9 lutego 2019, 17:50:37 - euzi
Dwa gole Łukasza Gwiazdy

Łukasz Gwiazda strzelił dwie bramki dla Glentoranu w wygranym 5-0 (4-0) spotkaniu 28. kolejki północnoirlandzkiej ekstraklasy przeciwko Warrenpoint Town. Dla 24-letniego pomocnika to pierwsze ligowe trafienia w barwach nowego klubu.

9 lutego 2019, 16:00 - Warrenpoint (Q Radio Milltown Arena)
Warrenpoint Town FC 0-5 Glentoran FC
Łukasz Gwiazda 2, 7, Darren Murray 24, 45, Stephen Moan 75 (s)

żółta kartka: Ciaran O'Connor (Warrenpoint Town).
czerwone kartki: Ciaran O'Connor (29. minuta, Warrenpoint Town, za obrazę sędziego), Francis McCaffrey (34. minuta, Warrenpoint Town, za kopnięcie przeciwnika).

sędziował: Andrew Davey.

W 69. minucie Warrenpoint Town nie wykorzystało rzutu karnego.

Gwiazda rozegrał całe spotkanie. Jego drużyna zajmuje siódme miejsce w tabeli i ma 31 punktów po 27 meczach.

Stachu - 9 lutego 2019, 17:56:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzę, że klimaty jak na polskiej B-klasie

Max - 9 lutego 2019, 18:09:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Strzelil 2 gole i od razu gwiazda. Poczekajmy jeszcze z ocena.

abc - 9 lutego 2019, 18:23:15 - *.dynamic.chello.pl
"Gwiazda w górze lśni,
Pierwszym mym życzeniem jesteś ty!
Spadająca gwiazda spełnia sny,
W których główną rolę grasz ty!"

xyz - 9 lutego 2019, 18:47:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zaraz, zaraz... Kiedyś w newsie pisaliście, że napastnik, na profilu był podpisany jako obrońca, a teraz nagle pomocnik? A może jednak jest bramkarzem? Poważnie...

Qwert - 9 lutego 2019, 19:35:30 - *.dynamic.chello.pl