20 stycznia 2019, 22:26:09 - dagazka
Bramka Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił gola dla Napoli w wygranym 2-1 (2-0) spotkaniu 20. kolejki włoskiej Serie A przeciwko Lazio. To 11. ligowe trafienie 24-letniego reprezentanta Polski w tym sezonie.

20 stycznia 2019, 20:30 - Neapol (Stadio San Paolo)
SSC Napoli 2-1 SS Lazio
José Callejón 34, Arkadiusz Milik 37 - Ciro Immobile 65

żółte kartki: Piotr Zieliński - Sergej Milinković-Savić, Francesco Acerbi, Luis Alberto Romero, Senad Lulić.
czerwona kartka: Francesco Acerbi (70. minuta, Lazio, za drugą żółtą).

sędziował: Gianluca Rocchi (Florencja).
widzów: 19 448.

W Napoli Milik i Zieliński rozegrali całe spotkanie.

Napoli ma na koncie 47 punktów i jest drugie w lidze.

Vh - 20 stycznia 2019, 22:28:11 - *.net.media.pl
Bravo, piękne uderzenie. Szkoda poprzeczki i słupka ale widać, że forma rośnie.

D... - 20 stycznia 2019, 22:56:08 - *.airmax.pl
Gol Milika bezpośrednio z rzutu wolnego! Rewelacja, teraz w kadrze on i Lewy mogą bić wolne i każdy jest w tym niebezpieczny, więc rywale będą mieli spory problem, gdy obaj się będą do piłki ustawiać...

Decitos - 20 stycznia 2019, 23:47:33 - *.unknown.vectranet.pl
Myślałem, że portal liczy jedynie debiuty w krajowej lidze. Dzięki na info.

sto - 21 stycznia 2019, 6:18:18 - *.static.telenor.dk
Lewy jest prawonożny, a Milik lewonożny więc po części rozwiązuje to problem strzelania wolnych w kadrze, chociaż pewnie coś tam by chciał uderzyć także Zieliński

1950 - 21 stycznia 2019, 7:25:23 - *.nette.pl
Najpierw trzeba te wolne wywalczyć w kadrze żeby Milik i Lewandowski uderzali

@1950 - 21 stycznia 2019, 8:55:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W nurkowaniu i machaniu rączkami nasi są mistrzami świata,więc z wolnymi nie powinno być problemu :D

osam - 21 stycznia 2019, 8:57:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale cieniutko z frekwencją,jeszcze z takim przeciwnikiem,niezła bieda w tym Neapolu musi być.

⚽ - 21 stycznia 2019, 10:54:34 - *.hsd1.or.comcast.net