego. W odpowiedzi wprost w ręce Łukasza Załuski główkował Adam Hloušek. Podobnie było w 41. minucie, gdy lekko z dystansu lewą nogą kopnął Marko Vešović.

Po zmianie stron znów głową uderzał Hloušek, ale i tym razem nie mogło to zaskoczyć Załuski. Chwilę później Majewski strzelił z dystansu nad poprzeczką. Ten sam zawodnik w 72. minucie zbiegł z piłką ze skrzydła do środka i uderzył prawą nogą z dwudziestu metrów tuż obok słupka. W kolejnej akcji piłka wpadła już do siatki Legii. Zvonimir Kožulj potężnie uderzył z daleka, a piłka wpadła w okienko bramki Majeckiego. Po drugiej stronie boiska pomylił się André Martins. W doliczonym czasie gry Sebastian Szymański dośrodkował z rzutu rożnego, Hloušek trącił piłkę, a z bliska do siatki dobił ją André Martins.

9 listopada 2018, 20:30 - Szczecin (Stadion im. Floriana Krygiera)
Pogoń Szczecin 2-1 Legia Warszawa
Kamil Drygas 12, Zvonimir Kožulj 76 - André Martins 90

Pogoń: 1. Łukasz Załuska - 24. David Niepsuj, 40. Sebastian Walukiewicz (77, 21. Sebastian Rudol), 25. Lasza Dwali, 15. Hubert Matynia - 27. Sebastian Kowalczyk (61, 7. Spas Delew), 28. Tomás Podstawski, 14. Kamil Drygas, 17. Zvonimir Kožulj (89, 34. Iker Guarrotxena), 10. Radosław Majewski - 18. Adam Buksa.

Legia: 30. Radosław Majecki - 20. Marko Vešović, 4. Mateusz Wieteska, 55. Artur Jędrzejczyk, 14. Adam Hloušek - 18. Michał Kucharczyk (59, 99. Sandro Kulenović), 24. André Martins, 7. Domagoj Antolić (59, 26. Cafú), 53. Sebastian Szymański, 21. Dominik Nagy - 27. Carlitos (78, 19. José Kanté).

żółte kartki: Dwali, Niepsuj, Kowalczyk, Załuska - Vešović, Hloušek.

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
widzów: 13 564.

Hazel - 9 listopada 2018, 22:31:11 - *.dynamic.chello.pl
Ładny mecz jak na polską ligę. Brawa dla Pogoni szczególnie za pierwsze 30 minut meczu.
Zupełnie nie rozumiem, za co Buksa i Matynia dostali powołania. Znacznie lepszym od nich wyborem z Pogoni byliby Podstawski i Kozulj, no ale tych do polskiej reprezentacji powołać się nie da.

nogats - 9 listopada 2018, 22:31:18 - *.static.espol.com.pl
test

kalbaro74 - 9 listopada 2018, 22:31:30 - *.dynamic.chello.pl
Amatorska oprawa Pogoni i kupa pikników na trybunach.

Lechia - 9 listopada 2018, 22:31:34 - *.dsl.tropolys.de
Znów. Przegra. Mecz... Haha

Kol - 9 listopada 2018, 22:31:38 - *.dynamic.chello.pl
Kibice pogoni jak to zwykle próbowali wejść Legii... bez wazeliny. Taki maja styl...

Tifo - 9 listopada 2018, 22:31:41 - *.play-internet.pl
Borubar daaawaj!!!

Harry - 9 listopada 2018, 22:31:44 - *.play-internet.pl

MPO - 9 listopada 2018, 22:32:10 - *.220.101.28
Niepotrzebnie Pogoniarze dali strzelić jedną bramkę tym śmieciom

Tomek - 9 listopada 2018, 22:32:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Szkoda ze sedzia bardziej nie ciagnal Legii za uszy i nie doliczyl pol godziny do podstawowego czsu gry.

Baca - 9 listopada 2018, 22:32:26 - *.bb.sky.com
Podstawski do reprezentacji panie Brzęczek. Gracz meczu

Jaszczur - 9 listopada 2018, 22:32:33 - *.dynamic.mm.pl
Jednak to że Raków by zaoral Legie w pucharze nie było przesadzone.

Pb - 9 listopada 2018, 22:33:27 - *.147.236.229.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Graty z czerwonej części Łodzi...Nie dla tego, że anty ( chociaż tak;), a za konsekwentne wzwyżkowanie w tabeli. Brawo!

bexa - 9 listopada 2018, 22:33:35 - *.ip-54-37-73.eu
No fajnie i tak Legia będzie mistrzem, a odpady z Pogoni skończą w drugiej ósemce, więc ten wynik nie ma znaczenia.

Olfen omni - 9 listopada 2018, 22:33:43 - *.direct-adsl.nl
To byl pogrom. Pogon 5 klas lepsza. Tak samo jak Wisla ich rozjechala. Wiadomo kto rzadzi w kraju. Legia to rynsztok. Sa nadaje do trenowania panienek!!! Regionalny klubik smiechu wart.

Halina - 9 listopada 2018, 22:33:51 - *.dynamic.chello.pl
Buksa - reprezentant to jakiś żart

olaf - 9 listopada 2018, 22:33:53 - *.play-internet.pl
Szkoda, że kibice nie potrafili zaśpiewać całego hymnu...

lel - 9 listopada 2018, 22:34:42 - *.arbelon.com.pl
To jest ta Legia co to niby lepsza od Lecha i by przejechała po Rakowie? no to niezła drużynka

Piotr - 9 listopada 2018, 22:34:51 - *.25.182.182.static.3s.pl
Każda porażka bolszewickiego klubu cieszy. Miodzik!

kunmar - 9 listopada 2018, 22:34:56 - *.dynamic.chello.pl
jak się ktoś podpisuje MPO to chyba sam jest śmieciem

tomek - 9 listopada 2018, 22:35:30 - *.klient.mega-net.com.pl
Pogoń gra dobrze. Dziwny ten słaby początek sezonu w ich wykonaniu. Trener z Niemiec już w zeszłym sezonie pokazał, że potrafi poukładać zespół. Transfery przed tym sezonem też były dobre.

Albert - 9 listopada 2018, 22:35:43 - *.play-internet.pl
Po co się cieszycie, jak i tak Legia będzie mistrzem Co roku ta sama historia...

Jaszczur - 9 listopada 2018, 22:35:56 - *.dynamic.mm.pl

RRRRRR - 9 listopada 2018, 22:36:28 - *.dynamic.chello.pl
Słaby ten bramkarzyk z Legii

Namor - 9 listopada 2018, 22:36:30 - *.cpe.marton.net.pl
Sędzia się nie spisał, powinien prowadzić mecz aż do remisu.

MPO - 9 listopada 2018, 22:37:07 - *.rev.cloud.scaleway.com
@kummar - jak ktos się podpisuje śmieć to znaczy, że nim jest. Jak ktoś podpisuje się MPO to znaczy, że je zamiata tak jak Pogoń dziś te odpady.

y - 9 listopada 2018, 22:37:26 - *.147.0.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Buksa miał teraz dobry okres i strzelił parę goli, ale to zawodnik surowy jak nieheblowane drewno, w lidze lepszej od słabiutkiej ekstraklapy by przepadł.

POLONIAWAR - 9 listopada 2018, 22:37:39 - *.dynamic.chello.pl
Polonia Warszawa 6:0 dziś na Konwiktorskiej 6.
Może ten sezon będzie przełomowy?

K6 - 9 listopada 2018, 22:38:21 - *.internetia.net.pl
Tylko Polonia w Warszawie Tylko Polonia

flota77 - 9 listopada 2018, 22:38:37 - *.dynamic.mm.pl
Brawo Portowcy ! Najlepszy mecz Pogoni od 5 lat pod względem utrzymania piłki, motoryki i skuteczności w grze jeden na jeden.

do tomek - 9 listopada 2018, 22:39:09 - *.255.130.160
Bo Pogoń ma niemieckiego szkoleniowca i niemiecki cykl przygotowań. Swieżość i szybkosc przychodzi dopiero teraz. Do tego brak Frączczaka jest też plusem bo onmieszał za dużo.
Świetny mecz. Legia w pierwszej polowie w ogóle nie istniała, a przez wiekszosc drugiej też była bezradna.

Namor - 9 listopada 2018, 22:39:32 - *.cpe.marton.net.pl

yaro - 9 listopada 2018, 22:39:35 - *.43.81.105.ipv4.supernova.orange.pl
Czemu nie grał Malarz, tylko jakiś nastolatek zamiast niego?

Danziger - 9 listopada 2018, 22:39:36 - *.dynamic.chello.pl
Pogoń zabiegała krawaciarzy którzy niby samym wybieganiem mają wgrać ligę... nic dziwnego, że robili machlojki żeby nie trafić na Raków w PP.

oj - 9 listopada 2018, 22:39:59 - *.dynamic.chello.pl
Denerwuje mnie to że Legia gra o lidera tak piszą bo tak było rok temu teraz to Lechia i Jagiellonia walczą o lidera a legia może zlecieć na 4 pozycje.

KCH - 9 listopada 2018, 22:40:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ładny meczyk jak na naszą ligę. Do tego brawa dla kibiców, że nie przestali śpiewać hymnu kosztem ewentualnych gwizdów w 90 minucie po stracie bramki.

Gghh - 9 listopada 2018, 22:40:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dlaczego na kibiców kghm lubin wszyscy wołają CYGANY?Czy dlatego że sprzedają dywany i patelnie na giełdzie w Lubinie pod stadionem a kasa idzie na oprawy???

@olaf - 9 listopada 2018, 22:41:12 - *.dynamic.chello.pl
A któż zna wszystkie cztery zwrotki? Ja bez bicia się przyznam, że dwie to max moich możliwości. A tak wracając do sedna to gratulację dla Pogoni- mądrze rozegrany mecz. W naszej ekstraklapie każdy z każdym może wygrać. Zapraszam jutro na wielkie debry Szczecina w V lidze Stal- Jeziorak

PISkradnie - 9 listopada 2018, 22:41:28 - *.146.97.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Borubar jako stary Pisior świętuje już Dzień Niepodległości... W końcu w poniedziałek ma wolne

kęsik - 9 listopada 2018, 22:42:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeżeli jeszcze ktoś miał wątpliwości kto jest obecnie najlepszy w lidze to po dzisiejszym meczu już wiecie

3. Legia żenująca w całej okazałości
4. dla Legii karny to trafienie w głowę - to powód do wszczynania awantury z sędzią głównym
5. Legia idźcie na ryby/grzyby.
6. Brawo sędzia Stefański, kolejny mecz bez fuszery

antek - 9 listopada 2018, 22:45:18 - *.hvc.res.rr.com
dziadkowie I odpady z europy przegraly z modzierza polska brawo POGON

POkradło - 9 listopada 2018, 22:47:16 - *.opera-mini.net (*.254.137.67)
Dobry mecz widac że trener z niemiec i to jest trenerka.Ale i tak pewnie na koniec to Legia zdobedzie mistrzostwo no bo niby kto inny?

Maks - 9 listopada 2018, 22:48:02 - *.ip-point.pl
Brawo Pogoń, gratulacje z Gdańska, miód, malina i orzeszki Wasza gra dzisiaj a porażka Legii zawsze cieszy

jedrzej201 - 9 listopada 2018, 22:49:13 - *.smgr.pl
Legia i tak na wiosnę będzie niepokonana.

Zes - 9 listopada 2018, 22:50:01 - *.hsd1.il.comcast.net
A teraz wygrana Lechi i Jagi....

Koroniarz - 9 listopada 2018, 22:51:00 - *.dynamic.chello.pl
Pamiętam jak fachowcy piłkarscy
krytykowali Koronę za remis w meczu z Pogonią w Szczecinie.
A tu proszę bęcki Lechowi i Legii.

hehe - 9 listopada 2018, 22:52:19 - *.146.64.140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Biedna legia. Zobaczyła, jak wiele jej jeszcze brakuje.

fansport - 9 listopada 2018, 22:52:19 - *.dynamic.chello.pl
dno.

mat - 9 listopada 2018, 22:56:17 - *.dynamic-zab-08.vectranet.pl
Jeszcze raz to powtórzę - niemiecka myśl szkoleniowa przynosi efekty ;-0
Na legię nie wiele potrzeba, a w zasadzie niczego nie trzeba robić, kiedy wiadomo, że sędzia nie pomoże :-0

Legia - 9 listopada 2018, 22:57:13 - *.play-internet.pl
Co tam Polsko B. Używanie macie?

Robercik - 9 listopada 2018, 22:59:37 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Graty Pogoń od kibica Jagi

obiektywny - 9 listopada 2018, 23:03:52 - *.play-internet.pl
Brawo Pogon,do gimbazy i napinaczy..nie potraficie przeklonosc porażki z honorem?jak wiecie wogole co to jest...?pozdro dla normalnych

Halina - 9 listopada 2018, 23:15:11 - *.dynamic.chello.pl
Taka frekwencja tylko kiedy gra Legia , na następnym meczu całe 4500

Jaki - 9 listopada 2018, 23:15:14 - *.nat.nova.is
To nie pogoń przerwała passę tylko wkoncu sędzia gwizdał względnie nie za Legia , jak tak będą sędziowali sędziowie jak dziisaj ,nie pod kiepska legie to wogole nie bedzie mowy o passie jakiekolwiek Legii

remo76 - 9 listopada 2018, 23:24:58 - *.play-internet.pl
legia w tym sezonie nie zdobedzie mistrza polski....bedzie nia pogon szczecin

bytomianin - 9 listopada 2018, 23:29:24 - *.dip0.t-ipconnect.de
Browo Pogon , Gratulacje od Kibica Polonii Bytom .

Kniaź - 9 listopada 2018, 23:30:55 - *.dynamic.chello.pl
@Halina norma na Pogoni to 7-8 tys więc nie wiem o czym piszesz. Brawo Pogoń!

Borubar - 9 listopada 2018, 23:42:51 - *.146.169.98.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Panowie byłem na tym meczu i na żywo byłem świadkiem pewnego zwycięstwa naszego zespołu. Powinienem w sumie zamknąć mordę za to, że we wrześniu zwalniałem Koste Runjaica, bo okazało się że wtedy byłem kompletnym debilem. Na szczęścieto nie ja decyduję o tym kto będzie w Pogoni pracował, bo gdyby tak było to prezes już dawno by poszedł z torbami. Siedziałem dzisiaj na krytej i wyzywałem krawaciarzy aż miło. Nawet jedna kobiecina zwróciła mi uwagę, że przy dzieciach się nie przeklina. Oczywiście miała rację, w przeciwieństwie do mnie gdzie nie miałem racji odnośnie pracy trenera.

artbi - 9 listopada 2018, 23:45:59 - *.dynamic.chello.pl
@y: Co? trenowałeś razem z nim a teraz na kasie w biedrze? :D

Timi - 9 listopada 2018, 23:50:50 - *.76.108.19.ipv4.supernova.orange.pl
Legia dno

KCH - 9 listopada 2018, 23:52:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Borubar
Kolego, a nikt Cię nie nauczył że trener w naszej lidze to jest klasyczna marionetka i nawet jak robi dobrze swoją robotę to potem znajdą się gwiazdeczki (nakręcane przez media), które będą gwiazdorzyć i jak coś nie będzie szło to będą grali przeciwko trenerowi?
U nas w lidze to właściwie już każdy klub to przerabiał - łącznie z Termaliką, która wyżej ekhhmmm niż pewną tylną część ciała miała.
Ta liga to jest parodia. Tym bardziej śmieszy Brzęczek powołujący ludzi z niej do kadry. Bo jak dla mnie to na poziom reprezentacyjny w ostatnich latach w naszej lidze to zasłużyli Carlitos (ale ten z czasów Wisły) i Vadis - ale to jak na naszą ligę klasa sama w sobie.
Ale takie mecze jak ten dzisiejszy i się podobają.
Legia w latach 2013-16 faktycznie była najlepsza, ale od tego czasu jest równanie w dół i oby więcej tak charakternych klubów jak Pogoń dzisiaj!

kibic - 10 listopada 2018, 0:14:28 - *.dynamic.mm.pl
Jako kibic Błękitnych Stargard składam gratulacje Bardzo dobry mecz Pogoni Szczecin. Bramka marzenia Kozula brawo.

oj - 10 listopada 2018, 0:21:19 - *.dynamic.chello.pl
W tym sezonie to legia gra nie o mistrza ale o pietruszkę

Papryk - 10 listopada 2018, 0:24:38 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Proszę zwrówić panu selekcjonerowi uwagę że Kamil Drygas to kluczowa postać Pogoni...może za chwilę w reprezentacji.

max - 10 listopada 2018, 1:06:23 - *.dynamic.mm.pl
Tylko uśmiech politowania na komentarze słoików lub ich sympatyków. Pozdrawiam

¢ - 10 listopada 2018, 1:35:27 - *.centertel.pl
Szczecin moze nie grał jak Legia w lidze mistrzów ze Sportingiem -puste miejsca choc jakie to sa to i tak godne utrzymania(nie wspominając ponad 37 tysięcy razem z turystami na Lechii bijące rekordy na + z Legionistami ), ale Legia wystąpiła jak Olimpiakos z Lizbończykami . grali proporcjonalnie do otoczki. Panie Pinto trzeba bylo u prezesa taki wyższy kontrakt oklauzulowany znizeniem ceny karnetow w Warszawie i jesli pan to przetłumaczy se w Polsce, to na wyjazdach w takim Bialymstoku -by opłacić zgrupowania zagraniczne- na wiecej biletów
pieniędzy
poprostu
nie ma

BI - 10 listopada 2018, 1:58:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No tak. Stara Dama na Słowacji wygrała, a w Luksemburgu zremisowała.

Krzychu - 10 listopada 2018, 2:22:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Podstawski prędzej czy później trafi do kadry.

PogSz - 10 listopada 2018, 2:26:21 - *.255.130.160
Piękny mecz Pogoni. W pierwszej połowie miazga, a w drugiej Legia dopiero pod koniec raczyła się ruszyć. Kabaret to wypowiedz trenera Legii. że sprawiedliwym wynikiem byłby remis... :D
Pomimo wszystko życzę Legii jak najlepiej (ale za Pogonią ;P) ze wzgl na stare czasy.

antek - 10 listopada 2018, 3:12:30 - *.nycmny.fios.verizon.net
jedza tylko kosa I machanie recami karny posmiewisko

futbolista - 10 listopada 2018, 4:43:50 - *.bois.qwest.net
Borubarze, ta kobieta racje miala, a ty i tak na swe pragniesz wyjsc. a mieniac sie chrzescijaninem i prawicowcem, powiem ci, ze nie masz racji. dlaczego ? bo w Slowie Prawdy pisze, ze czy jesz czy pijesz czu czynisz cokolwiek innego, to WSZYSTKO masz czynic ku chwale Boga ! zapamietaj to i ukoz sie i odrzuc pyche z siebie. badz pokornym raczej czlowiekiem i z tego badz dumnnym !!!!!!!

cyryl - 10 listopada 2018, 5:43:13 - *.play-internet.pl
Brzęczek obudz się tacy zawodnicy jak Drygaz czy podstawski czapką przykrywają Twoje wynalazki typu Szymański.

Pany - 10 listopada 2018, 5:59:10 - *.dynamic.chello.pl
Gks Jastrzębie!!

Kibic - 10 listopada 2018, 6:44:56 - *.146.228.0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Pogoń!!🙂

Mamruz - 10 listopada 2018, 6:56:49 - *.146.45.174.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To jest najlepszy prezent na 100-lecie odzyskania niepodległości!

Roburar - 10 listopada 2018, 7:31:30 - *.dynamic.chello.pl
Borburbar frekfencja wstyd jak ekstraklasę nie zapomnij skomentować dziś meczu Garbarni.

dino(L) - 10 listopada 2018, 7:54:37 - *.dynamic-ra-10.vectranet.pl
Gratulacje dla Pogoni, dla Borubara, teraz weekend Niepodległości więc proponuje wstrzymać z używaniem sobie Jeszcze Polska nie zginęła KIEDY my żyjemy

daro GKSa - 10 listopada 2018, 8:01:43 - *.dynamic.chello.pl
no tak bexa sędziowie pomogą na bank niema co sie martwić Bravo Pogoń Graty Lux info oby tak dalej pzdr ;)

Ms - 10 listopada 2018, 8:46:28 - *.internetia.net.pl
Od Pogoni wara zresztą i tak wszyscy maja wasze anty komentarze gdzieś. Mówiłem że odkręcić czas słoiki i tak bylo. Pozdrawiam

Fernando - 10 listopada 2018, 9:07:51 - *.105.34.95.customer.cdi.no
Brawo Pogoń ;) Dziś Lechia wygrywa i dalej lider w Gdańsku ;)

Fajdek - 10 listopada 2018, 9:28:23 - *.centertel.pl
Ale Sa Pinto się zbłaźnił na konferencji prasowej!
Wszyscy widzieli, kto był lepszy na boisku, oprócz trenera Legii.

PogSz - 10 listopada 2018, 9:31:24 - *.255.130.160
wybryk natury pod tytułem Zagłębie S. pewno bardziej smutne niż sama Legia

Rafał - 10 listopada 2018, 9:37:21 - *.146.130.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wiecej szrotu w legii i w lechu,dno. Coraz gorsi obcokrajowcy a zarabiaja coraz wiecej a tempe prezesy płacą.

PogSz - 10 listopada 2018, 9:47:01 - *.255.130.160
z tego newsa @90minut wynika że Legia miała więcej szans w pierwszej połowie. Policzyli te dwa podania do bramkarza Pogoni a nie strzały. Pogoń po prostu zgniotła Legię w pierwszej połowie.

kibice - 10 listopada 2018, 9:48:51 - *.play-internet.pl
15 tys borubarow wszyscy kaszlacy

Właśnie co dopiero się przebudziłem po wieczorze syto zakrapianym alkoholem i pierwsze co zrobiłem, to przeczytałem wypowiedź tego portugalskiego karakana. Ten człowiek chyba był na innym meczu niż ja, zaś stwierdzenie, że najsprawiedliwszym wynikiem byłby remis stawia tego człowieka na równi z pierwszym , lepszym pacjentem zakładu psychiatrycznego. Śmiać mi się chce z tego pozoranta na ławce Legii. Całą drugą połowę jego zespół wymuszał faule, jego zawodnicy machali łapami, a on opowiada bzdury o jakimś remisie. Dobrze, że na trybunach wczoraj wygwizdaliśmy tych warszawskich amatorów. Miłe dla oka było to, jak zawodnicy Legii wygwizdani przez ponad 13 tysięcy kibiców zamierzali do tunelu ze spuszczonymi głowami niczym pies do budy.

Tomek - 10 listopada 2018, 10:24:45 - *.telekomunikacjawschod.pl
Zamiast stawiać na młodych Polaków to ściągają jakieś odpady z lig zachodnich,jaki problem wysłać skautów na mecze 1 i 2 ligi i poszukać młodych perspektywicznych z Charakterem przecież łącznie wyszkolenie młodzieżowca będzie kosztować mniej niż miesięczna pensja takiego "Gwiazdora".

takie zyci - 10 listopada 2018, 10:26:10 - *.42.25.219
brawo barubar hehe sts weszedł haha

portowcy - 10 listopada 2018, 11:10:47 - *.dynamic.chello.pl
sędzia doliczył 5 minut a przerw w grze nie było zawsze sędziują pod słoiki. tak się cieszę ze przegrali!!!!

wiko - 10 listopada 2018, 11:17:53 - *.146.102.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zabawne. Arogancja warszawiaków jest przecudowna. Nie ważne że do 78 minuty Legia nic mogła zrobić, każda długa piłka przejęta lub wybita, brak możliwości wymiany kilku szybkich podań w środku i na bokach. Dopiero jak Pogoń cofnęła się do obrony to Legia przejęła inicjatywę. Jakby ktoś oglądał owe ostatnie ~15 minut to mógłby stwierdzić że Legia ładnie gra ale przez pryzmat całego meczu to walenie głową w mur. Pozdrawiam!

ino - 10 listopada 2018, 12:07:29 - *.75.115.61
Jestem kibicem Legii od 60 lat. Było różnie raz na wozie lub pod nim. Kiedyś wojsko ściągało młodych chłopaków ale niezłych piłkarzy dzisiaj pieniądze ściągają piłkarzy a ich poziom jest katastrofalny. Mioduski daje się robić w ;konia; różnym cwaniaczkom a efekt tego był widoczny nie tylko w tym meczu. Kiedy Legia będzie mogła grać na zdecydowanie wyższym poziomie, by być równym drużynom ze Słówacji lub z Luksemburga

Expert - 10 listopada 2018, 12:55:33 - *.dfri.se
Wszystko jedno, kto z tej waszej smiesznej ligi zagra w pucharach i tak zagra to samo, co zwykle, czyli kaszane.

