[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


5 grudnia 2018, 14:23:37 - euzi
Jakub Cielebąk trenuje z Górnikiem Łęczna

Jakub Cielebąk z czwartoligowych rezerw Górnika Łęczna wziął udział w dzisiejszym treningu pierwszej drużyny drugoligowca.

Cielebąk, który jest wychowankiem Górnika, w październiku skończył 16 lat.


źródło: Górnik Łęczna

lechpo - 5 grudnia 2018, 14:26:06 - *.net4me.pl
Cielebąk ???

Misiek - 5 grudnia 2018, 14:48:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@lechpo
Syn krowy i bąka, takie to dziwne? Bosh....

Pilot - 5 grudnia 2018, 15:04:04 - *.dynamic-ra-03.vectranet.pl
Słyszałem już Kozibąk, Muchobyk czy Psikuta bez S.

__________ - 5 grudnia 2018, 15:46:28 - *.adsl.inetia.pl
Smóda nie lubi młodyh. Tu o tym pisano >>>> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ekstrakl
asa/560201-smuda-nie-lubi-stawia-na-modych.html

trysne - 5 grudnia 2018, 16:29:57 - *.138.97.104
Chłopak przecież nie będzie grał w pierwszym składzie. Tu chodzi o Pro Junior System.

BOT - 5 grudnia 2018, 16:39:56 - *.146.162.37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nazywają się ludzie. Cielebąk to jak Lochagęś, albo Szczeniestonka. Chociaż Szczeniestonka brzmi lepiej od Cielebąka.
Nieładnie się śmiać z nazwiska! Wiem.

misiek - 5 grudnia 2018, 16:53:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
widzicie co doświadczenie i nos trenerski to jest jednak to franek smuda daje szanse młodemu chłopakowi z rezerw szanse gry w 1 zespole , wspaniały trener , na pewno z zakrycia albo zza płotu obserwował trening rezerw i wychaczył tego chłopaka ja wam mówie będą na wiosnę efekty a górnik powróci do 1 ligi ja to wam mówię wasz misiek , też kiedyś trenowałem drużynę spadkową po sezonie chłopaki rozeszli się do innych klubów i nie było co łaczyć w klubie lecz zebraliśmy pakę , zacisnelismy zęby i graliśmy w tej a klasie żeby powrócić do okręgówki a nie było za bardzo kasiory po spadku ileż to ja musiałem walczyć na gminie i sponsorów szukać lecz udało się kasiore dostaliśmy lekko sie wzmocniliśmy nawet 5 chłopaków z b klasy sciagneliśmy , którzy no ta bene w 1 składzie grali ,i laliśmy tam wszystkich jak chcieliśmy i 1 remis tylko był a reszta to wygrane ,a jazostałem królem tej miejscowości do dzisiaj mnie miło tam wspominają lecz zdrowie zachamowało moją karierę trenerską i dziś w tej miejscowości nie ma klubu chłopaki musieli za chlebem wyjechać z polski wtedy już nie było przelewek nie było komu grać i klub musieliśmy rozwiązać oj to były czasy początek lat 90 jak komuna padła to i kluby w małych miejscowościach nie miały już racji bytu....

@misiek - 5 grudnia 2018, 17:26:50 - *.centertel.pl
Franz nie musi obserwować treningu. Wystarczy mu zobaczyć jak delikwent wchodzi po schodach. Po co jeździć na treningi i marnować benzynę, jak się może okazać, że to szrot? Kto mu zwróci pieniądze wtedy?

maniak - 5 grudnia 2018, 19:37:21 - *.play-internet.pl
Czy KaPKa zakończył już wielomieśięczne? zwolnienie lekarskie /warte kontroli przez ZUS/ w Widzewie przyjdzie do Łęcznej jako kierowca DYZMY na trasie Łęczna-Kraków - łęczna ?Przy tej obsadzie Nikitowicz jest im niepotrzebny bo po co ma im patrzeć na ręce.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas