16 grudnia 2018, 13:21:35 - koofel
Gol Jakuba Świerczoka

Jakub Świerczok strzelił gola dla Łudogorca w wygranym 2-0 (1-0) meczu 20. kolejki bułgarskiej ekstraklasy z Dunawem Ruse. Było to jego trzecie ligowe trafienie w tym sezonie.

16 grudnia 2018, 11:30 - Ruse (Gradski stadion)
Dunaw Ruse 0-2 Łudogorec Razgrad
Jakub Świerczok 16, Claudiu Keșerü 81

żółte kartki: Achmed Achmedow, Krasimir Stanojew, Petyr Patew - Jacek Góralski.

sędziował: Nikoła Popow (Sofia).

W Łudogorcu Świerczok grał do 79. minuty, gdy zmienił go Lucas Sasha, a Jacka Góralskiego w 87. minucie zastąpił Dominik Jankow.

Łudogorec ma 51 punktów i jest liderem tabeli.

kibic - 16 grudnia 2018, 13:39:54 - *.interblock.pl
Zaczyna sie..
zaczał Swierczok a skonczy Piątek w miedzy czasie jeszcze Stepinski teraz, o 15 ci z Samporii o 18 Milik a po 20 Piątek
Zobaczymy ile strzela

Drzemik - 16 grudnia 2018, 14:02:35 - *.dynamic.chello.pl
Świerczok strzela gole i kosi kasiorę, a wy możecie sobie możecie pokomentować. To i tak bez znaczenia. Tak ten świat jest skonstruowany, żeby takie biedaki jak wy nie protestowały na ulicach przeciwko swojej biedzie i nie obaliły systemu, to daje im się możliwość wylania żali. Zawsze to jakaś ulga.

Warszawiak - 16 grudnia 2018, 14:17:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Za chwilę jakiś przygłupawy Borubar będzie pisał że powinien być powołany do kadry Świerczok. ( bo ciągle to pieje jak kura )
Ten sam Borubar który nieprzytomnie bredzi że Lewandowskiego nie powinno być w kadrze bo strzelanie goli w Bundeslidze to... żadna sztuka.
WNIOSKI:
Świerczok to jest grajek W MEGA CIĘŻKIEJ Lidze Bułgarskiej strzela gola w co 7 meczu

PB - 16 grudnia 2018, 15:18:03 - *.adsl.inetia.pl
@warszawiak, w jakim co 7 meczu? :D jak on przez całą rundę zagrał ledwo 12 spotkań ligowych, nawet 500 minut nie ma na boisku, ani razu 90min nie zagrał, tam jest przeogromna rotacja w zespole. Ludogorec ma w kadrze 7 napastników

cool - 16 grudnia 2018, 15:18:57 - *.adsl.inetia.pl
To co wyrabia Świerczok w bułgarskiej ekstraklasie przechodzi ludzkie pojęcie !

mietek - 16 grudnia 2018, 19:23:09 - *.internetia.net.pl
@PB: I na tym polega dramat polskiej piłki, że takie Świerczoki wolą trafiać w tego typu realia sportowe, zamiast najpierw pograć w czołowym klubie naszej ligi (wszystko jedno którym) i przyzwyczaić się do presji, a dopiero potem "podbijać" zagranicę. Jeszcze bym go rozumiał, gdyby był w wieku 19-20 lat. Ale to już koleś, który powinien być jeśli nie u szczytu swoich możliwości, to bardzo blisko niego.
Tak to wygląda, a potem jest wielkie zdziwienie, że "znowu nie wyszliśmy z grupy na mundialu, a Liga Mistrzów tylko w telewizji".

Arek - 16 grudnia 2018, 23:20:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@warszawiak, Ty słuchaj/czytaj tego przygłupa borubara, to zimą będziesz goły po ulicach śmigał.

Noto - 17 grudnia 2018, 6:45:39 - *.cpe.smnt.pl
Mamy dwóch "Borubarów" który prawdziwy????.

Kolo - 17 grudnia 2018, 15:22:45 - *.ssp.dialog.net.pl