8 grudnia 2018, 17:53:05 - bartekwr9
Gol Kamila Grosickiego

Kamil Grosicki zdobył bramkę, a jego Hull zremisował 2-2 (1-1) w meczu 21. kolejki angielskiej Championship (drugi poziom ligowy) przeciwko Millwall. To drugie trafienie reprezentanta Polski w tym sezonie.

8 grudnia 2018, 16:00 - Londyn (The Den)
Millwall FC 2-2 Hull City AFC
Lee Gregory 22, Aiden O'Brien 54 - Kamil Grosicki 6, Markus Henriksen 73

żółte kartki: Daniel Batty, Chris Martin (Hull).

sędziował: Keith Stroud (Hampshire).

Grosicki został zmieniony w 83. minucie przez Kevina Stewarta. Jego zespół ma na koncie 21 punktów i zajmuje 19. miejsce w lidze.

1920 - 8 grudnia 2018, 17:55:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Well done! Jerry Buzzer powinien go powołać do kadry! Oh wait...

Polaczek - 8 grudnia 2018, 18:05:08 - *.181.182.63
Brawo Kamil! Brawa także dla trenera, że wziął pod uwagę, że niefajnie biega się za piłką przez 90min i dał Ci odpocząć

kaszub1991 - 8 grudnia 2018, 18:20:12 - *.dynamic.mm.pl
Grosicki gra dobrze do przodu tylko nie wraca się za piłką do obrony to jest jego wada i to że znika w trakcie meczu jest poza grą

kaszub1991 - 8 grudnia 2018, 18:22:34 - *.dynamic.mm.pl
Czy ktoś oglądał mecz Southampton ja wypadł Bednarek zawinił przy utracie bramki czy nie

wikiadax - 8 grudnia 2018, 18:29:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jurek to się zorientował już, że zamiast z 2-giej ligi angielskiej to lepiej powołać już kogoś z polskiej I Ligi. Jak w PP Puszcza przejdzie Miedź a Raków dałby radę Legii, to wtedy autentycznie jako skrzydłowi mogliby zamiast Kamila czy Kuby dostać powołania tacy skrzydłowi jak Hubert Tomalski, Piotrek Malinowski czy Patryk Kun. Dla Kamila i Kuby wielki szacun ile dobrego wnieśli do reprezentacji, ale aktualnie powinni grać zawodnicy w optymalnej dyspozycji.

Do Kaszub - 8 grudnia 2018, 18:32:48 - *.net.media.pl
Bramkę zawalił Westergard

fansport - 8 grudnia 2018, 19:10:46 - *.dynamic.chello.pl
brawo, może i w reprezentacji w marcu strzeli i wygramy oba mecze eliminacyjne, albo chociaż remis i zwycięstwo będą.

Nubian - 8 grudnia 2018, 19:50:41 - *.dynamic.chello.pl
Niech Brzęczek lepiej przy niczym nie grzebie i nie szuka żadnych alternatyw, o zgrozo, z pierwszej lig, jak tu proponujecie.
Niech powołuje naszych najlepszych piłkarzy i tyle. Grosicki jest w tej chwili naszym najlepszym skrzydłowym. Jeśli ktoś ma na skrzydle zrobić akcję na wagę trzech punktów, to właśnie Grosicki.

do Kaszub1 - 8 grudnia 2018, 19:57:34 - *.icpnet.pl
Zawalił Vestergard a Bednarek dobry mecz i najlepszy z obrońców "świętych" do tego chwalony przez kibiców i duza szansa ze za tydzień z Arsenalem wyjdzie w podstawie.

Xy - 9 grudnia 2018, 0:31:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jakoś trudno mi w to uwierzyć, bo w reprezentacji ten Bednarek to jakiś dramat.

Kojot - 9 grudnia 2018, 2:14:23 - *.dolsat.pl
Kkogo to obchodzi? Zajmijcie sie tylko Polska pilka

wikiadax - 9 grudnia 2018, 6:49:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bardzo dobry Bartl co przerszedł do Rakowa z czedkiej Extrsklasy nie łapie się do 1-wszego składu tak i Ksmil i Kuba ze swoją aktualną formą nie załapaliby się do wyjściowej Jedenastki Rakowa. Oczywiście nie twierdzę, że na wiosnę może być zupełnie innaczej i forma zawodników może być zgoła odmienna. Tylko a propos formy to czy tam w kadrze nie robią testów wydolnościowych? Przevież od razu by wyszło, że Grosik nie daje rady " hasać" przez 90 minut...

LEON - 9 grudnia 2018, 7:34:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kamil

ueo - 9 grudnia 2018, 10:58:35 - *.ptr.magnet.ie
kuna do kadry... Ty dobrze się czujesz? ten surowy biegacz max 1 liga

wikiadax - 9 grudnia 2018, 13:55:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ueo ale zarówno Kun jak i Piotrek Malinowski zaiwaniają tam i z powrotem przez 90 minut często znacznie większą robotę robiąc w destrukcji, zwłaszcza "Malina" jest w tym bardzo przyzwoity. Na MŚ to właśnie przez braki wydolnościowe zwłaszcza na skrzydłach takie wtopy były. Łukasz Piszczek to jest w porządku gość, bo jak widzi, że kondycyjnie nie wyrabiał już to zrezygnował. Tragedią to jest próbowanie "odbudowywanie" w kadrze formy Krychowiaka. Choć szacun za przeszłoś

znawca - 10 grudnia 2018, 19:56:56 - *.77.140.223
Grosicki jest technicznie tak drewniany ze klub powinien mu zrobic badania zeby sprawdzic czy nie jest bobrem.