27 stycznia 2019, 17:18:44 - bartekwr9
Gol i niewykorzystany rzut karny Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola dla Bayernu w wygranym 4-1 (1-1) meczu 19. kolejki niemieckiej Bundesligi ze Stuttgartem. Była to dla niego dwunasta ligowa bramka w tym sezonie. 30-letni napastnik zaliczył również asystę przy pierwszym trafieniu dla swojego zespołu, a w 66. minucie nie wykorzystał rzutu karnego.

27 stycznia 2019, 15:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 4-1 VfB Stuttgart 1893
Thiago Alcântara 5, Serge Gnabry 55, Leon Goretzka 71, Robert Lewandowski 85 - Tássos Dónis 26

żółte kartki: David Alaba - Christian Gentner.

sędziował: Frank Willenborg (Dolna Saksonia).

W 66. minucie Robert Lewandowski (Bayern) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

Lewandowski zagrał cały mecz. Poza kadrą Stuttgartu znalazł się David Kopacz.

Bayern zgromadził 42 punkty i jest drugi w lidze. Stuttgart ma na koncie 14 punktów i zajmuje szesnaste miejsce w tabeli.

uff - 27 stycznia 2019, 17:20:56 - *.adsl.inetia.pl
Nareszcie!Możecie hejtować!

jedrzej201 - 27 stycznia 2019, 17:28:09 - *.smgr.pl
Ja się tam cieszę z Bayernu. Czas wyprzedzić BVB i 7. tytuł z rzędu, 29. ogółem.

zes - 27 stycznia 2019, 17:29:57 - *.hsd1.il.comcast.net
Polacy kibicuja szkopom….szkoda gadac

YATO - 27 stycznia 2019, 17:29:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Za chwilę ta fujara ze Szczecina będzie pisać że w Bundeslidze to nie sztuka strzelić gola .
Śmiało Borubar ulżyj sobie swoim frustracjom

Janek - 27 stycznia 2019, 17:35:34 - *.washdc.fios.verizon.net
Pseudogwiazdka Lewy i jej „dokonania” dla 3 rzeszy....

mietek uyz - 27 stycznia 2019, 17:36:35 - *.adsl2.static.versatel.nl
gdzie jest ten borubarek?

haha - 27 stycznia 2019, 17:39:04 - *.play-internet.pl
brawo lewy, hejterzy sa zalosni

D... - 27 stycznia 2019, 17:47:18 - *.adsl.inetia.pl
Fajny gol Lewego, taki bardzo piłkarski, pokazujący dużą klasę i wielkie umiejętności zawodnika: przyjęcie świetnego podania od razu ze zwodem, potem jeszcze w biegu minął bramkarza i z ostrego kąta zmieścił piłkę pod poprzeczką. BRAWO ON!
P.S.
Frustraci i hejterzy mogą teraz dać upust swoim fobiom, wyżywając się na Polaku, który w życiu osiągnął SUKCES! Sportowy i FINANSOWY! Tak, tak, on to zdobył, a Wy? ZERO perspektyw, ZERO sensu życia, to po co je ciągnąć? Świat będzie lepszy bez takich zawistników... :-p

abc - 27 stycznia 2019, 17:54:01 - *.dynamic.chello.pl
Hehe i tak w tym roku mistrzem będzie BVB! A Lewandowski i ich banda amatorów niech spadają do Turków tam gdzie ich miejsce.

jedrzej201 - 27 stycznia 2019, 18:01:38 - *.smgr.pl
BVB może i będzie mistrzem, ale w kolejnych sezonach Bayern wygra wszystko. Może zmienią trenera, bo Kovać nie ma dobrej opinii

śwagier - 27 stycznia 2019, 18:44:52 - *.opera-mini.net (*.254.161.111)
Każdy g trafia w słupek!

VS - 27 stycznia 2019, 19:22:29 - *.plastcom.pl
Czy uda sie zablokowac komentarze? 5% konstruktywnej wypowiedzi czytelnikow, 95 % jak to sie dzisiaj mowi ponoć- hejtu ??? Starej daty jestem ale to, co sie dzieje to przekracza wszelkie najprostsze zasady kultury tutaj, w stylu dzien dobry i dowodzenia... Brawo Lewy, jezeli juz moge cos dodac od siebie korzystając z takiej możliwości jeszcze...

CB - 27 stycznia 2019, 20:19:38 - *.dynamic.chello.pl
Ja tam go cenię jako piłkarza, ale jednak za te karne (nawet strzelone) go chwalić nie będę, bo mocno nagina przepisy. To mi się akurat u niego nie podoba.

kibol - 28 stycznia 2019, 7:47:02 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
Nawet Borubar strzelił karnego, znaczy ten były bramkarz.

LPH - 28 stycznia 2019, 8:36:04 - *.sileman.net.pl
Biedny słupek... powiedziała Ania po strzale swego mena ;-) Za to zrobię Ci jajecznicę bez żółtka!

bifer - 30 stycznia 2019, 19:01:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo że po nie wykorzystanym karnym Robert się zrehabilitował i strzelił bramkę,tak poznaje się klasę świetnego napastnika jakim jest RL9.