[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


9 lutego 2019, 16:32:29 - bartekwr9
Kadra Bytovii na zgrupowanie w Turcji

24 zawodników znalazło się w kadrze Bytovii Bytów na zgrupowanie, które odbędzie się w dniach 10-21 lutego w tureckim Belek.

Kadra Bytovii na obóz w Turcji:

Bramkarze: Mateusz Oszmaniec, Bartosz Ryngwelski, Andrzej Witan.

Obrońcy: Krzysztof Bąk, Maciej Dampc, Jakub Kuzdra, Arsenij Procyszyn, Wojciech Wilczyński, Dawid Witkowski, Łukasz Wróbel.

Pomocnicy: Maciej Błaszkowski, Filip Burkhardt, Sławomir Duda, Maksymilian Hebel, Fabian Hiszpański, Krzysztof Kropidłowski, Mikołaj Kwietniewski, Łukasz Moneta, Tomasz Swędrowski, Łukasz Wasiak, Bartosz Wolski, Patryk Wolski.

Napastnicy: Gracjan Jaroch, Mateusz Kuzimski.


źródło: Bytovia Bytów

maniek - 9 lutego 2019, 16:47:42 - *.icpnet.pl
O mało co nie wystartowaliby w lidze z braku funduszy, a teraz lecą sobie do Turcji? Widać nie jest tak źle z finansami...

Foksu - 9 lutego 2019, 17:15:56 - *.96.236.209.tvksmp.pl
maniek gdybyś był kiedyś na wakacjach to byś wiedział że tańsze są w Turcji niż w Polsce!

Luks - 9 lutego 2019, 18:30:25 - *.centertel.pl
😂

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas