Wisła: 1. Mateusz Lis - 5. Jakub Bartkowski, 27. Marcin Wasilewski, 15. Zoran Arsenić, 2. Rafał Pietrzak - 9. Rafał Boguski (79, 26. Kamil Wojtkowski), 10. Vullnet Basha (85, 23. Paweł Brożek), 7. Dawid Kort, 11. Jesús Imaz, 77. Martin Košťál (89, 17. Jakub Bartosz) - 13. Zdeněk Ondrášek.

Zagłębie: 30. Dominik Hładun - 24. Jakub Tosik, 5. Maciej Dąbrowski, 33. Ľubomír Guldan, 3. Saša Balić (89, 14. Łukasz Janoszka) - 11. Bartłomiej Pawłowski, 25. Adam Matuszczyk, 19. Filip Jagiełło, 18. Filip Starzyński (76, 37. Władisław Sirotow), 39. Damjan Bohar - 26. Jakub Mareš (83, 23. Daniel Dziwniel).

żółte kartki: Bartkowski - Tosik, Mareš.

Gonzi - 10 listopada 2018, 22:30:55 - *.play-internet.pl

kjhdfc - 10 listopada 2018, 22:31:06 - *.dynamic-zab-05.vectranet.pl
Urwaliśmy się ze stryczka. Wisła sharks fv!!

Skandal - 10 listopada 2018, 22:31:10 - *.dynamic.chello.pl
Ale wał skandal

Borubar - 10 listopada 2018, 22:31:23 - *.icpnet.pl
Młody talent Paweł Brożek ratuje Wisłę.Chociaż Wisła mogła zamknąć mecz w pierwszej połowie.

piter74 - 10 listopada 2018, 22:33:28 - *.dynamic-zab-08.vectranet.pl
Wisło jak tego nie wygraliście z 5:0 to ja nie wiem. Zagłębie to dno dna. Oni by w 3 lidze nie dali rady. Co za parodia klubu.

Horacys - 10 listopada 2018, 22:34:08 - *.play-internet.pl
Zagłębie cienkie aż żal atrzec

r420 - 10 listopada 2018, 22:34:20 - *.dynamic.mm.pl
Dlaczego ten mecz trwał tylko?! 100 minut. Powinien trwać 200 minut Bo przecież pseudo sędzia Krzysztof Jakubik to jeden z najlepszych drukarzy wśród sędziów ekstraklasy. A z drugiej strony to Zagłębie jest coraz bliżej spadku i niestety - chyba poleci.

k - 10 listopada 2018, 22:35:06 - *.dynamic.chello.pl
Dramat VAR-u musieli uznać bramkę Brozka.

Varadi - 10 listopada 2018, 22:36:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
He he 3 Kluby z Dolnego Sl w strefie Spadkowej.Zwłaszcza te Zaglebie z takim SPONSOREM!!!! Śmiechu warte!!!

Borubar - 10 listopada 2018, 22:37:50 - *.146.168.46.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Po raz kolejny Wisła strzela trzy bramki w meczu i po raz kolejny chylę czoła przed panem trenerem Maciejem Stolarczykiem. Wierzę, że Maciej Stolarczyk zostanie kiedyś selekcjonerem reprezentacji Polski i wprowadzi nas na jakąś wielką imprezę. Wisła pod jego wodzą gra piękną piłkę,a zarząd Wisły zatrudniając Stolarczyka tylko potwierdził, że jest zarządem, który ma rozeznanie na rynku trenerskim. Aż chce się oglądać taką Wisłę i oby tak do końca sezonu. Widać, że zarząd ma pomysł na Wisłę i trzeba im kibicować, aby wszystko właściwie się potoczyło w klubie. Myślę, że wszystko będzie dobrze, tak samo jak jutro powinno być dobrze na Marszu Niepodległości, na którym niestety nie będę obecny. Bardzo żałuję, że nie będzie mnie tam jutro, ale jednocześnie bardzo się cieszę, że milion prawdziwych Polaków przejdzie ulicami Warszawy i z dumą będą trzymać biało- czerwone flagi.

ironick - 10 listopada 2018, 22:38:02 - *.ssp.dialog.net.pl
Nie ma to jak zatrzymać piłkę ręką i strzelić gola w 96 minucie kiedy sędzia doliczył 5 ! W sumie może i dobrze, że rzeka strzeliła tego gola bo grali by chyba do Święta Niepodległości.

boss - 10 listopada 2018, 22:38:16 - *.unknown.vectranet.pl
bez przesady ze tam była reka brożka, normalnie przyjął na klate. bez przesady .

