20 grudnia 2018, 20:58:22 - wsobon
Czerwona kartka Jakuba Rzeźniczaka w Pucharze Azerbejdżanu

Jakub Rzeźniczak (Qarabağ Ağdam) obejrzał czerwoną kartkę w 90. minucie zremisowanego 1-1 (0-1) spotkania rewanżowego 1/4 finału Pucharu Azerbejdżanu przeciwko Keşlə FK. W pierwszym spotkaniu zespół Rzeźniczaka wygrał 1-0 i awansował do kolejnej rundy.

20 grudnia 2018, 16:00 - Baku (ASK Arena)
Keşlə FK 1-1 Qarabağ Ağdam
Amil Yunanov 29 - Míchel 50

żółte kartki: Slavik Alxasov, Seymur Əsədov - Mahir Mədətov, Rəşad Fərhad Sadıqov, Ansi Agolli, Jakub Rzeźniczak, Maksim Medvedev, Míchel, Filip Ozobić.
czerwona kartka: Jakub Rzeźniczak (90. minuta, Qarabağ, za drugą żółtą).

sędziował: İnqilab Məmmədov.
widzów: 600.

W meczu wystąpili byli zawodnicy polskich klubów. W drużynie gospodarzy całe spotkanie rozegrał Nikola Mitrović (Wisła Kraków), natomiast na ławce pozostali Edvinas Girdvainis (Piast Gliwice) oraz Hervé Tchami (Zagłębie Sosnowiec oraz Pogoń Szczecin). W zespole gości w 86. minucie na boisku pojawił się Wilde-Donald Guerrier (Wisła Kraków), który zmienił Abdellaha Zoubira. Na ławce rezerwowych znalazł się Dani Quintana (Jagiellonia Białystok), a poza kadrą był Simeon Sławczew (Lechia Gdańsk).

A. - 20 grudnia 2018, 21:13:53 - *.opera-mini.net (*.2.93.167)
Spieszylo mu sie na samolot

Tadeusz - 21 grudnia 2018, 11:52:10 - *.221.145.6 (*.20.167.222)
Manager Jakub Rzezniczak który pisze do każdego ze jego manager chce się z zawodnikiem skontaktować a tak naprawdę to firma Rzezniczaka.

BeeSKa - 21 grudnia 2018, 14:04:33 - *.adsl.inetia.pl
Sporą mają widownię, Baku to stolica Azerbejdżanu (tyle ludu co w Wawie) a tu na meczu 600 osób.

Kibol - 21 grudnia 2018, 16:42:29 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl