[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


10 stycznia 2019, 17:29:50 - euzi
Rozwój wznowił treningi

Piłkarze Rozwoju Katowice odbyli pierwszy trening po zimowej przerwie. Zajęcia odbyły się w siłowni, a juniorzy, którzy wcześniej mieli zgrupowanie swoich roczników w Szalowej, udali się na odnowę biologiczną.

W treningu nie wzięli udziału Przemysław Mońka, który otrzymał o kilka dni dłuższy urlop, a także kontuzjowani Dominik Dudek, Kajetan Kunka i Tomasz Wróbel. Z zespołem ćwiczyli ponadto wypożyczeni ostatnio Kamil Adamczyk, Bartosz Chwila i Piotr Barwiński oraz juniorzy - Mateusz Chmarek, Dawid Ciszewski, Krzysztof Czenczek, Oliwier Gasz, Mateusz Gubała, Miłosz Pietrowski i Patryk Szczuka. Póki co nie ma zawodników testowanych.

Kadra Rozwoju na pierwszy trening:

Bramkarze: Bartosz Golik, Bartosz Soliński, Patryk Szczuka.

Obrońcy: Przemysław Gałecki, Seweryn Gancarczyk, Daniel Kaletka, Marcin Kowalski, Damian Lepiarz, Kamil Łączek, Sebastian Olszewski.

Pomocnicy: Kamil Adamczyk, Bartosz Baranowicz, Piotr Barwiński, Bartosz Chwila, Daniel Kamiński, Rafał Kuliński, Olivier Lazar, Daniel Paszek, Michał Płonka, Tomasz Wroza.

Napastnicy: Patryk Gembicki, Damian Niedojad, Robert Woźniak, Mateusz Wrzesień.

Juniorzy: Dawid Ciszewski, Mateusz Chmarek, Krzysztof Czenczek, Olivier Gasz, Mateusz Gubała, Miłosz Pietrowski.


źródło: Rozwój Katowice

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas