21 stycznia 2019, 20:32:35 - dyrovski
Puchar Azji: Edgar Bernhardt zagrał w reprezentacji Kirgistanu

Edgar Bernhardt (GKS Tychy) zagrał w reprezentacji Kirgistanu w przegranym po dogrywce 2-3 (1-1, 2-2, 2-3) meczu 1/8 finału Pucharu Azji przeciwko Zjednoczonym Emiratom Arabskim, które są gospodarzem turnieju. 32-letniego pomocnika w 64. minucie zastąpił Aziz Sydykow.

21 stycznia 2019, 18:00 - Abu Zabi (Zayed Sports City Stadium)
Zjednoczone Emiraty Arabskie 3-2 pd. Kirgistan
Khamis Esmaeel 14, Ali Mabkhout 64, Ahmed Khalil 103 (k) - Mirłan Murzajew 26, Tursunali Rustamow 90

żółte kartki: Khamis Esmaeel - Kajrat Żyrgałbiek uułu, Biekżan Sagynbajew, Mirłan Murzajew.

sędziował: Fu Ming (Chiny).

Zjednoczone Emiraty Arabskie w 1/4 finału zmierzą się z Australią. Spotkanie odbędzie się 25 stycznia.

Lenin - 21 stycznia 2019, 20:55:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dobry mecz , fajnie się to oglądało - trochę sędziowie gospodarzom bardziej przychylni byli ale dużo nie brakowało

Co - 21 stycznia 2019, 20:55:38 - *.146.161.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kajrat Żyrgałbiek uułu miażdży

Rafa - 21 stycznia 2019, 20:59:39 - *.dynamic.mm.pl
Sędzia dał im tego karnego z kapelusza. Australia powinna ich zmiażdżyć w 1/4.

M - 21 stycznia 2019, 21:24:34 - *.unknown.vectranet.pl
uułu bo go jeszcze boli kolano po meczu.

CheGuevara - 21 stycznia 2019, 21:54:20 - *.dynamic.mm.pl
Sędzia Kitajec kupiony przez gospodarzy. Kirgizi z wielką determinacją walczyli o dogrywkę i udało się w ostatniej chwili. Miał jeszcze Kirgistan w końcowych sekundach dogrywki setę stulecia na karniaki, ale gracz z siódemką walnął w poprzekę. Ogólnie szkoda pana Edgara i jego walecznej drużyny. Dobry mecz!

... - 21 stycznia 2019, 21:57:58 - *.static.korbank.pl
Gdzie transmisja?

CheGuevara - 21 stycznia 2019, 22:02:05 - *.dynamic.mm.pl
W szeroko rozumianym Internecie. (Łatwo znaleźć.)

K - 21 stycznia 2019, 22:52:26 - *.centertel.pl
Gospodarze już drugi karny decydujący o wyniku (Bahrajn, Kirgistan) z kapelusza.
Drukowanie nie gorsze jak Koreancow w fazie pucharowej mundialu 2002.
Mam nadzieję że (niestety na razie zupełnie nieprzekonująca) Australia pokaże im miejsce w szeregu i fakt że w sporcie nie wszystko da się kupić!

fansport - 21 stycznia 2019, 23:21:52 - *.dynamic.chello.pl
po prostu robią wszystko, żeby sensowne drużyny grały w dalszej fazie turnieju, który i tak nie cieszy się dużym zainteresowaniem.

Futi - 21 stycznia 2019, 23:47:17 - *.dynamic.chello.pl
Kajrat Żyrgałbiek uułu. Szkoda, że nie gra w naszej ekstraklasie. Nasi komentatorzy mieliby nie lada wyzwanie.

weekend191 - 22 stycznia 2019, 1:46:33 - *.4-4.cable.virginm.net
Bez wątpienia najlepszy mecz tego turnieju, pomimo iż kilka meczów z fazy grupowej było równie ciekawych. Dramaturgia tego meczu była jednak ogromna i niezwykła szkoda Kirgistanu, którzy w 122 minucie meczu trafili w poprzeczkę, sam zawodnik długo się nie mógł pozbierać po tej akcji.

LEON - 22 stycznia 2019, 15:59:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo za występ Edgar

Konwój WKS - 22 stycznia 2019, 17:16:29 - *.adsl.inetia.pl
Cały czas w jich wierzyłem, że wyjdą z tej ciężkiej grupy (to, co Filipiny grały to katastrofa) i dobrą postawą mogli jeszcze gospodarzy walnąć. Fajnie to trener poustawiał, szkoda, bo gdyby nie ten głupi faul to do karnych by remis dowieźli. Przyjemniej się oglądało ich, anizeli np. Wietnam

Rafa - 22 stycznia 2019, 17:58:04 - *.dynamic.mm.pl
Ale Wietnam zasluzyl na awans do 1/4. Byl lepszy od Jordańczyków.

K - 22 stycznia 2019, 21:01:14 - *.centertel.pl
Potwierdzam, Wietnam był lepszy od Jordanii. Mi ten mecz się podobał, walka na całego, masa strzałów z dystansu (wiele celnych)- w Europie już kompletnie się zapomina i nie ćwiczy tego aspektu gry; interwencje bramkarzy. Czysto piłkarsko- dużo lepszy mecz niż sporo meczów solidnych europejskich reprezentacji. Inna sprawa, że taktyka u nich trochę leży. Ale podejście, ambicja- pierwsza klasa.