Fortuna I liga: Katowice 1-1 ŁKS

28 listopada 2018, 18:00 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 1-1 ŁKS Łódź
Kamil Rozmus 66 (s) - Jewhen Radionow 90 (k)

Katowice: 1. Krzysztof Baran - 18. Kacper Tabiś (90, 25. Wojciech Lisowski), 33. Adrian Frańczak, 3. Rafał Remisz, 31. Jakub Wawrzyniak, 8. Mateusz Mączyński - 11. Adrian Błąd (82, 90. Arkadiusz Woźniak), 13. Grzegorz Piesio (75, 6. Kamil Kurowski), 7. Adrian Łyszczarz, 17. Tymoteusz Puchacz - 21. Bartosz Śpiączka.

ŁKS: 25. Michał Kołba - 4. Artur Bogusz, 24. Kamil Juraszek, 2. Jan Sobociński, 8. Kamil Rozmus - 6. Maciej Wolski, 14. Lukáš Bielák (77, 10. Jewhen Radionow), 23. Bartłomiej Kalinkowski (63, 9. Wojciech Łuczak), 28. Łukasz Piątek, 7. Patryk Bryła (46, 11. Dani Ramírez) - 88. Rafał Kujawa.

żółte kartki: Frańczak, Piesio, Mączyński, Wawrzyniak - Kalinkowski.
czerwona kartka: Adrian Frańczak (72. minuta, Katowice, za drugą żółtą).

sędziował: Wojciech Myć (Lublin).
widzów: 1680.

marco - 28 listopada 2018, 19:54:18 - *.147.34.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak łks nie może wygrać sportowo to zawsze sędzia pokazuje czerwoną i karnego ile można ludzie!!!!

Do marco - 28 listopada 2018, 19:55:51 - *.play-internet.pl
Zapomniałeś dodać o dniu konia bramkarza + chwile wcześniej również nieodgwizdany karny dla ŁKSu

domin - 28 listopada 2018, 19:56:53 - *.toya.net.pl
marco skończ bredzić, minutę przed karnym, błąd sędziego i nieodgwizdany karny dla ŁKSu

Kolec - 28 listopada 2018, 19:57:20 - *.146.45.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak widzeniak ocenia po wyniku na 90minut i zobaczy ze w meczu ŁKS był karny to od razu twierdzi ze z kapelusza.
Jedyny błąd sędziego był taki ze karnego nie podyktował za faul na Rozmusie.

rutek - 28 listopada 2018, 19:58:31 - *.dyn.telefonica.de
ekstraklasa albo 2 liga

jan - 28 listopada 2018, 19:58:32 - *.96.230.96.tvksmp.pl
najbardziej zadowolony RAKOW

thewho - 28 listopada 2018, 19:58:59 - *.146.227.243.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tylko Ł. K. S.

wigor - 28 listopada 2018, 19:59:00 - *.rev.ndi.net.pl
Wasz zardzewiały stadion powinien otrzymać licencję na grę w 2 lidze, noł stres ;)

Jatopisz - 28 listopada 2018, 20:05:49 - *.centertel.pl
Druga Liga dla Katowic. I gnijcie tam z Chorzowskimi 7 lat. Tego wam życzę.

Timy - 28 listopada 2018, 20:09:33 - *.246.155.63.rev.vline.pl
5 bramek samobójczych? A dlaczego? Bo Pan Kolba gra dobrze tylko na linii.

BiGGoS - 28 listopada 2018, 20:10:46 - *.pl.177.41.31.in-addr.arpa
Żenia uffff. Klubem Łodzi jest ŁKS!!!

Hary - 28 listopada 2018, 20:11:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A żebyście się nie ździwili na wiosnę wszyscy GKS najlepszy jest

Karamba - 28 listopada 2018, 20:11:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To dalej mamy lidera w Katowicach.Tak trzymac.Darek Dudek Darek! Czakam juz na derby z ruchem jako obserwator oczywiscie.Juz na jesien derby blisko.

BiGGoS - 28 listopada 2018, 20:13:32 - *.pl.177.41.31.in-addr.arpa

Hary - 28 listopada 2018, 20:13:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A co ten łks taki dobry i nie dali rady GKS gdzie grali w 10

Ale jaja - 28 listopada 2018, 20:14:36 - *.adsl.inetia.pl
Widzów 1680 w tym 300-350 ŁKS-u. Extra frekwencja na Dziurowicz Arenie hahaha.Na Termalike chodzi wjęcej.

janusze90m - 28 listopada 2018, 20:16:32 - *.arbelon.com.pl
Katowice stolica województwa 1680 widzów? Gdzie Ci wszyscy szczekacze co ustalają komu się "należy" eklapa i jak to piszą, że do eklapy tylko kluby "z przeszłością", przecież taki śmieszny GKS nawet 2k ludzi nie potrafi zebrać na mecz z wiceliderem, gdzie jesteście żeby pisać jak to gks powinien grać w eklapie bo 4598492 lat temu w niej zagrał? mimo tego, że frekwencja jak w Niecieczy?

Jatopisze - 28 listopada 2018, 20:22:41 - *.centertel.pl
@janusze90m Dokładnie. Bo niby czemu niby Katowicom sìę należy ekstraklasa za przeszłość? Jak chcą w niej grać to niech awansują sportowo. Zresztą za jaką niby przeszłość -zwykły korupcyjny klubik co by nigdy nic nie zdobył bez korupcji Dziurowicza. Niech lecą do Oberligi.

Obiektywny - 28 listopada 2018, 20:23:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ilu rodowitych lodziarzy w Katowicach ?

fansport - 28 listopada 2018, 20:24:31 - *.dynamic.chello.pl
cenny remis.

Rumburak - 28 listopada 2018, 20:29:16 - *.play-internet.pl
Dzis wiecej na meczu kibicow z Łodzi ale co sie dziwicie jak Gks juz spada do 3 ligi.Dziadek mi kiedys mi mowil ze ten niedawno zalozony klub komunistyczny kiedys skonczy w A klazie i tak bedzie.Dziadek pochodzi z Katowic Zaleza i od Zaesze jest za Ruchem jak wiekszasc ludzi z Katiwic.

Ciemniejsz - 28 listopada 2018, 20:29:38 - *.opera-mini.net (*.173.104.57)
Nawaliło tych mulatów na blaszoku :-D

j pis - 28 listopada 2018, 20:32:56 - *.play-internet.pl
lider z welnowca

indy64 - 28 listopada 2018, 20:36:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
cenny punkt brawo, posiedzicie kopciuchy 15 lat poza ekstraklasą to pogadamy o frekwencji hehh.

KKS&ŁKS - 28 listopada 2018, 20:49:15 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Na zawsze KKS@ŁKS
Braci się nie traci.
Szacun Zawisza

Helmut - 28 listopada 2018, 20:51:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kibiców EŁKSy ok 350 w środku tygodnia a 1300 gospodarzy na Szpilu hehe.

xp25 - 28 listopada 2018, 21:16:38 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
ŁKS był lepszym zespołem ale w grze GKS-y widać zdecydowaną poprawę.Wola walki,krótkie krycie i skracanie pola gry to atuty w tym meczu GKS-y.Atuty ŁKS to swoboda w operowaniu piłką i stwarzanie sytuacji bramkowych oraz gra 1-1.Słaba skuteczność skutkowała remisem i stratą 2 pkt. oraz fotela wicelidera.Obrona GKS-y do poprawek bo ŁKS swobodnie dochodził do sytuacji bramkowych i ogrywał obrońców GKS-y.

Ale jaja - 28 listopada 2018, 21:19:20 - *.adsl.inetia.pl
Serbia-to ten klubik ma jakąś historię??????, bo oprócz korupcyjno-kryminalnej historii nikt nie słyszał o innej.

RynnaTychy - 28 listopada 2018, 21:22:55 - *.play-internet.pl
A czego się przestraszyli GieKSiarze że trybuny puste ?

etnolog - 28 listopada 2018, 21:42:19 - *.centertel.pl
Środek tygodnia to rdzenni latynosi na targu w Będziniu handelek uprawiają jakiś dywanik albo patelnie ;)

Musztarda - 28 listopada 2018, 21:47:10 - *.centertel.pl
lks zobaczy ekstraklasę jak świnia niebo.

GeRhaRd - 28 listopada 2018, 22:00:34 - *.dynamic-zab-08.vectranet.pl
Co tyn łks nie umioł wygRać na bukowieckich c.....😉😈😲

Rapek - 28 listopada 2018, 22:12:43 - *.236.150.185.ip4.akomp.com.pl
musztarda wypad na posty o widzewie, od czterech kolejek nie mogą się ciebie doszukać, kibic sukcesu, ostatnie popisy Widzewa chyba bez twoich głupawych wpisów, o ŁKS się nie martw, zajmij się Widzewem, tak czy owak ŁKS w przyszłym sezonie w ekstraklasie, a widzew cóż... mam nadzieje że dalej druga liga,pozrdo od kibica Zawiszy

Boniek - 28 listopada 2018, 22:22:23 - *.free.aero2.net.pl
Dobry wynik dla Sandecji

Kokos - 28 listopada 2018, 22:33:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Meczu nie oglądałem :
Czy komentował z@jeekspert Feddek „mam miliard orgazmów gks katowice” ?

KrzykaczKS - 28 listopada 2018, 22:40:23 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Podobno duże nerwy u Rodiwitych na Tyszan. Mieli wspomóc przyjaciół w bliskich Katowicach w 100-130 osób a Byli tylko w 9 głów. Super przyjaźń.
Może Górnik Zabrze & Lech Poznań & ŁKS Łódź??

pysio - 28 listopada 2018, 22:52:10 - *.systel.pl
tylko GIEKSA

Musztarda - 28 listopada 2018, 22:58:18 - *.centertel.pl
lks jest dobry na płaskie dachy. Cieńszy jest lks niż moje siki.

Zabrze - 28 listopada 2018, 23:04:45 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Pozdro z Zabrza dla Białej strony Łodzi.

60 siątki - 28 listopada 2018, 23:08:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sialalala 60 sialalala
Elana Przy każdym swoim wyjeździe dzwoni na Policję i informuję o zbiórce oraz przebiegu trasy. Dramat i tchorzostwo.
Już 3 razy ustawili się na Elane. Raz Zetka raz Lech i ostatnio ŁKS.
Elana banda internetu

Jojo - 28 listopada 2018, 23:25:03 - *.184.77.93.ipv4.supernova.orange.pl
Czy mordoklep w Katowicach będzie?

Gieksa - 29 listopada 2018, 0:25:14 - *.play-internet.pl
Słaby ten łKS jak na vice lidera to miernoty!!!zabrakło szczęścia byśmy wygrali !!!!A sędzia to chyba obiad zjadl z łKS !

ajj - 29 listopada 2018, 0:35:23 - *.interblock.pl
ale kupon przez gks wtopilem ajjj malo braklo szkoda :/

chopZkato - 29 listopada 2018, 12:03:47 - *.29.165.77.threembb.co.uk
Dudek ma trudny cel do wykonywania, może mu się nie udać

Ramirez,fr - 29 listopada 2018, 12:30:26 - *.146.194.174.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wie ktoś czemu Ramirez dopiero w 2połowie wszedł? Osatnio miał praktycznie co mecz gole lub asystę. A frekwencja jak na Katowice faktycznie patrząc na wielkosc miasta słaba.Wyjazdowo okej ale u siebie to widać że 1liga im się znudziła

KR - 29 listopada 2018, 14:55:06 - *.play-internet.pl
Ekstraklasa albo śmierć!!! Derby z Ruchem i Rozwojem już nie długo.

none - 29 listopada 2018, 18:01:51 - *.99.105.238
Gieksa awans na przedostatnie!Oby tak dalej!

gosc - 29 listopada 2018, 20:47:45 - *.46.213.90 (*.75.72.145)
Bardzo słaba frekwencja kibiców gks katowice.
w ka zdym Polskim klubie jest wi eksza frekwencja niż w katowicach.
W związku z tak mizerną frekwencją z czym do ludzi do ekstraklasy????????

V - 30 listopada 2018, 0:42:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W tym sezonie i tak wchodzą Raków i Mielec, tak że Karolew nie napinać się.
A w Katowicach nigdy nie było powalającej frekwencji, nawet jak ten klub walczył o mistrzostwo Polski. Albo jest "chemia" między mieszkańcami miasta i klubem - albo jej nie ma.

Jasiu73 - 30 listopada 2018, 9:19:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ŁKS do 70 minuty grał jak drużyna broniąca się przed spadkiem, potem sędzia pomógł i zaczęli grać, z przewagą zawodnika. GieKSa niepotrzebnie się wycofała ale cóż pozycją w tabeli nie jest przypadkiem. ŁKS jedną ze słabszych drużyn w Kato, poziom Garbarni, Warta nieco lepsza.
Sędzia był dziwnie wyrozumiały dla fauli taktycznych ŁKS, nie miał takiej cierpliwości do GieKSy.

NoBody - 30 listopada 2018, 11:41:31 - *.centertel.pl
Czyżby Handlarze Wiosny zaczęli już handlować? Mimo jesieni, to wiosenne kolejki ;-)

GKS TYCHY - 30 listopada 2018, 22:18:58 - *.46.213.97 (*.75.72.145)
Taki zespół jak katowice nie zasługuje aby grać w 1 lidze. Dla nich co najwyżej 3 liga

Latos - 1 grudnia 2018, 12:02:26 - *.101.205.193
Marian Dziurowicz najwiekszy chuligan z Katowic !

Jasiu73 - 1 grudnia 2018, 14:24:48 - *.dynamic.chello.pl