5 grudnia 2018, 21:39:47 - dagazka
Dawid Retlewski testowany w Odrze Opole

Dawid Retlewski z trzecioligowego KP Starogard Gdański jest obecnie testowany przez Odrę Opole.

26-letni napastnik wystąpił w tym sezonie w 17 spotkaniach ligowych, w których strzelił 11 bramek.

źródło: własne / KP Starogard Gdański

M - 5 grudnia 2018, 21:41:47 - *.146.77.81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dawid Raków pamienta.

elanista - 5 grudnia 2018, 21:58:31 - *.play-internet.pl
oglądałem go jak gral przeciwko mojej drużynie. Elana grała z KP w III lidze w poprzednim sezonie. Powiem (napisze) szczerze: kawał zawodnika. Powodzenia życzę.

Kowal - 5 grudnia 2018, 22:50:22 - *.petrus.pl
Był w Bytovii, potem w Chojnie wtedy, kiedy był młodzieżowcem i coś grał. Trochę drewniany i mający kłopot z wykorzystywaniem sytuacji. Coś Starogard się osłabia. Zyska testowany przez Bredego, teraz Retlewski. Ciekawe jak radzi sobie w KP Grzelak? Starograd Gdański. Chojna gol!

TKk96 - 5 grudnia 2018, 23:02:52 - *.146.161.25.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W 2018 ponad 20 bramek ma na koncie

białaKiełb - 5 grudnia 2018, 23:05:22 - *.play-internet.pl
co rok to inny klub... "czyżby szklana"? ;-)

starotyski - 6 grudnia 2018, 1:36:55 - *.as43234.net
kiedyś się zapowiadał na spory talent, ale faktycznie ścieżkę kariery to sobie skomplikowaną wybrał

max19 - 6 grudnia 2018, 10:30:37 - *.man.bydgoszcz.pl
,,Laska'' drewniak to ciebie wystrugał z sęka lipy , baranie !

bolek lole - 6 grudnia 2018, 11:09:25 - *.play-internet.pl
Opolanki bierzcie go pochodzi z miasta tyfusow

Mendar - 6 grudnia 2018, 13:26:18 - *.146.45.183.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jego miejsce jest w 1 lidze/ekstraklasie, widziałem pare meczy z jego wykonaniem. Miał by szczęście do trenerów byśmy widzieli go wyżej ale cóż za trudny charakter się płaci. Powodzenia Dawid Flota pamięta!

Przyyyy - 6 grudnia 2018, 17:07:54 - *.play-internet.pl
Pamiętam tego drewianka jak strzelił gola grając w Chojnicach zdjął koszulkę mając zółtą kartkę i zakończył "występ marzeń" 30 sekund później .. Widok bezcenny Dzban Sezonu !

maxi - 8 grudnia 2018, 0:19:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pamiętam tego piłkarza z Miedzi II Legnica, strzelał po 3-4 gole w meczu i powiem tak :szkoda , że Miedzianka tak naprawdę nie dała temu gościowi szansy w pierwszej drużynie, ale Miedż jeszcze żadnemu młodzieżowcowi tak naprawdę nie dała szansy.