8 grudnia 2018, 22:32:09 - bartekwr9
Czerwona kartka Bartosza Bereszyńskiego

Bartosz Bereszyński (Sampdoria) został ukarany czerwoną kartką w zremisowanym 2-2 (1-0) meczu 15. kolejki włoskiej Serie A z Lazio. Polski obrońca opuścił boisko w doliczonym czasie gry po zobaczeniu drugiej żółtej kartki.

8 grudnia 2018, 20:30 - Rzym (Stadio Olimpico)
SS Lazio 2-2 UC Sampdoria
Francesco Acerbi 79, Ciro Immobile 90 (k) - Fabio Quagliarella 21, Riccardo Saponara 90

żółte kartki: Felipe Caicedo, Ciro Immobile, Wallace - Bartosz Bereszyński, Emil Audero, Karol Linetty, Joachim Andersen, Riccardo Saponara.
czerwona kartka: Bartosz Bereszyński (90. minuta, Sampdoria, za drugą żółtą).

sędziował: Davide Massa (Imperia).

Bereszyński rozpoczął mecz w wyjściowym składzie swojego zespołu. Cały mecz w Sampdorii zagrał Karol Linetty, a w 66. minucie Dawid Kownacki zastąpił Gianlucę Caprariego. Kownacki zaliczył asystę przy drugiej bramce dla swojego zespołu.

Sampdoria ma na koncie 20 punktów i zajmuje ósme miejsce w lidze.

Kawi - 8 grudnia 2018, 22:41:28 - *.dynamic.chello.pl
Czy 90minut już nigdy nie zmieni swojej głupiej polityki, żeby bramki zdobyte np. w 99 minucie zapisywać ciągle jako gol zdobyty w 90 minucie? Skąd taki ośli upór w tej sprawie? Nie potrafię tego pojąć.

fansport - 8 grudnia 2018, 22:42:22 - *.dynamic.chello.pl
prawie wygrali, ale niestety ta nieszczęsna ostatnia minuta i bereszyński. niestety obrona jest najsłabszą naszą stroną, nasi defensorzy są dużo słabsi od formacji ofensywnej i dlatego nasza reprezentacja nie dała rady na mundialu i w lidze narodów.

- - 8 grudnia 2018, 22:43:10 - *.nc.de
Nie było dogrywki, więc jakim cudem mieli strzelić gola w 99. minucie?

Papagol - 8 grudnia 2018, 22:43:25 - *.play-internet.pl
Co tam się stało w końcówce i czy Bereś ma jakiegoś rywala, który w czasie jego absencji może wywalczyć miejsce w składzie?

Przemek - 8 grudnia 2018, 22:45:45 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Wystarczy napisać 90+ 9

Pado - 8 grudnia 2018, 22:45:46 - *.ip.infoo.net
@Kawi - też nie potrafię pojąć w czym problem by wpisać 90+3, 90+4. Albo najlepiej: 0:1 Quagl 21', 1:1 Acerbi 79' itd.

Fejk - 8 grudnia 2018, 22:46:02 - *.is.net.pl
Mecz trwa 100 minut jak ktoś ma obczaić jaką była chronologia zdarzeń. Ludzie obudzicie się przestańcie być poprawni politycznie niczym PIS

RSV - 8 grudnia 2018, 22:48:22 - *.play-internet.pl
Lazio strzeliło na 2:1 w 96, a Sampdoria na 2:2 w 99 min.

kibol - 8 grudnia 2018, 22:49:31 - *.17.166.147
Słaby ten Legionista

@- - 8 grudnia 2018, 22:53:28 - *.opera-mini.net (*.60.62.147)
@- powinni pisac tak jak obowiazuje regulamin,gol strzelony np.w 93minucie,powinni napisac gol w 90+3. Tak samo z kartkami napisali w doliczonym czasie gry,ale nie napisali w ktorej minucie tego doliczonego czasu gry. Czy to byla minuta 1,czy moze 7minuta? Podawajcie strzegołowe informacje.

plakle - 8 grudnia 2018, 22:54:16 - *.play-internet.pl
w doliczonym czasie gry poszla wcinka za linie obrony. Gdyby bereś nie sfaulowal rywal mialby czysta syyuacje sam na sam. Nie ma co demonizowac, siwadomie sfaulowal na druga zolta zeby nie bylo setki

mietek - 8 grudnia 2018, 23:56:48 - *.internetia.net.pl
@fansport: A ten atak mamy tak szalenie groźny, że na mundialu te całe dwa gole strzelili dla nas defensywny pomocnik i środkowy obrońca. Ofensywa reprezentacji to normalnie postrach świata jest. Weź już daj spokój ze swoimi mądrościami, bo drugi Borubar tu niepotrzebny.

Hello - 9 grudnia 2018, 1:34:29 - *.96.213.244.ipv4.supernova.orange.pl
Dokładnie @Kawi

wikiadax - 9 grudnia 2018, 7:10:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do kadry w aktualnej dyspozycji i z kwalifikacjami to nadają się: Milik, Zieliński, Linetty, Cionek, Bereszyński, Rybus, S.Szymański, Frankowski, Kucharczyk, Fabiański. Reszta w takiej formie jakiej jest to miałaby problem z załapaniem się do wyjściowej 11 Rakowa. A Krychowiak to nawet w rezerwach by miał ciężko skoro pozbyto się Chidi z Manchesteru City. Dlatego na stoperów bym wziął Niewulisa z Kasperkiewiczem a w środku Miłosza z Maćkiem

wikiadax - 9 grudnia 2018, 8:41:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Trochę zagalopowałem się i nie dodałem w zestawieniu Roberta i Szczęsnego a także Klicha, Wszołka i Mierzejewskiego. Ale kadra jakby nie patrzeć liczy 20 osób to i jeszcze można kogoś dodać, ja bym oczywiści postawił na Rakowiaków na skrzydłach Piotrka Malinowskiego i Patryka Kuna oraz dokoptował ex-Rakowiaków do nie dawna Huberta Tomalskiego i Kubę Łabojkę. Oczywiście zima zweryfikuje formę. Jaka szkoda od tej strony, że nie teraz Legia w PP z Rakowem grała

Cygan - 9 grudnia 2018, 11:07:31 - *.dynamic.chello.pl
wikiadax to nazwa handlowa jakichś dopalaczy, pod wpływem których doszedłeś do takich przemyśleń?

787 - 9 grudnia 2018, 13:19:05 - *.dynamic.chello.pl
Dobrze, że koledzy w komentarzach się spisali i podali, w których minutach padły ostatnie bramki, tj. jaka była chronologia wydarzeń końcówki meczu bo z newsa nie sposób się tego dowiedzieć. Słaaaaabo 90minut, słaaabo.

wikiadax - 9 grudnia 2018, 13:39:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Cygan - zawsze możesz podać nazwiska 20 piłkarzy, którzy według Ciebie w tym momencie zasługują na zagranie w kadrze Polski pod względem jakości gry i formy jakiej w tym momencie prezentują. Tyle i aż tyle, proszę podaj śmiało Twoje typy i zawodników z którymi sympatyzujesz

@Kawi - 9 grudnia 2018, 15:15:44 - *.184.6.117.ipv4.supernova.orange.pl
97 minuta to jest w dogrywce, a nie meczu. Ogarnij się...

snl - 9 grudnia 2018, 15:38:20 - *.dynamic.chello.pl
JA WYŁĄCZYŁEM PRZY 2:1 DLA LAZIO WKURZONY ŻE NIE OBSTAWIŁEM NA CZAS, a tu jednak farcik bo oni grali aż do 99 minuty tak żeby tylko że Sampdoria wyrównała, tak wyglądają ustawki proszę państwa i tak się kasuje z kasy obstawiaczy.
Dobrze że już graniczyłem granie do max. 1 meczu w ciągu dnia i to za 2zł w końcówce.

Cygan - 9 grudnia 2018, 20:24:32 - *.dynamic.chello.pl
Szczęsny, Fabiański, Skorupski; Bereszyński, Olkowski, Cionek, Nalepa (Lechia), Czerwiński, Bielik, Kędziora, Rymaniak; Kubicki, Zieliński, Romanczuk, Żurkowski, Grosicki, S. Szymański, Jóźwiak; Lewandowski, Milik, Piątek.

wikiadax - 9 grudnia 2018, 23:14:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Cygan no i sam widzisz, że trzon drużyny mamy identyczny a że Ty stawiasz dodatkowo na zawodników Lechii, Jagi i Młodzieżowców to już kwestia sympatii bardziej. Ja wolę z Młodzieżowców Miłosza Szczepańskiego, Listkowskiego a za stoperów Niewulisa z Kasperkiewiczem. Poziom dzisiejszego meczu ns szczycie w Ex tylko utwierdzs mnie w tym przekonaniu. Szkoda, że teraz nie doszło do tej konfrontacji Legii z Rakowem w PP.

obserwator - 10 grudnia 2018, 18:43:59 - *.92.249.2