25 listopada 2018, 17:53:04 - euzi
Bramka Kamila Wilczka

Kamil Wilczek strzelił gola dla Brøndby w wygranym na wyjeździe 2-0 (1-0) spotkaniu 17. kolejki duńskiej ekstraklasy przeciwko SønderjyskE. To dwunaste trafienie 30-letniego napastnika w sezonie.

25 listopada 2018, 16:00 - Haderslev (Sydbank Park)
SønderjyskE 0-2 Brøndbyernes IF
Hany Mukhtar 7, Kamil Wilczek 78

żółte kartki: Marc Pedersen, Eggert Jónsson - Lasse Vigen Christensen, Kamil Wilczek, Benedikt Röcker.

sędziował: Anders Poulsen.
widzów: 6235.

Wilczek oraz były obrońca Lecha Poznań Paulus Arajuuri rozegrali całe spotkanie. Brøndby jest na piątym miejscu w tabeli z dorobkiem 24 punktów.

znafca - 25 listopada 2018, 17:56:42 - *.nl
Niestety źle to wróży Wiśle Płock

Proponując - 25 listopada 2018, 17:58:43 - *.static.ip.netia.com.pl
Kamil Wilczek zasługuje na powołanie. Nie tylko za tę bramkę, ale też za wiele innych w tym sezonie.

fansport - 25 listopada 2018, 18:05:14 - *.dynamic.chello.pl
niestety, nie zasługuje na powołanie, nie jest kolegą prezesa.

Marco - 25 listopada 2018, 18:19:19 - *.centertel.pl
Panowie, jakie powołanie? ;) jest lepszy od Lewandowskiego, Milika, Piątka, Teodorczyka, Kownackiego? Starszy niż wszyscy wymienieni, już się nie poprawi...

Powołanie - 25 listopada 2018, 18:27:41 - *.static.ip.netia.com.pl
Zasługuje na powołanie. Obecnie jest w najlepszej formie z napastników.

Gelo - 25 listopada 2018, 18:37:09 - *.play-internet.pl
Dajcie se spokój z tym wilczkiem ma 30 lat i konie nie uzdrowimy świata tym wilczkiem trzeba przyszlosciowych zobaczcie co Belgią zrobiła Włochy uczcie się od najlepszych A Wilczak niech już podziękuj i odejdzie z honorem.Nie zbliżał mu ale jest za słaby!!!wyjątkiem jest Ibrahimović Ale jest niestety szwedem!!!A Wilczak niech straszy w dani i do lasu niech idzie na grzyby!

Brak alter - 25 listopada 2018, 18:40:36 - *.static.ip.netia.com.pl
Nie mamy alternatywy, by pomijać tak dobrego napastnika jak Wilczek.

Kuba - 25 listopada 2018, 23:16:47 - *.146.160.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Macie rację po co Wilczek w kadrze. Milik jest lepszy w końcu z karnego strzelił. Jaja i tyle jak widzę obecne łamagi to po Wilczka powinni helikopter wysłać.

Kibic - 25 listopada 2018, 23:41:20 - *.centertel.pl
Z brakiem powołania dla Pana Piłkarza Wilczka to jest zwykły Kyrk..

Aduriz - 25 listopada 2018, 23:54:05 - *.ostnet.pl
W Hiszpanii aduriz miał 35 i dużo strzelał w latach liga i nawet powołano dostał.....

Aduriz - 25 listopada 2018, 23:55:31 - *.ostnet.pl
Polska ma małe bogactwo piłkarskie więc powinniście brzęczek sprawdzić wilczka

fansport - 26 listopada 2018, 0:26:35 - *.dynamic.chello.pl
on sprawdzi tylko tego, kogo lubi, nawet piątka nie wystawił w meczu z włochami, mimo że ten strzelił gola portugalii na 1:0.