9 lutego 2019, 20:21:12 - euzi
Bramka Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski zdobył bramkę dla Bayernu w wygranym 3-1 (2-1) meczu 20. kolejki niemieckiej Bundesligi przeciwko Schalke 04. 30-letni napastnik, który zaliczył również asystę przy trzecim trafieniu dla swojego zespołu, ma na koncie trzynaście goli w obecnych rozgrywkach.

9 lutego 2019, 18:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 3-1 FC Schalke 04
Jeffrey Bruma 12 (s), Robert Lewandowski 27, Serge Gnabry 57 - Ahmed Kutucu 25

żółte kartki: Robert Lewandowski - Daniel Caligiuri, Jeffrey Bruma.

sędziował: Daniel Siebert (Berlin).
widzów: 75 000.

Lewandowski rozegrał całe spotkanie, a jego drużyna jest wiceliderem z dorobkiem 45 punktów.

jasiu - 9 lutego 2019, 20:21:50 - *.kielce.vectranet.pl
Strzelił dwie, ale jedną mu ukradli !!!

Janek - 9 lutego 2019, 20:22:34 - *.mycingular.net
Tylko Piątek

Mir - 9 lutego 2019, 20:23:30 - *.opera-mini.net (*.173.176.149)
To nie był samobój !!! Ukradli gola niemieccy złodzieje

Adam81w - 9 lutego 2019, 20:25:01 - *.dynamic.chello.pl
dwie strzelił wrr
Mógł już dziś być na równi z Pizarro na liście strzelców Wszechczasów Bundesligi.

FCB - 9 lutego 2019, 20:30:31 - *.116.87.190
jakie dwie, 1 to byl samoboj, ogladacie na tych pirackich streamach gdzie sniezy i nic nie widac i nie widzieliscie, ja ogladam w 4k na 75" to widzialem dokladnie. wezcie sie za solidna robote a nie piszecie glupoty.

Fritz - 9 lutego 2019, 20:34:05 - *.147.38.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z opaską kapitana strzelił..

Do FCB - 9 lutego 2019, 20:37:27 - *.kielce.vectranet.pl
To dlaczego spiker po pierwszej bramce krzyczał że Lewy gola strzelił ?

D... - 9 lutego 2019, 20:43:01 - *.ssp.dialog.net.pl
Wszystkie trzy bramki z udziałem Roberta: pierwsza to samobój przy jego akcji, druga jego własna, a trzecia to trochę taka cudaczna asysta - z przewrotki
Tak czy inaczej: BRAWO ON!

kibol - 9 lutego 2019, 21:06:00 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
Dlaczego redakcja nie zwróci co nimiec zagrabił?

mietek - 9 lutego 2019, 21:22:56 - *.internetia.net.pl
@Do FCB: Bo spiker też na pirackim streamie oglądał

@Do FCB - 9 lutego 2019, 21:24:23 - *.toya.net.pl
Może dlatego, że spiker nie siedzi przed telewizorem?

ja - 9 lutego 2019, 21:45:18 - *.play-internet.pl
Jakbyście mieli porządne telewizory to byście nie pisali tych głupot że 2 bramki strzelił. To że chłop biegnie obok obrońcy który ładuje swojaka nie oznacza że wasz idol bramkę strzelił.

fornal - 9 lutego 2019, 21:45:51 - *.centertel.pl
Ciągłe zachwyty nad Lewandowskim a to tylko solidny, powtarzalny napastnik zwykle bez błysku. Na international level nigdy nie wejdzie.Za to taki Zieliński gra tka, że same ręce składają się do oklasków. Broni, podaje, strzela. Pomocnik kompletny. Tak wiem, w reprezentacji gra piach, ale tylko dlatego, że żaden z naszych pozostałych kopaczy nie ma umiejętności i zmysłu do gry kombinacyjnej. A i jeszcze jedno, nie jestem żadnym sfrustrowanym gimbusem.

Maati - 9 lutego 2019, 21:59:11 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
Do fornala chłopie czy ci się to podoba czy nie Lewandowski jest naszym jedynym regularnie strzelającm napastnikiem w topowej lidze który za chwilę będzie najlepszym strzelcem obcokrajowcem wszech czasów a to raczej nie udaje się słabym w Bundeslidze. Ciekawe kiedy znowu będziemy mieli takiego napastnika oby kimś takim był Piątek

Ja - 9 lutego 2019, 22:24:42 - *.play-internet.pl
Nie dajcie się wciągać trolom podkładanym przez 90minut dla zwiększenia ilości wyświetleń strony

artekketra - 9 lutego 2019, 22:46:57 - *.89.102.13
Pierwsza bramka to oczywiście samobój, ale asystę Lewemu za nią powinni zapisać.

OdrA - 9 lutego 2019, 23:46:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Redakcji: dlaczego Lewy nie ma asysty za pierwsza bramke ?

fansport - 10 lutego 2019, 0:18:05 - *.dynamic.chello.pl
a w reprezentacji, żadnych goli, żadnych asyst, w meczach o punkty, w 2018 roku, mistrzostwa świata i liga narodów, 0 goli, 0 asyst.

BeeSKa - 10 lutego 2019, 2:30:18 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Robert,spokojne może walczyć o czwartą koronę króla strzelców, konkurencja nie jest jakaś wymagająca.

starotyski - 10 lutego 2019, 5:15:13 - *.as43234.net
FCB ja nawet na pirackim streamie gdzie śnieży, widziałem że to był samobój.

Nubian - 10 lutego 2019, 8:19:02 - *.dynamic.chello.pl
Wydatny udział przy trzech bramkach. Gol, asysta, wymuszenie samobója. I to w bardzo ważnym meczu, bo gdyby Bayern nie wykorzystał potknięcia BVB, byłoby już po ptakach.
Paradoksalnie, mimo że Bayern gra piach, jest to jeden z najlepszych sezonów Roberta. Za Guardioli był świetnym uzupełnieniem mistrza Niemiec, dziś go przerasta.

jorg - 10 lutego 2019, 9:10:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A co mnie to obchodzi że on strzelił gola .inni też strzelają i jakoś mniej o nich słychać.

Łubu-Dubu - 10 lutego 2019, 9:43:55 - *.centertel.pl
Brawo Robert zamknął usta wszystkim malkontentom (Hammann).Widac forma Bawarczyków rośnie nie mogę się doczekać konfrontacji z Liverpool'em.

mezz - 10 lutego 2019, 11:49:36 - *.as13285.net
a czemu nie napisano jaka patelnie od Jamesa spartolil a taki swietny przeciez.

Nei - 10 lutego 2019, 15:37:56 - *.dynamic.chello.pl
Za dobry na Bayern... szkoda że do Anglii nie poszedł.

looohoho - 11 lutego 2019, 11:34:58 - *.psd.vodafone.ie
Lewy z Milikiem niech ida juz do studia gadac ze Strejlauem i Szpakiem. Atak Polski to Piatek i Stepinski

LEON - 12 lutego 2019, 5:37:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl