3 grudnia 2018, 22:27:06 - bartekwr9
Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił gola dla Napoli w wygranym 2-1 (1-0) meczu 14. kolejki włoskiej Serie A z Atalantą. Była to jego piąta ligowa bramka w tym sezonie.

3 grudnia 2018, 20:30 - Bergamo (Stadio Atleti Azzurri d'Italia)
Atalanta BC 1-2 SSC Napoli
Duván Zapata 56 - Fabián Ruiz 2, Arkadiusz Milik 85

żółte kartki: Andrea Masiello - Allan, Mário Rui.

sędziował: Piero Giacomelli (Triest).

Milik w 82. minucie zmienił Driesa Mertensa. W Napoli w 77. minucie na murawie pojawił się Piotr Zieliński, który zmienił Fabiána Ruiza. Cały mecz na ławce gospodarzy spędził Arkadiusz Reca.

Napoli ma na koncie 32 punkty i zajmuje drugie miejsce w lidze. Atalanta zgromadziła 18 punktów i plasuje się na jedenastej pozycji w tabeli ligowej.

GKsJ.Zdrój - 3 grudnia 2018, 22:32:31 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Milik joker 🃏

fansport - 3 grudnia 2018, 22:32:44 - *.dynamic.chello.pl
chyba jest w reprezentacyjnej formie, z portugalią gol i teraz gol.

Papagol - 3 grudnia 2018, 22:35:15 - *.play-internet.pl
O Holender, wreszcie ważny gol. Oby to był początek jego odbudowy w Napoli, a później w reprezentacji.

cool - 3 grudnia 2018, 22:59:27 - *.adsl.inetia.pl
Znów jest wspaniały !!! Zobaczycie że tą bramką już na stale wygryzie ze składu tego Mertensa. Corriere della Serra podała właśnie info że cena za Milika po tej bramce skoczyła na 45 mln .!!!

Skałat - 3 grudnia 2018, 23:00:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Arkadiuszuuuu

D... - 3 grudnia 2018, 23:14:24 - *.ssp.dialog.net.pl
Bardzo ładny gol. Fajnie przyjął w powietrzu i sprytnie strzelił. Brawo on

... - 4 grudnia 2018, 0:43:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda, że obaj tylko ogony grają, no ale w końcu kto im bronił przekonać do siebie trenera.

serek - 4 grudnia 2018, 9:05:00 - *.play-internet.pl
A gdzie ten drewniak w Atalancie czyli RECA,podobno szpanuje włosami na bazarze w Płocku.

irasiad - 4 grudnia 2018, 9:15:21 - *.43.221.214.ipv4.supernova.orange.pl
Mylik ;-)

Soldi - 4 grudnia 2018, 9:21:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Milik wygra nam te eliminacje czuje. Może ze Słowenią przegramy ale tak to czuję komplecik punktów co do Recy to czasem lepiej zejść ze sceny. Chłop niech wraca do jakiejś słabszej ligi bo w Atalancie szybciej sprzątaczka zadebiutuje

max - 4 grudnia 2018, 10:56:52 - *.play-internet.pl
Czemu Mylyk powtarzał rzut karny z Portugalia ? Bo za pierwszym razem nikt nie uwierzył z trafił; )

cyc - 4 grudnia 2018, 11:38:01 - *.dynamic.chello.pl
Nazwał bym tą bramkę fuksem choć przyjęcie i strzał niczego sobie.Po prostu kopacze przeciwnej drużyny zapomnieli że Milik co dopiero znalazł się na boisku i jest nie zmęczony.

Łoża S. - 4 grudnia 2018, 11:53:33 - *.135.2.169
Bramka była pusta i nie było wiatru ¿

Gt - 4 grudnia 2018, 14:28:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
😀

wikiadax - 4 grudnia 2018, 17:39:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Arek!!! Po takich 2 ciężkich kontuzjach cały czas efektowny i efektywny. Nie ważne, że końcówki, ale razem z Piotrkiem przynajmniej w finale LM na nią wejdziecie!!! Inni polscy piłkarze mogą teraz o tym pomarzyć. Fajnie, że Jurek to w kadrze widzi i na Was dwóch z Napoli niezmiemnie stawia. Linetty jak jeszcze w końcu zastąpi Krychowiaka na co przecież go stać to będzie git. No i Jurek jako ex-Rakowiak mógłby powołać Miłosza i Maćka albo Andrzeja i Arka

tokas9 - 4 grudnia 2018, 18:49:27 - *.74.114.127
Milik powinien odejsc do klubu w ktorym bedzie gral w pierwszym skladzie. Jakas Atalanta albo Sassuolo bylyby dla niego idealne.

LEON - 5 grudnia 2018, 8:00:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl