25 listopada 2018, 22:20:24 - bartekwr9
Gol Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek strzelił gola dla Genoi w zremisowanym u siebie 1-1 (1-1) spotkaniu 13. kolejki włoskiej Serie A przeciwko Sampdorii. Reprezentant Polski wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na nim i zanotował dziesiąte ligowe trafienie w tym sezonie.

25 listopada 2018, 20:30 - Genua (Stadio Luigi Ferraris)
Genoa CFC 1893 1-1 UC Sampdoria
Krzysztof Piątek 17 (k) - Fabio Quagliarella 8

żółte kartki: Domenico Criscito, Sandro - Emil Audero.

sędziował: Daniele Doveri (Rzym 1).

Piątek rozegrał pełne 90 minut. W Sampdorii z kolei cały mecz zagrał Bartosz Bereszyński, a na ławce pozostał Dawid Kownacki. Poza kadrą znalazł się zdyskwalifikowany za żółte kartki Karol Linetty.

Genoa ma na koncie 15 punktów i zajmuje trzynaste miejsce w lidze. Sampdoria zgromadziła 16 punktów i plasuje się na dwunastej pozycji.

Zak - 25 listopada 2018, 22:24:43 - *.host-nowanet.pl
Tak czy siak kończy się wasz rewelacyjny Piątek, który miał z miejsca zastąpić Lewandowskiego. Gola z karnego mógłby wykorzystać szympans.

Michau - 25 listopada 2018, 22:27:34 - *.dynamic.chello.pl
Piątek najlepszy na boisku więc nie p... zakusiu.

cool - 25 listopada 2018, 22:35:24 - *.adsl.inetia.pl
Piątek wybrany najlepszym piłkarzem rundy jesiennej Serie A . Wyboru dokonali wszyscy kibice !!!

zaja - 25 listopada 2018, 22:44:41 - *.237.224.134
Zak gamoniu. Faul był na Piątku.

Mody - 25 listopada 2018, 22:51:06 - *.static.akk.net.pl
Wreszcie Krzysiek, jak na pierwszy sezon w serie A cudowny wynik na naszego rodaka. Zrobił na mnie większe chłopak wrażenie niż Ronaldo w Juventusie. Powodzenia

Mzks - 25 listopada 2018, 22:52:42 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Brawo!! Lechia Dzierżoniów pamięta!

fansport - 25 listopada 2018, 23:44:50 - *.dynamic.chello.pl
lepiej strzelić z karnego w meczu derbowym we włoszech, niż nie strzelić na pustaka w meczu z czechami, w meczu towarzyskim.

fansport - 25 listopada 2018, 23:46:53 - *.dynamic.chello.pl
krzysztof piątek - 10 goli, cristiano ronaldo - 9 goli.

jb - 26 listopada 2018, 0:18:55 - *.21.94.93.cable.dyn.petrus.com.pl
Niektóre źródła podają, że Kownacki wszedł na ostatnią minutę.

mały_z_duż - 26 listopada 2018, 0:26:50 - *.dynamic.chello.pl
było by więcej ale do karnego został oddelegowany po raz pierwszy.

cyc - 27 listopada 2018, 16:25:36 - *.dynamic.chello.pl
Bez przesady z tym odnowieniem formy Piatka.Nie strzelił gola z akcji tylko z karnego!!.I na więcej go nie było stać.