10 listopada 2018, 16:49:26 - maciejko
Gol Łukasza Gwiazdy

Łukasz Gwiazda strzelił gola dla Harland & Wolff Welders FC w wygranym 2-1 (0-0) meczu 14. kolejki północnoirlandzkiej drugiej ligi z Dergview FC. Dla Polaka, który rozegrał całe spotkanie, było to siódme ligowe trafienie w tym sezonie.

10 listopada 2018, 15:00 - Belfast (Tillysburn Park)
Harland & Wolff Welders FC 2-1 Dergview FC
Łukasz Gwiazda 49, Ross Arthurs 75 - Scott McMillan 53 (s)

żółta kartka: Chris Morrow (H&W Welders).

sędziował: Peter McGrath.

Klub Polaka zamuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 19 punktów w 13 meczach.

rympał - 10 listopada 2018, 17:16:52 - *.adsl.inetia.pl
A Brzęczek co na to ?

M - 10 listopada 2018, 17:37:58 - *.unknown.vectranet.pl
14 meczy 7 bramek. Gdy Milik bez formy, Teo kontuzja? Pewnie nawet nie wie, że pod ręką ma napastnika w formie.

zbychu - 10 listopada 2018, 18:06:34 - *.147.34.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gwiazda w górze lśni

jebakpis@k - 10 listopada 2018, 22:30:54 - *.centertel.pl
Pierwszym mym życzeniem jesteś Ty :*

rafcio1972 - 11 listopada 2018, 10:32:57 - *.unknown.vectranet.pl
Irlandia Półnona druga liga , osiągnięcie godne mistrza ! Brawo

Ostróda - 11 listopada 2018, 11:06:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kibice pamiętają Łukasz może kiedyś wrócisz do Sokoła...

tomek - 11 listopada 2018, 14:47:32 - *.dynamic.mm.pl
@rafcio1972 może tam sobie żyje, pracuję, dobrze ogarnia życie i przy okazji robi to co lubi - czyli gra w piłkę. I hu.. Ci do tego? Tak Cie to boli? A ty co robisz? Czy oczekujesz, że przestaną takie osoby grać w piłkę, żeby czasami hejterzy co nic w życiu nie robią nie wypisywali na necie o słabych osiągnięciach. Śmieszy mnie niektórzy myślenie. Najlepiej nic w życiu nie robić i tak jak Rafcio zapieprzać na taśmie w fabryce i się nigdzie czasami przed szereg szaraków nie wychylać, żeby nikt nie krytykował.