Olfen omni - 10 listopada 2018, 12:55:46 - *.direct-adsl.nl
Legi zniszczona i skarcona. Nie istniala. Tak samo jal Wisla teraz Pogon ich rozjechala. Lepsza kadrowo i z trenerem a nie jakims pseudofachowcem. Kolejny zespol wasza stolica prowincjonalny klubiku.

fansport - 10 listopada 2018, 13:46:39 - *.dynamic.chello.pl
po jakiemu to, po białorusku ?

arnold - 10 listopada 2018, 14:36:06 - *.di-net.pl
@kalbaro74 boli? ma bolec a kogo to obchodzi czy amatorska czy nie? klub ma wygrywac i dobrze w pilke kopac ale Twoja druzyna widocznie tylko kibicowac i zbierac becki gratuluje!

pletwa - 10 listopada 2018, 15:55:25 - *.adsl.versatel.nl
ile było ludzi na meczu.tyle jest na treningu zawsze legi,legia przegrała chyba trzega powołać komisje śledczą,no zakompleksione nieudaczniki pisać

bociek - 10 listopada 2018, 17:01:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Teraz już wiadomo dlaczego poprawiano losowanie PP ! ! ! ....

wisla - 10 listopada 2018, 17:42:35 - *.058.c79.petrotel.pl
brawo pogon jechac z legia

ss - 10 listopada 2018, 18:13:45 - *.dynamic.chello.pl
Cała Polska miała rację, Legia nie miała szans na wygraną z Rakowem w PP!

ander_her - 10 listopada 2018, 19:02:27 - *.ssp.dialog.net.pl
Brzeczek powołaj Podstawskiego do rep jak najszybciej do jak nie to moze grac dla Portugali

ander_her - 10 listopada 2018, 19:08:06 - *.ssp.dialog.net.pl
Sciągniecie w lato Podstawskigo to strzal w 10

Marek - 10 listopada 2018, 19:10:06 - *.252.60.118
Co z tą Legią? Nie grał Dudelange Malarz i też przegrali

paRcha - 10 listopada 2018, 19:42:45 - *.146.168.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Im chyba cos obiecali hehe lecą są z każdym,

RADO 66 - 10 listopada 2018, 21:36:15 - *.dynamic.chello.pl
Sa Pinto - błazen. To co powiedział na konferencji prasowej po meczu to parodia albo ewentualnie oglądał wczoraj inny mecz. BŁAZEN .

Jawan - 11 listopada 2018, 6:35:36 - *.dynamic.chello.pl
Borubar ty jesteś jakiś cymbał niedorobiony. Nie wiem ile masz lat czym sie zajmujesz oprocz wpisów pod kazdym mwczem ale najwyraźniej rodziny nie posiadasz. Domyślam się ze trudno ją założyć gdy ma się odmienną orientację seksualną. Zamiast wiec z dziećmi lub wnukami wyjść na rower lub pograć w piłkę siedzisz przy laptopie i sie pocisz jak sędzia odgwizduje koniec. A twoja Pogoń nic nie osiągnie tak jak na początku grała piach to niedlugo do tego wróci. Chwilowy wystrzal formy nic nie oznacza. I lecz dalej kompleksy paprykarzu. Jeszcze niedawno razem z innymi kibicami Pogoni lizaliscie tyłki Legionistom ale po tym jak porządnie wam klawiature przestawilo Zagłębie Sosnowiec a Legia was nie broniła nagle zacząłeś wyzywać krawaciarzy. Odwaznie na krytej w otoczeniu starszych pań i dzieci. Pewnie rozgladales sie przez godzinę czy nikogo nie ma z Warszawy

Twoja opinia na mój temat zwisa mi poniżej jaj, a tyłka Legionistom nigdy nie lizałem, bo zawsze ta zgoda była mocno naciągana. Prawdą jest, że część kibiców Pogoni nadal sympatyzuje z Legią, ale większość szczecinian ma wyłożone na ten klubik z Warszawy. Śmiać mi się chce z tego, że kibice Legii mają mniemanie o swojej wyższości nad innymi zespołami. Leje ich Pogoń, Zagłębie i Arka, a oni zadowoleni, że zdobywają mistrzostwo z punktem przewagi nad wiceliderem. Wstydziłbym się zdobywać mistrzostwo w takich okolicznościach jak w sezonie 2016/2017 gdzie tylko dzięki nieudolności Jagiellonii (remis 2:2 w 37 kolejce z Lechem) udało się rzutem na taśmę wygrać ligę. Dobrze, że do parteru sprowadzili ich pasterze z Mołdawii i bankierzy z Luksemburga. Wszyscy cisną bekę z takiego mistrza.

PogoniarzN - 11 listopada 2018, 8:20:21 - *.dynamic.dsl.as9105.com
@Borubar nie daj się prowokować innym.
Ja nigdy nie uznawałem zgody z Legią z prostego powodu. Uważam, że każdy kibic powinien kibicować tak na serio tylko swojej drużynie. Klub powinien być dla nas czymś w rodzaju religii. Wyobrażacie sobie np, żeby jeden człowiek wierzył w chrześcijanizm i islam?
Co do samego meczu, to niestety nie oglądałem, bo byłem w pracy, ale w przerwie sprawdziłem wynik i byłem bardzo zadowolony. Dalsza część zmiany poszła bardzo szybko i przyjemnie dzięki temu.

Pogoń - 11 listopada 2018, 8:21:30 - *.centertel.pl
Borubar to oszust, na meczu nie był bo doskonale wie że jak się pojawi na stadionie Pogoni to czeka go oklep! Bzdury wypisuje że przeklinał na meczu, a tak naprawdę to jest typowy kapciowy, życiowy nieudacznik!

Olsztyn - 11 listopada 2018, 13:42:42 - *.dynamic.chello.pl
Majecki młody i zdolny bramkarz Legii coś czuję że kariery nie zrobi bo już ma sodówę we łbie. Po meczu bredził coś o tym, ze Legia była lepsza i powinna wygrać
Pogoń lepsza od Legii i zasłużone zwycięstwo!

antek - 11 listopada 2018, 14:05:54 - *.nycmny.fios.verizon.net
Legia to zdarte plyty jedza kuchy Pogon to mlodosc hd

Robi - 11 listopada 2018, 15:16:29 - *.dip0.t-ipconnect.de
Pogon lepsza bez dwóch zdań,zdecydowana przewaga i zasłużone zwycięstwo.

lin - 11 listopada 2018, 17:17:10 - *.43.79.192.ipv4.supernova.orange.pl
Olsztyn, taki to już warszawski klimat. Oni zawsze twierdzą, że są lepsi. Lepsi, ich zdaniem, byli rok temu od Kazachów i Mołdawian, a w tym roku od Słowaków i Luksemburczyków. On nawet jak w lidze polskiej przygrywają, zawsze uważają że są lepsi.
A ten ich nowy trener bije już rekordy w tym mniemaniu. Nie przypominam sobie, by coś sensownego i godnego uwagi osiągnął w europejskiej piłce, tej przez duże "E", a robi pozy, jakby był co najmniej Klopem, albo Guardiolą, a Legia co najmniej Bayernem.

paprykarz - 11 listopada 2018, 19:34:45 - *.130.71.194.in-addr.arpa
Proszę - nikt nie pisze że w tej lidze to każdy z każdym może... Pogoń była wyraźnie lepsza. Na koniec pożegnaliśmy sfochowane gwiazdeczki gromkim "pajace, pajace". Szkoda tej bramki w doliczonym czasie. Frakwencja była jaka była - więcej na papricanę nie wchodzi. Normalnie jakieś 7-8 tys ludzi jest, fakt że tym razem, po lechu, przyszło więcej zobaczyć jak bijemy legię Do zobaczenia na miedzi

dino(L) - 12 listopada 2018, 12:12:25 - *.173.108.201
Tak jak ja uważam, że lody wiśniowe są lepsze od orzechowych, tak uważam Legię za "lepszą" niż Wisłę czy Lecha, natomiast każdy ma swój gust. Ja to nawet mam bekę po tych porażkach, wtedy wychodzi ile osób wchodzi tu nie po to, żeby komentować zwycięstwo swojej drużyny, tylko po to, żeby komentowac porażkę klubu z Warszawy :-)

yuryuy - 12 listopada 2018, 15:18:54 - *.rfc.pl