9 lutego 2019, 22:25:18 - dyrovski
Rzuty wolne zabójczą bronią Lechii

Lechia Gdańsk wygrała u siebie z Pogonią Szczecin 2-1 (1-0) w ostatnim sobotnim meczu 21. kolejki Lotto Ekstraklasy. Lider rozgrywek objął prowadzenie na początku spotkania po strzale Filipa Mladenovicia z rzutu wolnego. W 55. minucie Kamil Drygas wyrównał, pewnie wykorzystując "jedenastkę", a 20 minut później po centrze Daniela Łukasika z rzutu wolnego gola głową strzelił Flávio Paixão.

Początek spotkania był ciekawy. Obie drużyny próbowały szybko objąć prowadzenie. Pierwsza zaatakowała Pogoń - będący na prawej stronie Kamil Drygas spod końcowej linii boiska zagrał w okolice środka pola karnego, gdzie stał Radosław Majewski. 32-latek kopnął bez przyjęcia, ale Dušan Kuciak popisał się skuteczną interwencją. W 8. minucie gola udało się strzelić Lechii. Łukaszowi Załusce uderzeniem z rzutu wolnego żadnych szans nie dał Filip Mladenović. W kolejnych minutach zawodnicy obu zespołów nie umieli już znaleźć sposobu na zagrożenie rywalowi. Zadowoleni z prowadzenia gospodarze pewnie bronili wyniku.

Po upływie półgodziny gry sędzia Szymon Marciniak odgwizdał rzut karny za faul Karola Fili na Ikerze Guarrotxenie. Po skorzystaniu z systemu VAR arbiter cofnął jednak swoją decyzję i odgwizdał rzut wolny, bowiem przewinienie miało miejsce przed "szesnastką". Ze stałego fragmentu gry próbę podjął Spas Delew, ale fatalnie się pomylił. W 42. minucie z rzutu wolnego tym razem uderzył Majewski. Kuciak nie miał jednak problemu ze złapaniem futbolówki.

Druga część spotkania rozpoczęła się od niezłego strzału Adama Buksy. Napastnik Pogoni uderzył jednak z dość trudnej pozycji, dzięki czemu Kuciak zdołał odbić piłkę. W 50. minucie drugą bramkę w tym spotkaniu mógł zdobyć Mladenović, lecz tym razem Załuska nie dał się pokonać. Po chwili strzał oddał jeszcze Daniel Łukasik, a tor lotu piłki zmienił Flávio Paixão, ale nie zaskoczyło to Załuski, który złapał futbolówkę. W 55. minucie Pogoń doprowadziła do remisu za sprawą Drygasa. Kapitan "Portowców" pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany za faul Patryka Lipskiego na Majewskim. Trzy minuty później w trudnej sytuacji uderzył Guarrotxena, lecz nie mogło to zaskoczyć Kuciaka. Następnie z lewej strony zacentrował Hubert Matynia, a niecelny strzał głową oddał Buksa.

W 75. minucie gdańszczanie znowu objęli prowadzenie po rzucie wolnym. Łukasik zagrał z lewej strony w kierunku bramki, a chcącego wybić piłkę Załuskę uprzedził Flávio Paixão, który pokonał golkipera Pogoni strzałem głową. Siedem minut później nieźle z daleka kopnął Tomasz Makowski, ale futbolówka poleciała obok słupka. W 89. minucie bardzo dobrą okazję miał jeszcze Konrad Michalak, lecz strzelił wprost w bramkarza Pogoni. Po chwili bramkę mógł zdobyć także Jarosław Kubicki, ale po dośrodkowaniu Michalaka z prawej strony środkowy pomocnik gospodarzy uderzył niecelnie.

9 lutego 2019, 20:30 - Gdańsk (Stadion Energa Gdańsk)
Lechia Gdańsk 2-1 Pogoń Szczecin
Filip Mladenović 8, Flávio Paixão 75 - Kamil Drygas 55 (k)

Lechia: 12. Dušan Kuciak - 19. Karol Fila (86, 3. João Nunes), 25. Michał Nalepa, 26. Błażej Augustyn, 22. Filip Mladenović - 28. Flávio Paixão, 6. Jarosław Kubicki, 35. Daniel Łukasik, 9. Patryk Lipski (56, 36. Tomasz Makowski), 29. Mateusz Żukowski (46, 11. Konrad Michalak) - 90. Artur Sobiech.

Pogoń: 1. Łukasz Załuska - 22. David Stec, 40. Sebastian Walukiewicz, 33. Mariusz Malec, 15. Hubert Matynia - 7. Spas Delew (74, 27. Sebastian Kowalczyk), 14. Kamil Drygas, 28. Tomás Podstawski (85, 17. Zvonimir Kožulj), 34. Iker Guarrotxena, 10. Radosław Majewski (80, 19. Michał Żyro) - 18. Adam Buksa.

żółte kartki: Żukowski, Fila, Nalepa, Makowski - Drygas.

sędziował: Szymon Marciniak (Płock).
widzów: 13 184.

patryki - 9 lutego 2019, 22:26:26 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Pogoń na plus na przyszły sezon

Grrube Lol - 9 lutego 2019, 22:26:51 - *.unknown.vectranet.pl
Brawo Lechia. Powodzenia w walce o Majstra!

kęsik - 9 lutego 2019, 22:26:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lechia strasznie słaba, nic nie grała cały mecz. Stworzyła sobie może z pół sytuacji a strzeliła dwa gole. Marciniak beznadziejnie słaby.

leon - 9 lutego 2019, 22:26:57 - *.dynamic.chello.pl
Lechia słaba, Legia Mistrz !

Max - 9 lutego 2019, 22:27:00 - *.4-2.cable.virginm.net
Jakim cudem ta Lechia wygrala? Pogon o klase lepsza. Nie trzeba byc madrym, zeby miec takiego farta.

marek - 9 lutego 2019, 22:27:11 - *.szczecin.vectranet.pl
To ma być lider ? dwa fartowne gole a potem obrona częstochowy. niesprawiedliwość. pogoń cały czas przy piłce jak barcelona.

Do-cent - 9 lutego 2019, 22:27:26 - *.210.236.12
Ale faaaaaaaaaaaaaart. Słabiutka Lechia wygrywa psim swędem.

G tch - 9 lutego 2019, 22:28:46 - *.play-internet.pl
Dla Prezydenta Adamowicza. Tylko Lechia.

DzikiJoe - 9 lutego 2019, 22:28:47 - *.play-internet.pl
Nie oszukujmy się, nic tu Lechia wielkiego nie pokazała. Podobnie jak Pogoń, która większość meczu chciała na siłę wjechać środkiem.

Betony - 9 lutego 2019, 22:28:53 - *.centertel.pl
lechia dno i kilometr mulu. Więcej farta niż rozumu ale prędzej czy później fart się skończy.

Mars - 9 lutego 2019, 22:28:58 - *.gdansk.vectranet.pl
Jest!!!

Kibic - 9 lutego 2019, 22:29:12 - *.146.168.140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Żukowski najleprze co pokazał na boisku to fryzurę. Słabo bardzo słabo.

ler1 - 9 lutego 2019, 22:29:15 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ale po co prowadzić grę? Liczy się wynik końcowy. Polska liga jest taka że tutaj atak pozycyjny nie popłaca.

kto mistrz - 9 lutego 2019, 22:30:22 - *.192.68.53
Słabo słabo Hehehe...karawana jedzie dalej.
Lechia Mistrz!!!

1920 - 9 lutego 2019, 22:30:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
lechio, spuchniecie i to niedługo to już nie są czasy świetności wisły, że zdobywała mistrza z jedną porażką, teraz już nie ma lekko i mistrz ma więcej przegranych jak nie przegrywaliście wcześniej, to zła seria dopiero przyjdzie.

jag - 9 lutego 2019, 22:31:10 - *.internetia.net.pl
lechia szybko się skonczy pytanie kiedy..

maks - 9 lutego 2019, 22:31:29 - *.dynamic.chello.pl
Pogoń posiadanie piłki 61% + Drygas życiówka i nie potrafi wygrać...Tragedia

Betony - 9 lutego 2019, 22:31:59 - *.centertel.pl
Do kto mistrz: Mistrzem jest Legia proponuje się bardziej doinformowac wy co najwyżej jesteście liderem ale do czasu.

menadżerek - 9 lutego 2019, 22:32:58 - *.dynamic.chello.pl
Lechia jak zwykle- wygrywają, ale grają jak DZIADY. Jak zdobędą majstra to będzie koniec świata

Stomil - 9 lutego 2019, 22:35:28 - *.dynamic.mm.pl
Brawo Lechia !!! pozdro z Olsztyna

za.Lechią! - 9 lutego 2019, 22:36:12 - *.rev.pro-internet.pl
I bardzo dobrze! Pamiętajmy o , mam nadzieję, proroczych słowach trenera Pogoni...jeżeli Lechia to wygra, będzie mistrzem.

Szczecinia - 9 lutego 2019, 22:37:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pogoń miała więcej okazji na strzelanie bramek, ale to Lechia okazała się skuteczniejsza, cyniczna, dzięki czemu zgarnęła pełną pulę. Tak czy inaczej fani Pogoni mają swoje powody do radości przed spotkaniem na swoim terenie z przedostatnim Górnikiem, który w dodatku stracił najlepszego zawodnika w postaci Żurkowskiego na rzecz Fiorentiny. Skoro na tle liderującej Lechii, w dodatku w Gdańsku piłkarze Runjaica potrafili pokazać się z tak mocnej strony, to nic nie stoi na przeszkodzie, ażeby wygrali w najbliższy piątek.
PS
Gwizdy części fanów Lechii podczas minuty ciszy ze względu na śmierć prezydenta Adamowicza uważam za zachowanie co najmniej niesmaczne. Wcześniej ci sami ludzie krzyczeli coś o komunistach, zapominając chyba, że śp Paweł Adamowicz w czasach studenckich aktywnie włączał się w walkę z reżimem komunistycznym. Poza wszystkim bez względu na niechęć związaną z polityką prowadzoną przez prezydenta Adamowicza winni okazać mu szacunek po tym jak ten został zamordowany, choćby ze względu na rodzinę, której w takich chwilach może być zwyczajnie przykro. Nauczymy się bycia narodem cywilizowanym.

WKS - 9 lutego 2019, 22:37:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słabo jak zwykle i na farcie jak zwykle. Ten Stokowiec to chyba żaden trener, raczej fachowiec od dobrej atmosfery i motywacji. Widocznie jak narazie na naszą ligę wystarcza. Życzę powodzenia.

kibic - 9 lutego 2019, 22:42:41 - *.25-79-r.retail.telecomitalia.it
Do - WKS liczy się tylko Lechia

KOalicja - 9 lutego 2019, 22:47:03 - *.internetia.net.pl
Brawo Lechia - gratulacje z POdlasia .

voko - 9 lutego 2019, 22:53:53 - *.centertel.pl
Ale frekfencja nie powala jak na lidera to 1i2 liga ma czasami więcej.

Posen1922 - 9 lutego 2019, 22:55:51 - *.101.74.197
Zukowskiego zjadła trema, szkoda że Stokowiec od razu rzucił go na głęboką wodę, na początek powinien w końcówkach wchodzić. Pogoń poza brutalną grą i symulowaniem fauli nic nie pokazała... w stolcu na chwile obecną - 6 więc co mecz można się spodziewać z dwóch karnych przeciwko Lechii.

LGKS - 9 lutego 2019, 22:59:40 - *.092.217.pools.vodafone-ip.de
Lechia tradycyjnie szajs ale niedługo spadną z pozycji lidera. I jeszcze ta minuta ciszy dla Adamowicza,śmiech na sali!!!

Erxes - 9 lutego 2019, 23:00:20 - *.dynamic.chello.pl
patryki jaki plus dla pogoni na przyszły sezon? z tego co wiem Runjac nie przedłuży kontraktu i od następnego sezonu 2ga bundesliga...a u was układanie klocków od nowa.

Mati - 9 lutego 2019, 23:05:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wiem co za kretyni w czasie uczczenia zamordowanego Prezydenta krzyczeli "raz sierpem, raz młotem" - chyba nie wiedzieli kto faktycznie walczył z komuną, kiedy oni nie byli nawet w planach.

Belg - 9 lutego 2019, 23:08:50 - *.dynamic.mm.pl
1945

Yoshco - 9 lutego 2019, 23:11:40 - *.dip0.t-ipconnect.de
Szczęście dopisuje,ciekawe jak długo....

Danziger - 9 lutego 2019, 23:18:40 - *.dynamic.chello.pl
Minuty ciszy nie uszanowali goście ze Szczecina, którzy wykorzystali jedną okazję żeby być usłyszani. Nie zaskoczyli bo każdy się tego po nich spodziewał... oni i legia to wieśniacka dzicz co nie wie jak się zachować. Następny raz mam nadzieję, że nie wejdą.

lesia - 9 lutego 2019, 23:25:10 - *.gdansk.vectranet.pl
krytykujcie i niech was dupsko boli-a my swoje....Lechia Gdansk!!!! moze byc fart, moze byc słabo, moze to sie wam nie podobac ale to My mamy lidera ...i tyle w temacie płaczki . dobranoc

fansport - 9 lutego 2019, 23:25:50 - *.dynamic.chello.pl
i kto tu pomaga legii ? przecież wszyscy widzą, komu w tej lidze pomagają te fałszywe gwizdki i na pewno nie pomagają legii.

NiebuszMKS - 9 lutego 2019, 23:28:01 - *.101.74.197
Są problemy z powrotem wagony którymi jechali kibice Pogoni nie nadają się do dalszej jazdy, zostały zdewastowane wręcz rozkradzione na części w czasie jazdy ze Szczecina. Brawo wiara!!

spider - 9 lutego 2019, 23:30:22 - *.play-internet.pl
Maszyna Stokowca powoli wejdzie w rytm meczowy. Powoli to wszystko zatrybi. Na tą chwilę najwazniejsze są punkty a nie wrażenia artystyczne. Gratulacje brawo Panowie!

ja - 9 lutego 2019, 23:48:53 - *.dynamic.mm.pl
Szczecińskie dziadostwo na trybunach. Życzę spadku jak najszybciej żeby ich nikt w Polsce nie oglądał

Leo - 9 lutego 2019, 23:53:10 - *.play-internet.pl
To że portowcy nie uszanowali minuty ciszy to dobra nauczka dla was. Skoro wy też tego nie potraficie to dlaczego inni maja?
Zacząć wymagać trzeba od siebie.

mojo jojo - 10 lutego 2019, 0:08:59 - *.147.110.175.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
dla merkel i tuska miasto Gdansk!!! chcemy 1000 pomnikow Adamowicza w 3miescie!!!

Ggg - 10 lutego 2019, 0:21:13 - *.play-internet.pl
Uuu.. ńauczka...widzisz wiesniaka i stajesz się swinia. Brawo brawo świnie 2.0

Lechista - 10 lutego 2019, 0:21:21 - *.unknown.vectranet.pl
Urabura ale ta Lechia słaba. Urabura ale ta Pogoń jest dobra.
Lechia pokonała Pogoń. Lechia jest liderem.
Dziekuje, pozdrawiam.

Helmut@o2. - 10 lutego 2019, 0:32:19 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Skandaliczne zachowanie kibiców ze Stetina podczas minuty ciszy!!
Dlatego nawet jednego punktu z Danzig nie wywieźliście!!
Trzeba mieć pokorę i szacunek do zmarłych.
Dzięki Paweł za wszystko.

Trau - 10 lutego 2019, 0:41:44 - *.ip-point.pl
Marciniak nie dał rady. Papa paprykarze, pamiętam jak na koniec jesieni się napinaliście.

@Szczecina - 10 lutego 2019, 0:53:10 - *.play-internet.pl
Gwizdy i krzyki podczas minuty ciszy były ze strony szczecinskiej. Teraz odszczekaj.

Vanna Ly - 10 lutego 2019, 1:09:39 - *.free.aero2.net.pl
Żałosne było kiedy paprykarze kładli się, żeby wyżebrać u Marciniaka karnego. Przypomnę zasady obowiązujące w piłce nożnej. O zwycięstwie decyduje więcej strzelonych bramek od przeciwnika. O bieganiu bez sensu z piłką przepisy nic wspominają.

Szczecinia - 10 lutego 2019, 1:11:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Skoro tak, to odszczekuję. Nie miałem pojęcia, że to moi krajanie zachowali się niegodnie. Wstyd.

K - 10 lutego 2019, 1:23:36 - *.play-internet.pl
Brawa dla Pogoni za brak uszanowania minuty ciszy.

BeeSKa - 10 lutego 2019, 1:33:40 - *.adsl.inetia.pl
Niby słaby mecz ale szczęście też trzeba mieć! Tegoroczne trio : Lechia, Legia, Jaga oby było ciekawie do końca. Oczywiście życzę mistrzostwa!

BeeSKa - 10 lutego 2019, 1:38:24 - *.adsl.inetia.pl
Szczerze, to już nie pamiętam kiedy ostatnio była drużyna która na luzie mogła walczyć w lidze z Legią. Kuciak zdobędzie mistrza z dwoma zespołami w Ekstraklasie,a to rzadkość u nas.

andy - 10 lutego 2019, 2:02:53 - *.nyc.rr.com
a tak kibice legii byli pewni na swoim forum zwyciestwa pogoni

Zajmon Leg - 10 lutego 2019, 2:40:09 - *.146.58.80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ta cała Pogoń to zawsze daje ciała kiedy trzeba cos więcej udowodnić To zwykly sredniak dp statystyk.

janek - 10 lutego 2019, 6:48:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przecież Załuska dał popalić przy drugiej bramce.Gra na przedpolu to najsłabsza strona wszystkich bramkarzy w lidze.A tylu fachowców z nimi podobno pracuje.Jaja.

:)RTS - 10 lutego 2019, 7:18:19 - *.205.194.122
Pogoń lepsza od tej lewackiej Lechii MKS dobrze rokuje.

WhitePride - 10 lutego 2019, 7:38:47 - *.dynamic.chello.pl
Psy szczekają a karawana jedzie dalej !!!! Brawo LECHIA i tyle w temacie !!!

Berlin - 10 lutego 2019, 7:48:30 - *.147.64.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
37% posiadania u siebie w domu to taki styl czy słabość Lechii? Niby nic nie gra a wygrywa. Większość meczow tak Lechia wygrala...może to taka taktyka .

WMG - 10 lutego 2019, 7:51:48 - *.dynamic.chello.pl
Jak tam szczecinki noc, dobrze się spało?

Tak się nazywa klub a nie żaden BKS.
BKSu nie ma od czasów fuzji z Olimpią Gdańsk.

Pepe - 10 lutego 2019, 8:31:33 - *.turners-distribution.com
IPN piszac cos takiego pokazales jaki sam jestes niekumaty.

@Pepe - 10 lutego 2019, 8:59:54 - *.dynamic.chello.pl
W rozgrywkach Ekstraklasy sezonu 2018/19 startuje klub o nazwie KS Lechia Gdańsk. BKS to komunistyczny przedrostek nadany w latach 50tych ubiegłego stulecia.

wojt73 - 10 lutego 2019, 9:10:57 - *.dynamic.chello.pl
panowie to nie jest jazda figurowa tu są 3 ptk i dalej mamy lidera na przekór warszawce

Łubu-Dubu - 10 lutego 2019, 9:20:30 - *.centertel.pl
Dosyć niespodziewana sytuacja w Gdańsku.
Lechia nie pozyskała żadnego nowego zawodnika w przerwie zimowej.Nie wiem Co tam się dzieje i co knuje Stokowiec.
Przyczajono do tego że co runda to nowy autobus z piłkarzami. Niespodziewana sytuacja

Ogoniasty - 10 lutego 2019, 9:30:08 - *.dynamic.mm.pl
Pogoń przegrała na własne życzenie. Grała mocno ofensywnie przez co miała duże braki w środku pola i obronie. Poza tym, myślałem, że ludzie już się przyzwyczaili, że Lechia nie lubi grać z dużym posiadaniem piłki, a woli atakować z kontry. Nie liczy się styl gry, liczy się wynik końcowy.

