30 listopada 2018, 19:56:48 - koofel
Lechia zrobiła swoje

Lechia Gdańsk wygrała 2-0 (2-0) ze Śląskiem Wrocław w 17. kolejce Ekstraklasy i umocniła się na pozycji lidera rozgrywek. Bramki zdobyli Michał Nalepa i Lukáš Haraslín. Gdańszczanie nad drugą w tabeli Legią Warszawa mają osiem punktów przewagi.

Pierwszy strzał na bramkę oddali gospodarze. Damian Gąska dośrodkował z rzutu rożnego, a Marcin Robak główkował obok słupka. Chwilę potem między słupkami spisał się Jakub Wrąbel, broniąc uderzenie z dystansu Rafała Wolskiego. Nie musiał za to interweniować po strzale bez przyjęcia Tomasza Makowskiego z dwudziestu metrów. W 15. minucie gola zdobyli goście. Po zbyt krótkim wybiciu piłki przez Wojciecha Gollę ta spadła pod nogi Michała Nalepy, który lewą nogą zza szesnastki trafił do siatki. W odpowiedzi Đorđe Čotra przymierzył w poprzeczkę z rzutu wolnego. Kolejna akcja zakończyła się drugą bramką dla Lechii. Gąska z Piotrem Celebanem w prosty sposób stracili futbolówkę, a Lukáš Haraslín pokonał Wrąbla w sytuacji sam na sam. Po drugiej stronie boiska znów szczęścia zabrakło gospodarzom. Čotra dośrodkował do Gąski, który trafił prawą nogą w poprzeczkę. W 41. minucie w tę część konstrukcji bramki główkował również Golla.

Drugą część gry rozpoczął Haraslín, strzelając prawą nogą z osiemnastu metrów wprost w ręce Wrąbla. Bezrobotny w bramce pozostawał ciągle za to Zlatan Alomerović. W 63. minucie obok słupka z powietrza uderzył Igors Tarasovs. Sytuację zmarnował również Flávio Paixão, który popędził na bramkę Śląska, ale w kluczowym momencie dał się zablokować Golli. Słabą w wykonaniu obu zespołów drugą połowę podsumowała niecelna główka Jakuba Araka po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. W 86. minucie gospodarze po raz czwarty trafili w poprzeczkę, tym razem po strzale lewą nogą Daniela Szczepana. Po chwili ten sam zawodnik, stojąc tyłem do celu, uderzył wprost w Alomerovicia.

30 listopada 2018, 18:00 - Wrocław (Stadion Miejski)
Śląsk Wrocław 0-2 Lechia Gdańsk
Michał Nalepa 15, Lukáš Haraslín 25

Śląsk: 1. Jakub Wrąbel - 28. Łukasz Broź, 3. Piotr Celeban, 14. Wojciech Golla, 4. Đorđe Čotra - 25. Damian Gąska, 32. Igors Tarasovs (89, 23. Mateusz Radecki), 31. Maciej Pałaszewski (72, 10. Farshad Ahmadzadeh), 29. Arkadiusz Piech (69, 15. Daniel Szczepan), 16. Róbert Pich - 9. Marcin Robak.

Lechia: 1. Zlatan Alomerović - 19. Karol Fila (80, 5. Steven Vitória), 25. Michał Nalepa, 26. Błażej Augustyn, 22. Filip Mladenović - 27. Rafał Wolski (82, 18. Jakub Arak), 6. Jarosław Kubicki, 35. Daniel Łukasik, 36. Tomasz Makowski, 17. Lukáš Haraslín (90, 11. Konrad Michalak) - 28. Flávio Paixão.

żółte kartki: Tarasovs, Szczepan - Nalepa, Fila, Wolski, Flávio Paixão.

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
widzów: 6860.

Mecz przerwany w 67. minucie na 7 minut z powodu niewłaściwego zachowania kibiców.

jghjfdg - 30 listopada 2018, 19:57:30 - *.unknown.vectranet.pl
Jak tam flaga wieliego Śląska tamała wisiała na przodku?

