26 stycznia 2019, 17:21:45 - dyrovski
Gol Adriana Cieślewicza w Pucharze Walii

Adrian Cieślewicz strzelił gola z rzutu karnego dla The New Saints FC w wygranym 5-2 (2-1) meczu IV rundy Pucharu Walii przeciwko drugoligowemu Airbus UK Broughton FC. Polak, który rozegrał całe spotkanie, asystował także przy trzecim golu dla swojej drużyny.

26 stycznia 2019, 15:30 - Broughton (The Airfield)
Airbus UK Broughton FC 2-5 The New Saints FC
Chris Marriott 18 (s), Lewis Buckley 76 - Danny Redmond 10, Blaine Hudson 17, Dean Ebbe 49, Greg Draper 85, Adrian Cieślewicz 90 (k)

Drużyna 28-latka awansowała tym samym do ćwierćfinału.

M - 26 stycznia 2019, 18:02:48 - *.unknown.vectranet.pl
Duża część poprzedniego sezonu stracona przez kontuzję stąd wypadł z radaru Brzęczka. Oby wrócił do formy sprzed roku.

Karol - 27 stycznia 2019, 22:16:20 - *.dynamic.chello.pl