Lis leon - 10 listopada 2018, 22:41:48 - *.dynamic.chello.pl
Na trzeciej powtorce z c+ widać jak Brożek dotyka ręką piłki. Najpierw klatka piersiowa potem ręka. Gol nie powinien być uznany!

Bako - 10 listopada 2018, 22:42:08 - *.58.137.48
Kiedy wreszcie ten śmieszny prezes zatrudni prawdziwego trenera????

van der e - 10 listopada 2018, 22:46:29 - *.179.240.139
prawdziwy trener bedzie wtedy gdy nie bedzie smiesznego prezesa "zakwasu" dróżdża!!!

mati - 10 listopada 2018, 22:46:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wstyyyyyyd Zaaaaagleeebiee z Takim Sponsor!!!

Bako - 10 listopada 2018, 22:48:54 - *.58.137.48

Pyta - 10 listopada 2018, 22:48:58 - *.play-internet.pl
Brożek to jest jednak gość.A,to co zagrali górnicy to morderstwo na futbolu.Bez dwóch zdań najsłabszy zespół extraklape jaki dotąd widziałem.😀

Rafa (L) - 10 listopada 2018, 22:52:08 - *.centertel.pl
Ten śmieć!!!!

Jeremi - 10 listopada 2018, 22:56:49 - *.dynamic.chello.pl
Sędzia Jakubik to jest mistrz nad mistrze, zauważy kiedy trzeba i nie zauważy kiedy nie trzeba, przedłuży tyle ile trzeba, a nawet skończy mecz co do sekundy, też kiedy trzeba. Ten sędzia już przeszedł do historii gdańskiej Lechii, za 0-5 w Gdańsku z Koroną i 0-8 w kartkach z Górnikiem w Zabrzu. I tak gwiżdże większość naszych sędziów, oni dobrze wiedzą, czego od nich się oczekuje, nie trzeba tego im powtarzać. Dzisiaj sędzia Kwiatkowski na Lechii, wielokrotnie podłączał 17 tys. widownię do gniazdka elektrycznego, ale nie ma obaw, ocena kwalifikatora będzie wysoka dla tego słabego sędziego

Lujex - 10 listopada 2018, 22:58:52 - *.96.165.137.ipv4.supernova.orange.pl
To jest skandal że Wisła daje sobie strzelić 2 gole takim amatorom, ale oliwa sprawiedliwa.

maniek - 10 listopada 2018, 23:07:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dziękuje ci boże że brożek paweł ma na imie niepołomice

Roburar - 10 listopada 2018, 23:23:26 - *.dynamic.chello.pl
Borburbar to dobrze że ci nie będzie ,choć tam .Mam nadzieję że komentarzach nt.krakowskich klubów też nie zwłaszcza Brązowych.

Marek - 11 listopada 2018, 0:25:21 - *.lukman.pl
A ja mam takie pytanko...Skoro jest tutaj tylu znawców futbolu,to powiedzcie moi mili,czy bramkarz może wyrzucić piłkę z autu?
Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi...
Z góry dzięki!

ali - 11 listopada 2018, 0:30:12 - *.play-internet.pl
Po co się wysilać jak i tak sędzia decyduje o wyniku meczu. I połowa zostaje zakończona W 45 minucie kiedy Zagłębie jest w dogodnej sytuacji. Nic nie dolicza natomiast w II połowie dolicza 5 minut a nie było takich długich przerw a bramka pada prawie w 7 minucie. Ponadto Brożek zatrzymuje piłkę ręką a sędzia bramkę uznaje. Normalnie powinno być doliczone 3 minuty. Brożek jakby miał honor to by się przyznał mimo, że wyniku meczu nie da się zmienić. Mamy 100 lecie a słowo honor i uczciwość u niektórych nic nie znaczy.

PEPSI - 11 listopada 2018, 0:38:55 - *.dynamic.chello.pl
Może. Sam widziałem taką sytuację. Pod koniec meczu, kiedy drużyna przsegrywała i przeciwnicy wybili daleko w aut bramkarz podbiegł i wyrzucił. No chyba, że się przepisy zmieniły ale nie przypuszczam.

Szczecin - 11 listopada 2018, 0:41:08 - *.uznam.net.pl
Gdzie był var? Chyba juz na marszu niepodległości xD niczym walka szpilki z wachem wał a niby jest var?!

Do boss - 11 listopada 2018, 0:56:57 - *.dynamic.mm.pl
Na 100% była ręka Brożka widać to na powtorkach
, bramka nie powinna być uznana.

Wielek - 11 listopada 2018, 2:10:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zgadnijcie kto był sędzią VAR w dzisiejszym meczu, oczywiście, że specjalista od przekrętów, czyli pan Lasyk 😆 Ja nie wiem jak można tolerować takie jawne oszukiwanie i nie dawanie sędziemu głównemu możliwości prowadzenia meczu w uczciwych warunkach, może w końcu ktoś by się tym zajął

Kamil - 11 listopada 2018, 6:12:11 - *.030.c91.petrotel.pl
Zastanawiam się, po co nam VAR. W Płocku też mimo VAR-u poszedł dziś przekręt, bo bramkarz Sosnowca powinien wylecieć z boiska za zagranie ręką poza polem karnym. Wszyscy widzieli, tylko nie sędzia główny!!

Nubian - 11 listopada 2018, 7:15:58 - *.dynamic.chello.pl
Całe szczęście, że Wisła wcisnęła tym miedziakom bramkę na 3:2, bo gdyby ten mecz zakończył się remisem, drużynie z Krakowa trzeba by wręczać order z kartofla za największe frajerstwo sezonu.
Zagłębie nie istniało. Zresztą nie istnieje już od dobrych kilku kolejek. Widać, że ta zbieranina potrzebuje solidnego przewietrzenia szatni i porządnie przepracowanej przerwy między rundami.
W tej chwili jest dramat, do którego doprowadzono naprawdę nieudanymi transferami i fatalnym "trenerem". Popełnić błędy - to jedno. Ignorować je - drugie. Lewandowski zdecydowanie za długo ślizgał się na stołku, choć efektów jego pracy nie było żadnych. Z drugiej strony ciekawą sprawą są np. ciągłe występy takich osobników jak Balić...
Niestety, wygląda to wszystko podobnie, jak przed ostatnim spadkiem do I ligi.

obserwator - 11 listopada 2018, 8:01:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dróżdż "prezesiku za dyche w bilonie" a nie masz władzy aby twoi pisowscy mococdawcy Jakubika pozbawili papierów sędziowskich i uznali za niezasadne, przedłużenie meczu. Wówczas byłby honorowy niezasłużony punkcik i można byłoby krzyknąć " dobra zmiana"

january - 11 listopada 2018, 8:06:29 - *.243.55.205
Sedzie przedłuzył więcej bo leżeli i pjacowali z Zagłebia. Sędzie może doliczyć do doliczonego czasu. Gdyby normalni grali skonczyl by sie mecz wczesniej.
Zadnej reki nie widac tylko co poniektórzy widza.

Nagano - 11 listopada 2018, 8:14:46 - *.oxylion.net.pl
Panie prezesie KGHM proszę zrobić porządek w zarządzie zaglebia. Ryba psuje się od głowy.

PIS - 11 listopada 2018, 8:40:29 - *.122.232.67
sponsorowanie klubów przez spółki skarbu państwa powinno być odgórnie zabronione, wtedy takie kluby jak Zagłębie by nie istniały.

boss - 11 listopada 2018, 8:54:52 - *.unknown.vectranet.pl
nie każde dotknięcie piłki ręką jest traktowane jako ręka,musi być ruch ręką do piłki.

Horacyś - 11 listopada 2018, 8:56:15 - *.adsl.inetia.pl
Jako mieszkaniec Lubina błagam KGHM aby odciął pieniądze od tego smiesznego klubu!

PM - 11 listopada 2018, 9:30:32 - *.dynamic.chello.pl
Po tym meczu najwięcej porażek mają kluby, które nazywają się "Zagłębie" I oby ta dwójca spadła z ligi. Te wszystkie ekipy, na które śpiewacie (Cracovia, Miedź, Górnik, Wisła P.) się utrzymają. W Lubinie, hehe, efekt nowej miotły coś się nie udał.

Myk - 11 listopada 2018, 10:39:18 - *.dynamic.chello.pl
Ręki owszem nie było ale przedłużenie meczu już o 5 minut to dużo a o kolejną minutę to jakby sędzia czekał, że może gospodarz strzeli. Niesmak...

AM-TT - 11 listopada 2018, 11:25:13 - *.146.194.203.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
P(e)rezesa w Lubinie nie ma - to jest jakaś marna podróbka...
Zresztą jego ksywki :Pinokio ,Ananiasz czy porażka mówią wszystko
Ale podobno jest jakaś rada nadzorcza ?
Czy ona tylko ,,jest'' i inkasuje forsę ,czy może wreszcie COŚ (wraz z właścicielem) zrobi pożytecznego?!
Jak długo jeszcze D.D. i jego żewłakow mają potwierdzać swoją CAŁKOWITĄ niekompetencję...???

falcao - 11 listopada 2018, 11:42:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To nie była reka Brozka.Tylko jakiegoś bozka.

Rafał - 11 listopada 2018, 12:40:13 - *.ip4.greenlan.pl
Ciekaw jestem gdzie Cygany widzą rękę? Nie wiadomo nawet czy musnęła piłka rękę nie mówiąc o dotyku. Wynik niesprawiedliwy, bo... za niski, remis krzywdziłby Wisłę.
Witamy "Bardzo Wielkie" Zagłębie wśród zespołów walczących o utrzymanie. Za dwa tygodnie bęcki z Legią a potem mecz o 6 punktów z Sosnowcem. Będzie się działo.

Max - 11 listopada 2018, 12:53:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zagłębie jeszcze z KGHM!! oj juz chyba nie długo? !!

ZeteL - 11 listopada 2018, 13:04:29 - *.ssp.dialog.net.pl
Gdyby Brożek strzelił swojego gola kilkadziesiąt sekund wcześniej (w ramach doliczonego czasu gry) i bez pomocy ręki to , jako kibic ZL gratulowałbym Wiśle zwycięstwa - bo na nie ZASŁUŻYŁA . A tak, niesmak pozostał. PS. Z okazji Święta Niepodległości WSZYSTKIM kibicom w Polsce, wszystkiego najlepszego życzy kibic Zagłębia Lubin.

Dlaczego Wisła bez K A Zagłębie już z L

Sikawa - 11 listopada 2018, 15:01:48 - *.146.15.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie zasłużone zwycięstwo sprzeciazy..

nowysacz - 11 listopada 2018, 15:12:39 - *.96.195.150.ipv4.supernova.orange.pl
Wisła powinna wygrać 5:0. Zagłębie Lubin i tak powinno się cieszyć, że zdobyło 2 bramki, które padły po karnym z kapelusza i samobóju. Zagłębie prezentuje poziom 2 ligi.

DamKo1906 - 11 listopada 2018, 21:55:00 - *.centertel.pl
Witam. śmiać mi sie chce na wasze komentarze jak to czytam wielcy znawcy futbolu i krytykowania Wisły. Wisła powinna z 5-0 prowadzić po 1połowie i wygrać to na luzie z Zagłębiem i niech się Zagłębie cieszy ze przegrało tylko 3-2.fartem które Wisła dała im 2 bramki w prezencje na taką mizerną formę.Co do ręki Brożka mamy var sedzia sprawdził uznali bramkę i tak ma być prawidłowa bramka a jeszcze jedno co do doliczonego czasu nie panikujcie teraz ze doliczył 5 a grali 6 minut bo to teraz zagłebie może mieć tylko do siebie pretensje za pajacowanie i leżenie na murawie grą na czas,sami sobie zaszkodzili