27 stycznia 2019, 14:32:21 - dyrovski
Bramka Mariusza Stępińskiego

Mariusz Stępiński strzelił gola dla Chievo w przegranym 3-4 (1-2) meczu 21. kolejki włoskiej Serie A z Fiorentiną. 23-latek, który w obecnym sezonie zdobył w lidze pięć bramek, w 78. minucie został zmieniony przez Filipa Đorđevicia.

27 stycznia 2019, 12:30 - Werona (Stadio Marcantonio Bentegodi)
AC Chievo Verona 3-4 ACF Fiorentina
Mariusz Stępiński 38, Sergio Pellissier 60 (k), Filip Đorđević 89 - Luis Muriel 4, Marco Benassi 26, Federico Chiesa 79, 86

żółte kartki: Emanuele Giaccherini, Stefano Sorrentino, Nicola Rigoni - Marco Benassi.
czerwona kartka: Marco Benassi (59. minuta, Fiorentina, za zagranie ręką w polu karnym).

sędziował: Daniele Chiffi (Padwa).

W 85. minucie Sergio Pellissier (Chievo) nie wykorzystał rzutu karnego (Alban Lafont obronił).

Pełne 90 minut w barwach gospodarzy zaliczył Paweł Jaroszyński.

Chievo ma osiem punktów i zajmuje ostatnie, dwudzieste miejsce w tabeli.

K - 27 stycznia 2019, 14:34:16 - *.centertel.pl
I to był prawdziwy mecz,a nie jakieś przereklamowane Milan z Napoli wczoraj.
Chievo szkoda, zwłaszcza w pierwszej połowie gdy sędzia podejmował kontrowersyjne decyzje na korzyść gości.

Dam - 27 stycznia 2019, 14:38:51 - *.dynamic.mm.pl
Zmienił Stępińskiego przy stanie 2:2 gdzie Mariusz był najwiekszym zagrożeniem. Nie dziwne że Chievo na ost miejscu.

rR - 27 stycznia 2019, 14:39:05 - *.184.107.51.ipv4.supernova.orange.pl
Pellissier oba karne dokładnie tak samo... Może i celnie, ale bez mocy. Pierwszego bramkarz nie wyciągnął, ale dostał szansę do poprawy.

Sopel - 27 stycznia 2019, 14:52:31 - *.159.171.33
Fajnie, że Stępiński strzelił, ale czy powie ktoś jak się spisał Jaroszyński patrząc na to że Chievo straciło aż 4 gole?

spec - 27 stycznia 2019, 15:00:57 - *.koba.pl
Ale słabe te chievo, fiorentina w "10" dała rade, tak to oni się nie utrzymają

Bb - 27 stycznia 2019, 15:41:49 - *.static.ip.netia.com.pl
Dobrze, ze strzela po sezonie na brak ofert z lepszych zespołów nie będzie narzekał

Dawid - 27 stycznia 2019, 16:24:02 - *.dynamic.chello.pl
Jaroszyński rozegrał dobry mecz. Pozytywnie w obronie i widoczny w ataku. Miał kilka ciekawych zagran. Raz nie upilnowal Chiesy ale pilka po jego strzale trafila w poprzeczke. Chyba najlepszy obronca Chievo w tym meczu i jeden z lepszych zawodnikow ogolem w swojej druzynie.

COTYMASZDO - 27 stycznia 2019, 16:34:11 - *.adsl.inetia.pl
w marcu na kadre powolania : LEWANDOWSKI, MILIK, PIĄTEK i STĘPINSKI. 5 napadziorow chyba nie trzeba. nastepny w kolejce Wilczek...

sto - 27 stycznia 2019, 17:46:06 - *.static.telenor.dk
Fajnie, ale o pozycję nr 4 w kadrze i tak przegrywa z Kownackim.

olo - 27 stycznia 2019, 19:47:14 - *.dynamic.chello.pl
Żurkowski nawet na ławce Fiorentiny nie usiadł. Skończy jak Wolski.

Do olo - 27 stycznia 2019, 19:50:22 - *.play-internet.pl
Żukowski jutro dopiero jedzie na testy do Fiorentiny...

xd - 27 stycznia 2019, 22:43:49 - *.centertel.pl
To był piękny mecz, a Jaroszynski ma bardzo dobre podania, mógłby poprawić jeszcze grę w obronie, a grą i tak przebija papiera Rece. Z boiska to nawet 5:4 dla Chievo ale sędzia to się gubił dziś solidnie

LEON - 28 stycznia 2019, 3:42:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Mariusz

poli - 28 stycznia 2019, 7:14:09 - *.icpnet.pl
Zurkowskiego nawet w kadrze meczowej nie było na takich cieniasuw jak Chievo. Pięknie zaczyna.

maslo - 28 stycznia 2019, 16:15:00 - *.dynamic.chello.pl
BRavo Nasz Stempel !!!!!

bifer - 30 stycznia 2019, 16:56:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stępiński super że strzelił gola ale to chyba i tak nic nie zmieni i Chievo w tym roku raczej spadnie z Serie A,jak się utrzymają to chyba będzie jakiś cud.