24 listopada 2018, 18:00 - Łęczna (stadion Górnika)
Piotr Rogala 15, Mohamed Essam 32, Patryk Szysz 46, Robert Pisarczuk 90 - Mateusz Mazurek 23

Górnik: 1. Patryk Rojek - 21. Jakub Zagórski, 88. Piotr Rogala, 2. Tomasz Midzierski, 5. Kamil Pajnowski - 11. Patryk Szysz, 7. Tomasz Tymosiak, 6. Paweł Sasin, 22. Robert Pisarczuk, 30. Mohamed Essam (82, 19. Filip Szewczyk) - 28. Paweł Wojciechowski.

ROW 1964: 22. Aleksander Łubik - 2. Jan Janik, 7. Marek Krotofil, 15. Szymon Jary, 3. Piotr Dudzik (83, 97. Michał Rostkowski) - 8. Mateusz Mazurek, 20. Mateusz Bukowiec (63, 17. Radosław Dzierbicki), 11. Dominik Zawadzki, 18. Krzysztof Koch - 13. Kamil Spratek (54, 23. Robert Tkocz), 9. Piotr Okuniewicz.

sędziował: Maciej Pelka (Piła).
widzów: 789.

rafalski - 24 listopada 2018, 19:53:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bez kartek spotkanie ... dobrze ze wygrane by myslec o grze o awans potrzeba wzmocnien

adg - 24 listopada 2018, 19:54:58 - *.unknown.vectranet.pl
Górnik Smudy rozpędza się

19CH55 - 24 listopada 2018, 19:55:15 - *.dynamic.mm.pl
Brawo Górnik Łęczna !!! Jest szansa powalczyć o 1 ligę. Pozdrowienia z Chełma od Chełmianki.

Dzbanekx - 24 listopada 2018, 20:00:14 - *.play-internet.pl
Do 23 minuty mecz jak nie w II lidze. Obie drużyny atakowały, stwarzały sytuację, wyglądało naprawdę nieźle. Po bramce ROW-u słuch o gościach zaginął, a prym wiedli gospodarze, którzy koniec końców zasłużenie rozgromili ROW. Dzięki temu zwycięstwu Górnik zwiększa swoje szanse na awans, a ROW coraz bardziej idzie na dno, ku III lidze.

gl - 24 listopada 2018, 20:11:19 - *.184.193.11.ipv4.supernova.orange.pl
Franz king, brawo Łęczna

Borubar - 24 listopada 2018, 20:39:47 - *.146.166.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Strzałem w dziesiątkę było zatrudnienie Franciszka Smudy. Wierzę w ten zespół i wierzę w Smudę, który jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich szkoleniowców. Oby Łęczna awansowała i uzyskała stabilizację na poziomie 1 ligi, bo wyżej chyba nie ma sensu się pchać. Od pierwszego meczu,w którym Smuda objął Łączną było już widać jego rękę. To prawdziwy fachowiec i Mercedes wśród trenerów w Polsce.

ryss - 24 listopada 2018, 20:49:26 - *.dynamic.mm.pl
mecz b. fajny dużo ładnych składnych akcji Górnik super wypadł ale ROW,też pokazał kawałek dobrej piłki, mógł strzelić nawet więcej ale to Górnik górą niech kibice żałują że było ich tak mało bo działo się dużo ciekawego pozdrawiam

Pogoń - 24 listopada 2018, 20:51:08 - *.centertel.pl
Wiecie że Borubar nie myje się pod pachami!? Twierdzi że śmierdzący pot z pod jego pach jest jedyną formą pielęgnacji swoich kłamliwych wywodów! A w ogóle to jest konfident, oszust, złodziej!

Kinio - 24 listopada 2018, 21:04:36 - *.range86-150.btcentralplus.com
DO 90MINUT.PL Czy istnieje możliwość żeby podawać dokładną minutę strzelenia gola w 45 czy 90 minucie (np. 45+1, 90+3 itd)??

bas - 24 listopada 2018, 21:24:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Borubar haha Ty tak na poważnie? Odstaw to!! Nie wąchaj tego, proszę. Ach Janusze, Jansze.....

duch - 24 listopada 2018, 22:10:59 - *.opera-mini.net (*.18.179.188)
Do Kinio czwarta bramka padła w doliczonym czasie tj. 94 m.hej

Row - 24 listopada 2018, 22:14:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brychlika brakuje

Heniu - 24 listopada 2018, 22:47:00 - *.dip0.t-ipconnect.de (*.28.76.203)
Trener Smuda czyni cuda

Bobik - 24 listopada 2018, 22:55:41 - *.ae1x302.dhiblang.lubman.net.pl
Panie Franciszku tak dalej,a awans pewny

marco - 25 listopada 2018, 10:48:30 - *.146.32.131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
dla kogo tam robić piłkę walczą o awans i 785 osób dramat

kibic - 25 listopada 2018, 11:40:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
przyjdą wyniki to Janusze z Lublina przypomną sobie o "Dumie Lubelszczyzny"

sentyment - 25 listopada 2018, 12:46:05 - *.dynamic.chello.pl
Jak mozna nie kochac Franza?
Szczególnie dla moich pokloleń 85-89 to człowiek legenda pierwszy polski trener który cos wspaniałego osiągnął i to na początku łapania przez z nas świadomości a to sie najbardziej pamięta (wczesniej tylko jak przez mgłę pamiętam Janasa i mecze Legii z Panathikosem i Blackburn)
Natomiast sukcesy Widzewa w LM i Citko pamiętam doskonale, juz wtedy dosyc swiadomie oglądałem te mecze).
Tak samo jest z idolami mojego pokolenia dla nas to bedzie ten prawdziwy Ronaldo (a zresztą można porównać jakie cuda techniczne wyczyniał Ronaldo przy nim Messi i CR7 to amatorzy z piaskownicy)

rowfan - 25 listopada 2018, 13:27:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Łubik dobry, niedługo pójdzie wyżej jak Kajzer.

Gal - 25 listopada 2018, 14:17:40 - *.dsl.dynamic.simnet.is
Co z Szyszem? Zostaje czy wali na zachd Polski?

ryss - 25 listopada 2018, 15:42:11 - *.dynamic.mm.pl
szysz sprzedany do Zagłębia Lubin ale ma dograć sezon,a co do kibiców,a ilu przychodzi w tej chwili na I ligę czy extraklasę poczytaj sobie kolegoMarco

ivan_draco - 26 listopada 2018, 14:01:28 - *.static.ip.netia.com.pl
marco o jakich kibiców ci chodzi? zobacz ile osób przychodzi w Twoim mieście. w miastach 500 tys na extraklase przychodzi 4 tys. to jest dramat, a nie czepiasz się 18 tys miasta z 2 ligi.

Kibic - 26 listopada 2018, 20:45:47 - *.147.104.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl