29 listopada 2018, 14:42:38 - euzi
U-16: Polska 4-0 Irlandia Północna

Reprezentacja Polski do lat 16 (rocznik 2003) prowadzona przez Marcina Dornę wygrała 4-0 (2-0) w drugim meczu towarzyskim przeciwko Irlandii Północnej. We wtorek Polacy zremisowali w Poznaniu 0-0.

29 listopada 2018, 13:00 - Swarzędz (Stadion Miejski)
Polska 4-0 Irlandia Północna
Filip Wilak 13, Aleksander Buksa 27, Szymon Włodarczyk 69, 80

Polska: 1. Jakub Ojrzyński - 2. Jerzy Tomal (69, 16. Daniel Hoyo-Kowalski), 5. Filip Balcewicz, 4. Ariel Mosór, 3. Brian Woschek (62, 17. Jakub Malec) - 7. Filip Wilak (41, 13. Radosław Cielemęcki), 8. Fryderyk Gerbowski (62, 15. Olaf Korczakowski), 6. Mateusz Łęgowski (69, 19. Dominik Wasilewski), 10. Adrian Bukowski (41, 14. Bartłomiej Kafel), 11. Patryk Kusztal (51, 18. Mateusz Musiałowski) - 9. Aleksander Buksa (41, 20. Szymon Włodarczyk).

Irlandia Północna: 1. Conner Byrne (65, 12. Oisin Gibson) - 2. Sean McAllister, 5. Shea Charles, 4. Aaron Donnelly, 3. Sean Stewart - 15. Daryl Porter (55, 13. Jamal Tavares), 6. Orrin McLaughlin, 10. Isaac Price (59, 17. Terry Devlin), 14. Caolan McBride, 11. Conor Bradley (37, 16. Matthew Lusty) - 9. Dale Taylor (65, 10. Isaac Price).

Stan - 29 listopada 2018, 18:36:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z relacji pomeczowej osoby będącej na tym meczu 90% widowni to dzieciarnia z okolicznych szkół, która i tak w przerwie w znacznej części się zmyła- przenikliwe zimno- reszta "widowni" to vipy(?) którzy się grzali w zamkniętej kanciapie Sam mecz podobno dość ciekawy.

kell1987 - 29 listopada 2018, 19:44:30 - *.plastcom.pl
trochę dziwna to jest kadra, na poprzednim zgrupowaniu przegrali pierwszy mecz, by w drugim przeciwnika zdeklasować, a na tym zgrupowaniu najpierw 0:0, a teraz znowu deklasacja. Co ciekawe nie było dwóch najlepszych zawodników z tego rocznika, czyli Portowców Kacpra Kozłowskiego i Huberta Turskiego. Zaznaczyć też warto, że w weekend Kozłowski zaliczył debiut w trzeciej lidze i strzelił bramkę, a Turski strzelił swoje pierwsze dwa gole w drugim występie w trzeciej lidze. Całkiem nieźle jak na 15 latków.

Gregor - 29 listopada 2018, 20:21:37 - *.toya.net.pl
Były rozdawane darmowe wejściówki na ten mecz?

fansport - 29 listopada 2018, 21:34:46 - *.dynamic.chello.pl
tzn, że bardzo dobrze się rozwijają, było 0:0, a teraz jest aż 4:0, oby rozwijali się tak dalej, a czeka ich świetlana przyszłość, może nawet któryś z nich zagra kiedyś w barcelonie ?

Qlty - 30 listopada 2018, 1:02:25 - *.opera-mini.net (*.188.135.55)
Można już obstawiać w której reprezentacji z WB zagra zawodnik z nazwiskiem Nowak lub Kowalski?

LEON - 30 listopada 2018, 5:33:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Chłopaki

maniek - 30 listopada 2018, 17:26:49 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jak jest zwycięstwo to super,brawo,gratulacje,a jak porażka to polska myśl szkoleniowa, zwolnić Bonka nic z tych chłopaków nie będzie panowi jak tak na to patrzycie to lepiej nie piszcie nic.

maniek - 30 listopada 2018, 17:40:02 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Do fansport jak było 0;0 to pisałeś całkiem cos innego dobry z ciebie fan szkoda gadki

Neuer1986 - 1 grudnia 2018, 0:34:15 - *.168.88.33
Znane nazwiska są w tej kadrze,Aleksander Buksa to na pewno młodszy brat Adama napastnika Pogoni Szczecin.Nie wiem,czy są jakieś koligacje rodzinne dotyczące nazwisk Ojrzyński i Mosór?Ktoś może orientuje się w temacie?

FAN - 1 grudnia 2018, 7:07:43 - *.unknown.vectranet.pl
Tak, bramkarz to syn Leszka Ojrzyńskiego trenera w EXklapy, a Ariel Mosór to to syn byłego zawodnika Legii.
Nie wiem jak syn Mosóra ale co do bramkarza to zasłużone powołania. Bardzo dobry materiał na dobrego bramkarza.