25 stycznia 2019, 19:51:31 - bartekwr9
Martin Kompalla obronił dwa rzuty karne w debiucie w VPS

Martin Kompalla obronił dwa rzuty karne w swoim pierwszym meczu w fińskim Vaasan Palloseura. Jego zespół wygrał 2-1 (1-0) w meczu 1. kolejki grupy B Pucharu Finlandii z Seinäjoen JK. 26-letni bramkarz zagrał cały mecz.

25 stycznia 2019, 18:00 - Seinäjoki (Wallsport Areena)
Seinäjoen JK 1-2 Vaasan Palloseura
Jeremiah Streng 80 - Steven Morrissey 45, 67

żółte kartki: Obed Malolo, Joel Mero, Jude Arthur, Jeremiah Streng - Hindrek Ojamaa, Martin Kompalla.

W 12. minucie Denys Olijnyk (SJK) nie wykorzystał rzutu karnego (Martin Kompalla obronił).
W 76. minucie Mehmet Hetemaj (SJK) nie wykorzystał rzutu karnego (Martin Kompalla obronił).

znafca - 25 stycznia 2019, 20:20:07 - *.231.49.82.koba.pl
puchar jak puchar, ale że 2 bramki strzelił Morrissey, myślałem, że skończył się na The Smiths

Expert - 25 stycznia 2019, 20:37:47 - *.ambit24.net
będę zdziwiony jeśli wuja Kuby nie powoła go na na najbliższe zgrupowanie

uhahany - 25 stycznia 2019, 20:47:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Morrissey nagrał wypas płytę 2 lata temu, mnie intryguje Hindrek Ojamaa!

playmaker - 25 stycznia 2019, 21:29:26 - *.147.107.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A iny bramkarz "zagraniczniak" A. Krysiak od dziś w Odrze Opole.

jb - 25 stycznia 2019, 21:36:26 - *.21.94.93.cable.dyn.petrus.com.pl
@uhahany To młodszy brak Henrika.

Kol - 25 stycznia 2019, 21:44:55 - *.dynamic.chello.pl
Dziś w Helsinkach było ok -8. To gdzie oni grają? W iglo? Gdyby nasi panowie piłkarze musieli dzisiaj grać to by chyba dopiero w czerwcu doszliby do siebie.

ZIENIU - 25 stycznia 2019, 22:40:06 - *.unknown.vectranet.pl
Niech ktoś mi wytłumaczy jak to możliwe że w Finlandii w styczniu rozgrywają oficjalne mecze pucharu kraju??? Brakuje im terminów w marcu???? Nie mogę tego pojąć... ktoś wie ?

a - 25 stycznia 2019, 22:56:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wklepcie sobie w Google'a nazwę obiektu, na którym panowie grali to będziecie wiedzieli jak to możliwe, ze Finowie grają tam w styczniu ;)

ehri - 25 stycznia 2019, 23:16:24 - *.174.154.255
Nie żeby coś, ale Puchar Finlandii to głównie testowanie, ściąganie zawodników "na próbę"

PrzemKSP - 26 stycznia 2019, 18:16:17 - *.ip-point.pl
Je banany

Kruça Fux - 27 stycznia 2019, 14:16:36 - *.147.34.46.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Spoko ta ich arena, ale jak bramkarze robią wykop?

bifer - 29 stycznia 2019, 23:47:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kapitalny debiut i zarazem bohater meczu,brawo Martin.