[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


19 stycznia 2019, 21:05:03 - euzi
Kadra Śląska na obóz w Turcji

Sztab szkoleniowy Śląska Wrocław wybrał kadrę na zgrupowanie w tureckim Belek, które potrwa od 20 do 31 stycznia.

Z pierwszą drużyną pojedzie m.in. Bartosz Boruń z drużyny rezerw.

Kadra Śląska na zgrupowanie w Turcji:

Bramkarze: Jakub Słowik, Dariusz Szczerbal, Jakub Wrąbel.

Obrońcy: Augusto, Łukasz Broź, Piotr Celeban, Mateusz Cholewiak, Kamil Dankowski, Wojciech Golla, Mariusz Pawelec, Igors Tarasovs.

Pomocnicy: Farshad Ahmadzadeh, Bartosz Boruń, Michał Chrapek, Damian Gąska, Jakub Łabojko, Krzysztof Mączyński, Lubambo Musonda, Róbert Pich, Mateusz Radecki.

Napastnicy: Arkadiusz Piech, Marcin Robak, Piotr Samiec-Talar, Daniel Szczepan.


źródło: Śląsk Wrocław

Papagol - 19 stycznia 2019, 21:24:33 - *.play-internet.pl
Pałaszewski? Cotra? Kucharczyk?

bo - 19 stycznia 2019, 21:52:12 - *.43.241.129.ipv4.supernova.orange.pl
Trochę niespodzianek pane Lavička ! Cotra i Srnić chyba odpaleni ze Śląska.Pałaszewski, Kucharczyk, Łuczak wypożyczenie albo rezerwy. Co z Bartkowiakiem?

artuur,,, - 19 stycznia 2019, 22:14:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Cotra sobie załatwił długoterminowy urlop od piłki i chyba koniec przygody w Sląsku

afa - 20 stycznia 2019, 11:45:47 - *.ujscie.net
Pałasz wciąż za cieńki na eklapę, w końcu dobra decyzja by go do pierwszej ligi na ogranie zesłać. Oby tam coś grał, to samo życzę Bartkowiakowi, Kucharczykom i Scaletowi.
Cotra, Srnic, Tarasovs i Augusto niech się powoli pakują, może nie wszyscy na raz ale jak kogos się uda wykopać to nie zastanawiać się. Może też Picha się znowu uda sprzedać, nie jest niezbędny...
A z Wrąblem jest problem - można go wystawiać i liczyć że się sprzeda i trochę pieniędzy zainwestowanych w niego się zwróci, ale przy okazji Śląsk może spaść z ligi z takim ręcznikiem na bramce... Z kolei jeśli już teraz się go skreśli to fani będą to wypominać następne 10 lat, zwłaszcza jakby nagle odpalił parę dobrych meczów za parę lat w 2. Bundeslidze....

dureksy - 21 stycznia 2019, 15:15:55 - *.180.214.242
Dla mnie A.Piech to niezły koleś. Gra piach a cały czas po kilkaset TYS w roku mu płacą!!!!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas