[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


7 stycznia 2019, 16:58:30 - huberts
Śląsk wznowił treningi

W pierwszym treningu Śląska Wrocław w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej wzięło udział 25 zawodników. Pierwsze zajęcia poprzedziły testy motoryczne.

Indywidualnie trenowali Farshad Ahmadzadeh oraz Kamil Dankowski. Zabrakło też chorego Igorsa Tarasovsa oraz Augusto, u którego wykryto problemy z kostką. Jutro do zespołu dołączy Łukasz Broź.

W treningu uczestniczyli m.in. trenujący z zespołem rezerw Dragoljub Srnić, a także zawodnicy z zespołu rezerw - Mateusz Młynarczyk, Bartosz Boruń, Adrian Sobczak. Ponadto w treningu brali udział Michał Bartkowiak, wracający z wypożyczenia Łukasz Wiech oraz wracający po kontuzji Mateusz Cholewiak.


źródło: Śląsk Wrocław

Borubar - 7 stycznia 2019, 17:08:35 - *.147.104.140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zobaczymy co pokaże Śląsk pod wodzą nowego trenera, tym razem ratownikiem będzie nasz południowy sąsiad- Wiesiu Ławeczka. Z czeskich szkoleniowców Śląska dobrze wspominam Staszka Levego, bo chłop miał we Wrocławiu dobre momenty. Oczywiście czasy Oresta Lenczyka już nie wrócą, ale zawsze w alternatywnie pozostaje Tadziu Pawłowski, który z reguły Śląskowi nie odmawia. Ciekawe czy tym razem Tadeusz będzie ponownie przywracany na ławkę Śląska, jeśli z nowym trenerem Śląsk będzie grał antyfutbol. Trzeba znów walczyć o utrzymanie, a to we Wrocławiu staje się już regułą. Przykre, że takie miasto i taki stadion tułają się w dolnych rejonach ekstraklasy. W 2012 myślałem, że Śląsk będzie nową potęgą polskiej ligi, ale rzeczywistość pokazała, że są co najwyżej średniakiem.

KONRAD - 9 stycznia 2019, 1:02:38 - *.centertel.pl
Igor Tarasovs świętuje prawosławne Święta Bożego Narodzenia,które przypadają w dniach 7-9 stycznia.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas