2 lutego 2019, 17:55:08 - dyrovski
Bramka Kamila Grosickiego

Kamil Grosicki strzelił gola dla Hull w wygranym 2-0 (1-0) meczu 30. kolejki angielskiej Championship (II poziom rozgrywkowy) przeciwko Stoke. Reprezentant Polski w trwającym sezonie zdobył pięć ligowych bramek.

2 lutego 2019, 16:00 - Kingston upon Hull (KCOM Stadium)
Hull City AFC 2-0 Stoke City FC
Jarrod Bowen 44, Kamil Grosicki 64

żółte kartki: Jackson Irvine, Todd Kane - Peter Etebo, Ashley Williams.

sędziował: Peter Bankes (Merseyside).
widzów: 12 776.

W 45. minucie Sam Vokes (Stoke) nie wykorzystał rzutu karnego (David Marshall obronił).

Grosickiego w 84. minucie zastąpił Marc Pugh. Hull ma 43 punkty na koncie i zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli.

Bene - 2 lutego 2019, 18:49:23 - *.opera-mini.net (*.47.44.15)