SksBks - 30 listopada 2018, 19:57:32 - *.hsd1.il.comcast.net
Tylko Bałtyk Gdynia Lechia Gdańsk

tylko LG - 30 listopada 2018, 19:58:12 - *.50.54.42
Zaczyna się robić ciekawie

Szkoda - 30 listopada 2018, 19:58:45 - *.dynamic.mm.pl
Na debiut Indonezyjczyka trzeba poczekać .. Szkoda,że nie wpuścił Vikriego na ostatnie minuty tylko Michalaka

Tony - 30 listopada 2018, 19:58:50 - *.centertel.pl
Gdyby wszystko wpadło wynik by był 6-5

Lord Ford - 30 listopada 2018, 20:00:19 - *.dsl.dynamic.simnet.is
Zaraz będą komentarze gimnazjalistów o poprzeczkach i szczęśliwym zwycięstwie Lechii.

lol - 30 listopada 2018, 20:01:18 - *.dab.02.net (*.64.108.147)
i tak Pogoń mistrz !!!!

koko - 30 listopada 2018, 20:01:53 - *.192.88.246
A my swojeeeeeee !!!!! LECHIA GDAŃSK

gimb - 30 listopada 2018, 20:03:13 - *.173.108.201
Poprzeczki Śląska i szczęśliwe zwycięstwo Lechii.

Fritz - 30 listopada 2018, 20:05:44 - *.146.75.241.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W regulaminie brakuje przepisu: "Trzy poprzeczki i karny .."

jizus - 30 listopada 2018, 20:06:48 - *.192.88.246
Tak tak, szczęśliwy mocny lider LECHII i nieszczęśliwe dołowanie ŚLĄSKA ??? A ,świstak siedzi i owija poprzeczki w sreberka.

Danziger - 30 listopada 2018, 20:08:56 - *.dynamic.chello.pl
Czy ten Sląsk o drużyna z Albanii lub Rumuni? tak pięknie udawali faule... Wszystkie kartki dla Lechii po symulkach a prym w tym wiódł Cotra.

wiki - 30 listopada 2018, 20:11:56 - *.136.40.2
jghjfdg u psychiatry już byłeś i co powiedział?

Varadi - 30 listopada 2018, 20:12:07 - *.ssp.dialog.net.pl
Co to znaczy mecz przerwany z powodu niewłaściwego zachowania kibiców?

Arti - 30 listopada 2018, 20:12:54 - *.play-internet.pl
Lechia mistrz. Pozdrowienia z Wrocławia.

Jeremi - 30 listopada 2018, 20:13:28 - *.dynamic.chello.pl
Panowie, przepraszam że muszę po wygranym przez moją drużynę meczu krytykować sędziego. Żal było patrzeć, jak pan Kwiatkowski z Warszawy, każdą dyskusyjną sytuację gwizdał w jedną stronę. Do przerwy w lewo, po przerwie w prawo. Chwilami nerwowo nie mogliśmy już wyrobić. To już nie pierwszy raz ten sędzia, albo gwiżdże słabo, albo drukuje. Oczywiście wysoka ocena kwalifikatora murowana, bo przecież robił co mógł, ale nie wyszło. Również pan Sławek z Przesmyckim przytną głoopków.

D... - 30 listopada 2018, 20:13:58 - *.adsl.inetia.pl
Miasto 800.000 mieszkańców, a na mecz z liderem przychodzi mniej niż 7000 widzów. Dla kogo to jest robione? Po co miasto pompuje kasę w ten żałosny klub, skoro nikt tego nie chce oglądać? Rozgonić i zaorać! :-p

dino(L) - 30 listopada 2018, 20:14:24 - *.173.108.201
Jeremi - poszukiwacz spisków :-)

Na wałek - 30 listopada 2018, 20:14:27 - *.free.aero2.net.pl
Trener Pawłowski się mądrzył przed meczem jaka to Lechia słaba i dostał w papę 2-0. Nie podobały mi się jego lekceważące wypowiedzi o Lechii. Lidera trzeba szanować.

Jur - 30 listopada 2018, 20:19:04 - *.internetdsl.tpnet.pl
Do kiedy ten Śląsk będzie gral tak beznadziejną piłkę,jeden Robak nie wygra meczu i dla Niego szacun a poza tym nie piszcie już ze w Śląsku nie jest wskazana zmiana trenera,gratuluję wlodarzom Śląska dobrego samopoczucia w tym względzie.

@Varadi - 30 listopada 2018, 20:21:25 - *.dynamic.chello.pl
zamiast kibicować zaczęli pajacować

Wielek - 30 listopada 2018, 20:22:49 - *.centertel.pl
@D Może przyczyną jest piątek 18 i -2 stopnie? 🤔 Co do meczu szkoda, że tak wcześnie Lechia strzeliła gole, bo to mógł być naprawdę dobry, a tak Lechia spokojnie mogła trzymać wynik, a jak wiadomo Śląsk nie umie grać atakiem pozycyjnym w tym sezonie. Ciekawi mnie jak Śląsk to robi, że umie nagle z niczego strzelić 4 gole ze spalonego lub 4 razy pboć poprzeczkę, ale kończyć mecz bez gola

Nico - 30 listopada 2018, 20:24:43 - *.adsl.inetia.pl
Do D brawo za wpis i gdzie jest ta twierdza hahahaha 😫😫😫😫😫

Jaś Niepan - 30 listopada 2018, 20:25:30 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Lechia Gdańsk.Tadek,zdaj sprzęt!Śląsk chce chyba wyprzedzić Miedź w wyścigu o I ligę.Z Panem Tadeuszem Śląsk ma duże szanse.Szalom!

A - 30 listopada 2018, 20:27:10 - *.opera-mini.net (*.113.30.214)
Skonczyło się babskie sranie dla brutali Nalepy. Odpocznij stary i sredziki pojada w dol tam gdzie wasze miejsce. Juz was czas minał!

ironick - 30 listopada 2018, 20:27:39 - *.ssp.dialog.net.pl
W tym sezonie grupa spadkowa będzie bardzo ciekawa - Zagłębie Lubin, Miedź i Śląsk.

@ironick - 30 listopada 2018, 20:33:20 - *.opera-mini.net (*.76.230.96)
Idz do szkoly gimbusie. Patrz na swoje pchły za uszami cieczu!

ironick - 30 listopada 2018, 20:35:52 - *.ssp.dialog.net.pl
Cóż Cię tak zdenerwowało , głupku (bez nazwy) powyżej?

Kamu - 30 listopada 2018, 20:35:58 - *.adsl.inetia.pl
Za Nowaka Lechia grała efektownie, ale nie za bardzo skutecznie, teraz za Stokowca nie grają tikitaki, ale stosują chirurgiczną precyzję. Skuteczna taktyka.

future - 30 listopada 2018, 20:39:14 - *.30.146.10
Lechia mistrz 2019 a Lech 2020 Koniec ery Legii.

Hultaj - 30 listopada 2018, 20:52:09 - *.dynamic.mm.pl
Ale Lechia ma farta w tym sezonie,który to mecz już fartem wygrany,w sumie 2 strzały i po zawodach.Ciekawe kiedy spuchną.

do D - 30 listopada 2018, 20:56:37 - *.range86-146.btcentralplus.com
Od kiedy Gdansk ma 800 tys.mieszkańców bo z tego co wiem to ma 460 tys.

spider - 30 listopada 2018, 20:59:32 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Lechia! Świetny mecz taktycznie, dalej mordujecie konkurencje i tak niech zostanie do końca. Niech się inni martwią, Lechia robi swoje. Brawo!

johny666 - 30 listopada 2018, 21:00:37 - *.43.225.93.ipv4.supernova.orange.pl
"Chłopcy zagrali dobry mecz...", "Gra wygląda coraz bardziej efektywnie...", " Dalej pracujemy...", "Musimy odbyć rozmowę..." i tak dalej...natłok wytłumaczeń i frazesów.... Tadziu, jeżeli kochasz ten klub to podaj się do dymisji. WKS jest na zakręcie, 1 liga stoi dla nas otworem.

Boa - 30 listopada 2018, 21:02:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeśli rzeczywiście suma szczęścia równa się 0 to Lechia wiosną żadnego meczu nie wygra. Znowu niesamowity fart.

KCH - 30 listopada 2018, 21:03:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak Lechia wygra za tydzień z Legią to już chyba jej nic nie odbierze mistrzostwa w tym sezonie.
Chociaż trzeba sobie zdawać sprawę że to tylko polska liga i wszystko tu jest możliwe.

Kolaborant - 30 listopada 2018, 21:04:09 - *.hsd1.il.comcast.net
Lechia będzie wygrywać dopóki dopóty nie trafi na Pogoń Szczecin . Za liczą Łomot od szczecinian, I później będzie Zjazd w tabeli na dół

antyPiSs - 30 listopada 2018, 21:04:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak się w obronie robi przedszkolne błędy, to nie ma co narzekać na pecha i kilkukrotną poprzeczkę.

Bulwar - 30 listopada 2018, 21:20:18 - *.147.41.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie jestem jakoś wielkim kibicem Lechii, ale cieszę się ze zwycięstwa gdańszczan. Każda ekipa dystansująca w tabeli Legię ma moje poparcie. Wojskowych można kochać albo nienawidzieć i ja należę raczej do tej drugiej grupy.
A w przyszłej kolejce Lechia zagra właśnie z Legią. Oj, coś czuję, że pójdzie wałek, może jeszcze w tej kolejce z Koroną... Ehhh, czemu my, polscy kibice, musimy tak o tym myśleć, ale ciągle dają nam powodów do takiego, a nie innego postrzegania...

Ave Śląsk - 30 listopada 2018, 21:22:46 - *.dynamic.chello.pl
Do 2 bramki Śląsk oddał Lechi mecz.A później zaczął troche grać aby było widać że niby im zależy.
To co zrobił Celeban przy 2 bramce to parodia nawet nie próbował zatrzymać przeciwnika żenada.

Danziger - 30 listopada 2018, 21:23:18 - *.dynamic.chello.pl
@Kolaborant, co to za słowo 'za liczą'analfabeto?? Prawda jest taka, że to pogoń spuchnie tradycyjnie na wiosnę i skończy się wasza napinka.

Lg - 30 listopada 2018, 21:27:44 - *.147.228.244.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kolaborant miszczu, a jest zjazd do góry?
W Szczecinie Lechia wygrała? ;)
Jasne, więc "czekam na wiatr co rozgoni..." itd itp ponownie

... - 30 listopada 2018, 21:32:29 - *.147.100.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ni4 ma co się podniecać tą ligą. Widzieliśmy już ze jest poniżej poziomu ligi luksemburskiej

Fajdek - 30 listopada 2018, 21:37:50 - *.dynamic.chello.pl
Niestety ale Śląska nie da się bez flaszki oglądać.
Tadeusz Ty mnie doprowadzisz do choroby alkoholowej.

długi - 30 listopada 2018, 21:40:14 - *.free.aero2.net.pl
@Lg Lechia wygrała z Pogonią w Szczecinie, bo tam miała szczęście w postaci słupka Drygasa w ostatniej akcji meczu, który powinien mieć hat-tricka. Teraz poprzeczki. Poza tym MKS był wtedy inną drużyną. Wjedziemy do Gdańska w lutym i już w pierwszej kolejce macie pozamiatane marzenia o mistrzostwie. Więc ciesz się chwilą, bo rozkraczycie się na finiszu rozgrywek jak co sezon, u nas dopiero się rozkręca niemiecka filozofia futbolu w której gra się do końca. Tego w ESA nie ma żadna drużyna może poza Legią, ale i tu damy radę jak im Malarz szatnię od środka rozbije. Więc zluzuj rajty żeby mieć miejsce wiosną na pampersy.

KCH - 30 listopada 2018, 21:59:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Może mi ktoś wytłumaczyć (nie oglądałem meczu) dlaczego mecz przerwany na 7 minut za "niewłaściwe zachowanie kibiców" na meczu zgodowym? Domyślam się że chodziło o race i zadymione boisko, bo nic sensowniejszego mi do głowy nie przychodzi.
Lechio, proszę, pokonaj u siebie za tydzień rozmieniającą się na dobre od przygody z LM Legię, dla dobra naszej piłki.
Legia odstawała reszcie stawki w sezonach gdy prowadzili ją Berg czy Czerczesow, ale oststnie 2 sezony to po prostu oni są najmniej słabymi wśród słabych, a nie najlepsi.
Jako bezstronny kibic - miałem do nich szacunek jak robili w miarę normalne wyniki w pucharach (2013-16), teraz tego szacunku już raczej nie mam. A ślizgają się w ostatnich sezonach niemiłosiernie.

Qlty - 30 listopada 2018, 21:59:47 - *.opera-mini.net (*.188.133.83)
Największy klub w regionie, przyjeżdża lider na trybunach 6k na 40k miejsc. Żal.pl

Qlty - 30 listopada 2018, 22:02:57 - *.opera-mini.net (*.188.133.83)
@KCH. Nic nas tak nie bawi jak ten was żal dupy o Legię. Byliśmy najlepsi, jesteśmy najlepsi, będziemy najlepsi. Od 2012 był czas się przyzwyczaić

ssawka - 30 listopada 2018, 22:05:57 - *.dynamic-zab-05.vectranet.pl
Niestety ale Śląsk w tym sezonie spada z hukiem z ekstraklapy. Spółdzielnia ustaliła i rozdaje punkty.

mark93 - 30 listopada 2018, 22:19:52 - *.adsl.inetia.pl
Jak grał Szczepan ? chłop na 1 skład?

KCH - 30 listopada 2018, 22:21:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Qity
Z tym że najgorsze jest to, że od 2016 ciula gracie.

Bo ja - 30 listopada 2018, 22:27:25 - *.147.40.92.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Aż się słuchać nie chce tych bluzg z ust 2 bratnich "królów" /BKS -WKS /.Tylko tego 3 brakuje /GTS /.Hipokryci.Tak ryczeli i tak wrzeszczeli i wrzeszczeli o wielkiej zgodzie do końca świata.

Robert - 30 listopada 2018, 22:45:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lechia♡ Rakow !!!

Ja - 30 listopada 2018, 22:48:34 - *.play-internet.pl
To nie ma już zgody Śląsk Lechia?
Dlaczego obie ekipy dziś na siebie bluzgały?
O co poszło? Wisła wszystko rozwaliła ?

won - 30 listopada 2018, 23:51:23 - *.play-internet.pl
Tusk robi robotę!

BeeSKa - 1 grudnia 2018, 1:03:15 - *.adsl.inetia.pl
@D...Kolego Wrocław ma trochę ponad 600 tys. mieszkańców, a co do pompowania kasy i zaorania klubu itd. to nie masz nic do gadania, nie twoje miasto, nie twoja kasa. Jedyne co ty możesz zrobić to zgłosić wniosek do swojego sołtysa o nową barierkę wokół "boiska" twoich asów co byś mógł się podeprzeć, bo oglądanie meczu C klasy przez 90 minut zapewne trochę nuży...

Maszt - 1 grudnia 2018, 1:08:53 - *.184.34.55.ipv4.supernova.orange.pl
Ktoś wie co dzieje się ze Sławkiem Peszką?Pytanie do kibiców Lechii Gdańsk.

BeeSKa - 1 grudnia 2018, 1:13:42 - *.adsl.inetia.pl
Wracając do meczu...Przewidywałem zwycięstwo Lechii i tak się stało. Po 25 minutach praktycznie było po meczu, co potwierdziły te zmarnowane sytuacje Śląska. My bijemy się o 10-12 miejsce a gdańszczanie o mistrza (przynajmniej na tą chwilę) Na 100% Lechia będzie liderem przed przerwą zimową z kilkoma pkt przewagi nad Jagą, Legią.

Na wałek - 1 grudnia 2018, 1:49:29 - *.free.aero2.net.pl
Sławuś trzeźwieje. W Lechii jest skończony.

Maciasseje - 1 grudnia 2018, 2:15:05 - *.centertel.pl
Do maszt. Peszko gra w rezerwach.

Olfen omni - 1 grudnia 2018, 5:14:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
DinoL i fansport po co znow pod postami najlepszych? Leczycie swoje kompleksy, bo Lechia i Jaga krocza po mistrzostwo a u was bieda i kulawi zawodnicy z pseudofachowcem na lawce. Regionalny klubik ze stolicy podmiewiskp ligi i calej Europy to zagladacie do gwiazd ligi?

Żona piotr - 1 grudnia 2018, 9:15:10 - *.net.internetunion.pl
Najważniejsze w tym meczu jest to ze celeban nie złapał kartki i nadal będzie mógł ślubować rekord !!!!
Nie ważne ze odpuścił zawodnika i straciliśmy bramkę liczy sie przede wszystkim jego osobisty rekord a nie drużyna i miejsce w tabeli

spider - 1 grudnia 2018, 10:39:35 - *.play-internet.pl
Jesli Lechia wygrywa to jest dobra. Jesli inni nie potrafia Lechii ograc to znaczy, ze Bóg nad Lechia czuwa. Moim zdaniem przez ostatnie lata w ekstraklasie Lechia grala dobrze ale zawsze byl problem z sedziami. Teraz gdy sedziowie wybitnie nie przeszkadzaja Lechia pokazuje na co ja stac. Wszystko na temat.

Rak - 1 grudnia 2018, 10:59:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Żenada żegnaj ŚLĄSKU

sherif - 1 grudnia 2018, 11:19:53 - *.10.208.157
Przypomniało mi się jak Legiunia okazała się słabsza od Luksembusrkiego Dudelange i Słowackiej Trnavy

kibic - 1 grudnia 2018, 16:26:24 - *.play-internet.pl
Kolaborant nie podskakuj bo ci kredki z tornistra wypadną taką mam ocenę na twój temat po twoich wpisach
Co do meczu nie dodać nic ująć Lechia do bólu skuteczna w pierwszej połowie w przeciwieństwie do Śląska
Trzymam kciuki za Lechię czy Jagę byle by mistrza nie zdobyła Legia czy Lech

Lg - 1 grudnia 2018, 23:17:56 - *.147.228.244.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@długi...easy, easy chłopie; jeszcze dodaj, ze Lechia w Szczecinie miała szczęście, bo Pogoń dała sobie strzelić 3 gole w 20 minut? Słupek to ciągle w piłce strzał niecelny;
Poza tym nie napinam się, bo w naszej skopanej każdy wynik jest możliwy

Widzew - 2 grudnia 2018, 10:43:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Lg nie porównuje się meczów, które były rozgrywane w sierpniu.. bo wtedy Pogoń była na ostatnim miejscu i grała fatalnie, mimo to nie zdominowaliście ich. Teraz Pogoń jest najlepszą drużyną w polsce i każdy ogarnięty to potwierdzi, może zaraz zaczniesz spinać że to Lechia jest liderem i wygrała 5 meczów z rzędu... tylko między wami jest taka różnica, że Pogoń się ogląda przyjemnie jak miażdży Lecha czy Legię a was nie koniecznie nudna prosta gra. Dlatego w Gdańsku stawiam na Pogoń na dzień dzisiejszy, jeszcze sporo może się zmienić

Rumun - 3 grudnia 2018, 2:27:38 - *.ip.prioritytelecom.net
Paprykarze nie spinać się. Do budy. Raz

obiektywny - 3 grudnia 2018, 8:34:49 - *.8.101.103
Ten fart Lechii musi się skończyć (może jeszcze nie z Legią) ale musi....co dał los w tych ost. 3 kolejkach musi im kiedyś zabrać.

bstrov - 3 grudnia 2018, 10:20:02 - *.117.96.7
Skoro wszyscy tacy pewni, że Lechia da dupy na wiosnę to po co tak płaczecie o swoją Legie czy Lechy :D powinniście być pewni, że wasze kluby będą walczyć o majstra, a nie Lechia.. a może po prostu obawiacie się, że może w końcu ktoś inny pogra w pucharach :p

KONRAD - 4 grudnia 2018, 0:39:34 - *.centertel.pl
@D...:Wstrzymaj się z komentowaniem frekwencji do końca kolejki i porównaj ją z innymi miastami zamiast pisać głupoty na ten temat po meczu we Wrocławiu,który był pierwszy w kolejce.Z poniższego zestawienia wynika,że wrocławska frekwencja była druga w kolejce po Warszawie.Ponadto zapamiętaj, Wrocław ma obecnie 585 tys. mieszkańców,a nie 800 tys. jak napisałeś.Frekwencja w ostatniej kolejce była następująca:
Cracovia - Lech Poznań 2 grudnia, 18:00 (4261 kibiców);
Jagiellonia Białystok Arka Gdynia 30 listopada, 20:30 (5012 kibiców);
Legia Warszawa - Korona Kielce 1 grudnia, 20:30 (12 852 kibiców);
Miedź Legnica - Wisła Kraków 1 grudnia, 18:00 (4339 kibiców);
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 3 grudnia, 18:00 (2824 kibiców);
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 30 listopada, 18:00 (6860 kibiców);
Wisła Płock - Górnik Zabrze 1 grudnia, 15:30 (3019 kibiców);
Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin 2 grudnia, 15:30 (2191 kibiców)