Fortuna I liga: Bytovia 2-2 Bruk-Bet Termalica

10 listopada 2018, 16:00 - Bytów (stadion MOSiR)
Bytovia Bytów 2-2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Łukasz Wróbel 57 (k), Maksymilian Hebel 75 - Piotr Wlazło 26 (k), Roman Gergel 43

Bytovia: 27. Andrzej Witan - 6. Jakub Kuzdra, 3. Łukasz Wróbel, 28. Maciej Dampc, 21. Dawid Witkowski - 14. Mateusz Kuzimski (63, 11. Maksymilian Hebel), 68. Bartosz Wolski (33, 5. Krzysztof Bąk), 25. Filip Burkhardt, 10. Juliusz Letniowski, 77. Michał Jakóbowski - 9. Gracjan Jaroch.

Bruk-Bet Termalica: 12. Dariusz Trela - 26. Dominik Sadzawicki, 27. Rafał Grzelak, 77. Artem Putiwcew, 16. Martin Mikovič - 66. Michał Skóraś (68, 6. Dawid Kalisz), 5. Vlastimir Jovanović, 25. Mateusz Kupczak, 4. Piotr Wlazło, 20. Jacek Kiełb (63, 96. Przemysław Szarek) - 7. Roman Gergel (58, 17. Bartosz Szeliga).

żółte kartki: Dampc, Wróbel - Sadzawicki, Putiwcew, Kiełb, Mikovič, Wlazło.
czerwone kartki: Maciej Dampc (29. minuta, Bytovia, za drugą żółtą) - Artem Putiwcew (52. minuta, Bruk-Bet Termalica, za drugą żółtą), Dominik Sadzawicki (56. minuta, Bruk-Bet Termalica, za drugą żółtą).

sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
widzów: 387.

W 78. minucie Łukasz Wróbel (Bytovia) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

Cor26 - 10 listopada 2018, 18:26:24 - *.pool85-50-141.dynamic.orange.es
A Wajda że Łukasz nie oddał tego drugiego karnego do strzelenia dla Burego. On tak bardzo chcę strzelić dla swojej córki. To widać na boisku. Szkoda mozeby Filip strzelił. Mimo to brawo za walkę i kolejny nieprzebrany mecz. Bytovia

zenon - 10 listopada 2018, 18:29:03 - *.ssp.dialog.net.pl
Trzy karne, trzy czerwone... Działo się.

PM - 10 listopada 2018, 19:05:02 - *.dynamic.chello.pl
@turbolegni prędzej Bytovia 2 liga!

wty - 10 listopada 2018, 19:11:24 - *.petrus.pl
Bytovia jak zwykle walka i dobra gra do końca, tak trzymać. Szkoda, że tylko remis. Było blisko wygranej. Widać że w Brukbecie tylko kasa gra.

Ghost - 10 listopada 2018, 21:53:05 - *.rwd.prospect.pl
Sędziowanie dramat, robił wszystko w drugiej połowie zeby Bytovia wygrala

Cor26 - 10 listopada 2018, 22:05:19 - *.pool85-50-141.dynamic.orange.es
Co to znowu za stary dziad niby kibic Bytovia wyzywał zawodników w tym Łukasza Wróbla? Niech pacjent więcej na mecze nie chodzi bo wstyd przynosi. Pewnie to ten z pobliskiej wioski.

Jsb - 11 listopada 2018, 0:18:26 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
W czym problem kto chodzi na mecze bytovi to wie ze od 30lat kilku debili nawet przy 5-0 dla bytovi będą szczekać bytovia ma okazje brak szczęścia prawdziwi kibice zawsze będą za bytovia szacun dla trenera Kaczmarka za dobre słowo mecz bardzo fajny a remis to nie wstyd pozdrawiam wszystkich kibiców fortuna 1liga ale tych prawdziwych

Endriu72 - 11 listopada 2018, 9:11:05 - *.25.208.112.ipv4.supernova.orange.pl
Jak nigdy nie mogę doczekać się skrótu z tego spotkania, było tyle kontrowersji, że pewnie można by nimi obdzielić kilka innych meczy.Choć lepiej żeby ich nie było wcale, lecz kiedy sędzia koniecznie chce być głównym aktorem to tak wychodzi. Brawo Bytovia za walkę do końca.

Onet - 11 listopada 2018, 11:25:38 - *.play-internet.pl
Jak to możliwe,że "trener bramkarzy" w dresie z herbem klubowym pali oficjalnie papierosy żenada!!

CM 711 - 12 listopada 2018, 10:40:01 - *.static.system77.pl
Za wyniki większości meczy ekstraklasy i pierwszej ligi odpowiada Michniewicz i Fryzjer. Polecam wyszukać frazę "CM 711". Proceder trwa od kilku dobrych lat i dalej są bezkarni. Portal 90minut jest z nimi, istna korupcja i nepotyzm.

N - 12 listopada 2018, 13:30:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do CM 711
Pan cz.m jest nie do ruszenia
Na wszystkich ma haki dlatego ma pracę...😣

Endriu72 - 12 listopada 2018, 19:53:40 - *.25.245.2.ipv4.supernova.orange.pl
Bramka dla Bytovii z I-szej połowy zdobyta całkowicie prawidłowo, Dampc jeżeli zagrał ręką w polu karnym to na pewno nie zrobił tego umyślnie i poza karnym nie powinno być żółtej kartki, a tym samym w konsekwencji nie powinien wylecieć z boiska. Pseudo sędzia swoje błędy z pierwszej połowy naprawiał w drugiej i dlatego taki był to mecz.