[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


11 stycznia 2019, 16:40:21 - dyrovski
Walerian Gwilia w Górniku

Reprezentant Gruzji - Walerian Gwilia został wypożyczony do końca sezonu do Górnika Zabrze - poinformowała oficjalna strona klubu "GornikZabrze.pl".

24-letni pomocnik jesienią strzelił jednego gola w jedenastu meczach szwajcarskiej ekstraklasy w barwach FC Luzern. Gwilia posiada także ukraiński paszport. Nowy zawodnik Górnika wystąpił w 19 spotkaniach reprezentacji Gruzji, w których strzelił dwie bramki.

Misiek - 11 stycznia 2019, 16:43:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
kolego borubar pisz jak najwięcej komentarzy do wszystkich newsów na tym portalu, twoją madrosć i szczere komentarze to kwintesencja wiedzy , wiecej sie idzie dowiedzieć od ciebie niż z tego portalu, przyznam że wchodze tu specjalnie żeby przeczytać twoje fachowe komentarze bo są one w 100% napisane szczerze z serca i to się liczy w życiu !!!!!! nie picuś glancus pucu pucu oh ah tylko fachowa opinia a taka opinie posiada Borubar

Nubian - 11 stycznia 2019, 16:44:54 - *.dynamic.chello.pl
Nie pieję z zachwytu nad transferami Sosnowca, bo nie ma nad czym, ale w porównaniu do ruchów Górnika, to jest jak niebo a ziemia.
Nie wiem, o czym w Zabrzu myślą, bo na pewno nie o utrzymaniu.

sewewq - 11 stycznia 2019, 16:47:03 - *.25.182.182.static.3s.pl
W zabrzu zwijają interes, nie da się funkcjonować z długiem zewnętrznym na poziomie 120 milionów i więcej. IV Liga ksg!

Ja - 11 stycznia 2019, 16:59:03 - *.dynamic.chello.pl
Na 1 ligę wystarczy!!

Oo - 11 stycznia 2019, 17:01:00 - *.play-internet.pl
Skoro reprezentat Gruzji wart 1,25ml e jest nic nie warty to widac jak sie znacie na pilce jak na Polskie warunki bardzo dobry transfer

Pep - 11 stycznia 2019, 17:13:34 - *.dynamic-ww-04.vectranet.pl
sewewq - nudzisz!!! Gdyby w Górniku nie płacili to nikt z młodych nie przedłużał by kontraktów.

Menadżer - 11 stycznia 2019, 17:24:46 - *.play-internet.pl
Pep ma rację. We Włoszech większość klubów ma jeszcze większe długi a piłkarze po części są własnością banków i w miarę to funkcjonuje jak widać na arenie międzynarodowej. W naszych warunkach zadłużenie na poziomie kilkuset milionów złotych to problem we Włoszech kilkaset milionów euro nie ma problemu.

jn.KSG.32 - 11 stycznia 2019, 19:03:49 - *.static.reseler.com
Loska będzie wytransferowany do 2 bundesligi.

Wow - 11 stycznia 2019, 19:17:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ten gość chyba nie wie , że w Zabrzu będzie grał za mieszankę smogu i biedy w butelce. No i zimna woda w natryskach ... Depresja murowana j

Szczewiani - 11 stycznia 2019, 19:24:24 - *.dynamic.chello.pl
Zaskoczę was,ale na dzień dzisiejszy większe długi od Górnika mają: Legia,Ruch, Wisła, Śląsk i Lechia. Pozdrawiam

Drzemik - 11 stycznia 2019, 19:28:48 - *.dynamic.chello.pl
Na razie najciekawszy transfer tego okienka, biorąc pod uwagę możliwości klubu sprowadzającego.

Wad - 11 stycznia 2019, 20:14:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ufam Panu Płatkowi ma rozeznanie na rynku, proszę sprawdzić sobie jakich piłkarzy ściągnął do Zabrza kiedy ostatnio była w Górniku.
Valeriane Gvilia - prześledziłem karierę oraz filmiki o tym zawodniku obstawiam że z Żurkowskim będziemy mieli najmocniejszy środek pomocy w lidze.
Martin Chudy - mam nadzieje że godny rywal dla Tomka Loski który w rundzie jesiennej nie miał konkurencji ze go nie motywowało do robienia postępów.
Wszystko zweryfikuje liga, podobnie jak w przypadku transferów Sosnowca nad którymi tak się niektórzy "podniecają", a prawda taka że po za Możdżeniem to reszta zaciągu jest jedną wielką niewiadomą.
Mam nadzieje że na dniach na obóz dołączą. Grzybek(GKS Tychy) Gajos(Lech) Pietrzak(Wisła)

Plotka - 11 stycznia 2019, 21:22:55 - *.play-internet.pl
pan płatek nie ma rozeznania tylko kontakty Wad.gabinet płatka jest otwarty na wszystkie agencje.

voyt - 11 stycznia 2019, 21:59:43 - *.cm-5-1b.dynamic.ziggo.nl
Cienka ta kadra jak siki weza...Na dzien dzisiejszy potrzebujemy jakiegos srodkowego obronce + prawego i lewego, a takze co najmniej jednego dobrego na ktores skrzydlo i zmiennika na atak za Angulo.
Sklad na pierwszy mecz z tym co mamy wyglada slabo, przy taktyce 1-4-2-3-1:
Chudy(Loska)-Koj(brak zmiennika),Bochniewicz(brak zmiennika),Suarez(brak zmiennika), Wolniewicz(Gryszkiewicz)-Matuszek(Ambrosiewicz),Zu

rkowski(Hajda)-Zapolnik(brak zmiennika),Gvilia(L.Wolsztynski),Jimenez(Smuga)-An

gulo(brak zmiennika)
Tacy pilkarze jak Michalski,Wisniewski,Biedrzycki,Kubica,Liszka,Nowa

k,Ryczkowski,Urynowicz,Kiklaisz to moga co najwyzej w I lidze sie uczyc, a nie w E-klasie.

13sektor - 11 stycznia 2019, 22:55:56 - *.proxnet.pl
Witamy na pokładzie drużyny Górnika Zabrze nowego zawodnika. Ciężko cokolwiek napisać o tym piłkarzu, gdyż dla zdecydowanej większości z nas, jest on anonimowy. Boisko zweryfikuje jego przydatność dla drużyny.

. - 12 stycznia 2019, 2:41:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W pucharach Luzern wygrałoby z naszymi klubami 2 razy po 3:0 nawet się specjalnie nie spinając.

bifer - 14 stycznia 2019, 20:34:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Konkretne wzmocnienie sirodkowej lini Górnika,myślę że jak by był słaby do by w kadrze Gruzji nie grał oraz Luzern na pewno by go nie wypożyczył a sprzedał.Transfer na plus dla Górnika.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas