11 listopada 2018, 22:53:49 - maciejko
Gol Radosława Murawskiego

Radosław Murawski strzelił gola dla Palermo w wygranym 3-0 (1-0) meczu 12. kolejki włoskiej Serie B z Pescarą. Dla Polaka, który wszedł na boisko w 72. minucie za Césara Fallettiego, było to pierwsze ligowe trafienie w tym sezonie.

11 listopada 2018, 21:00 - Palermo (Stadio Renzo Barbera)
US Città di Palermo 3-0 Pescara Calcio 1936
George Pușcaș 37, Radosław Murawski 86, Stefano Moreo 87

żółte kartki: George Pușcaș, Aljaž Struna - Leonardo Mancuso, Pepín.

sędziował: Livio Marinelli (Tivoli).
widzów: 9222.

Cały mecz na ławce rezerwowych gospodarzy spędził Przemysław Szymiński.

Palermo jest liderem tabeli z dorobkiem 24 punktów w 11 meczach.

konstrukto - 11 listopada 2018, 23:25:12 - *.ssp.dialog.net.pl
marny ekspert i przeciętny piłkarz

starotyski - 12 listopada 2018, 4:38:30 - *.as43234.net
z ciebie żenujący dowcipniś i pewnie też marny piłkarz.

Janek89 - 12 listopada 2018, 8:30:18 - *.dynamic.chello.pl
Potwierdzam. Gość mógłby sobie darować te komentatorstwo, bo mu nie idzie i skupić się na grze w amatorskich klubach niższych lig włoskich. Z chęcią bym odpoczął od tych jego mądrości.

jol - 12 listopada 2018, 12:20:11 - *.185.131.109 (*.168.60.59, 212.78.216.168)

. - 12 listopada 2018, 21:27:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Janek89: Wiem, że to ironia, ale 2. liga włoska to nie amatorka.

dureksy - 13 listopada 2018, 10:48:46 - *.180.214.242
Puscas bramke strzelił ;-) ...a tak poważnie to chyba #Brzeczek powinien przyjżec się bliżej SERIA B a nie powoływac piłkarzy z : #WislaPlock . Mimo że to #ekstraklasa to jednak 2 liga włoska to nie kelnerzy jak polscy piłkarzyki

wkp - 13 listopada 2018, 20:46:20 - *.adsl.inetia.pl