Pepe - 10 lutego 2019, 9:42:28 - *.turners-distribution.com
IPN naprawde jestes niekumaty ;-)

Leszek - 10 lutego 2019, 9:54:38 - *.play-internet.pl
@IPN "kumaty" człowieku, Lechia weszła w fuzję z Olimpią Poznań a nie Gdańsk. Dzięki temu też grała w 1 lidze. Co do przyśpiewek. Przedrostki zmieniły się w prawie każdym klubie i zmieniają nadal w zależności kto jest właścicielem klubu i nikt nie zmienia z tego powodu tekstu. Kibic jest od kibicowania A nie od dywagacji czy coś ma korzenie komunistyczne czy nie, z tego samego powodu wiele klubów wogóle powinno przestać istnieć.

Santa - 10 lutego 2019, 10:07:43 - *.dynamic.chello.pl
Do jednego gościa ze Szczecina, który kiedyś tu się tak napinal jak gumka w majtkach, że Pogoń da Lechii w pape...no to Pogoń dostała w pape

1234aro - 10 lutego 2019, 10:11:31 - *.dynamic.mm.pl
Możecie mnie zabanowac , ale muszę to napisać, kibole pogoni to bydło które nie umie uszanować tragicznej śmierci innego czlowieka, borubar odpisz co masz do powiedzenia ty inteligentny człowieku....

Bks - 10 lutego 2019, 10:22:54 - *.centertel.pl
Lechia ma coraz większe szanse na zdobycie dubletu w tym sezonie mistrzostwo + puchar

Swoj - 10 lutego 2019, 10:43:33 - *.dyn.telefonica.de
Nie sztuka jest wygrac jak idzie , sztuka jest wygrac jak nie idzie i tego potrafia dokonac wielcy , rozkrecimy sie i bedzie Majster !!!!!!

!!!!! - 10 lutego 2019, 11:03:53 - *.dynamic.mm.pl
Trójmiejska Lechia !!! BKS!!! BKS!!!BKS!!!

Erxes - 10 lutego 2019, 11:08:09 - *.dynamic.chello.pl
Zastanawiająca była konsternacja runjaca jak usłyszał słowo 'doping' i już chciał zarzekać, że są czyści...a chodziło o doping kibiców... czyżby NRD jechało jak kiedyś na pancernej czekoladzie???

dziad - 10 lutego 2019, 11:08:54 - *.uznam.net.pl
Do 123aro
Zgadzam się z tobą.Bydło było jest i będzie.Jestem z zachodniopomorskiego kibicuje Pogoni ale cóż te kibole to dramat.Co do meczu Pogoń lepsza,z taką grą to Lechia mistrzostwa nie zdobędzie.Marciniak do Bani słaby sędzia.

mądry face - 10 lutego 2019, 11:17:46 - *.centertel.pl
a kiedyś kibicowałem Pogoni Szczecin...teraz jak wiedzę i słysze tych kiboli...to już nie chce słyszeć o Pogoni...wstyd

Halina - 10 lutego 2019, 11:55:59 - *.dynamic.chello.pl
Kibole Pogoni żenada Nic szacunku do zmarłych

zdziwiony - 10 lutego 2019, 12:16:30 - *.elblag.vectranet.pl
Wstyd Lechio z śmierci tragicznej człowieka robić event by ludzie przyszli na stadion. Specjalne koszulki nadmuchiwanie w mediach wydarzenia, będziemy na tym meczu żegnać prezydenta itd. Tradycyjna Minuta Ciszy przed meczem nie wystarczyła by nie trzeba robić show must go on. Co do meczu Lechia na dużym farcie, ale liczy się to co w sieci, a piłka to nie balet i pkt, nie ma za wrażenia artystyczne. .

@beeska - 10 lutego 2019, 12:34:00 - *.play-internet.pl
Kuciak oraz Łukasik.

@zdziwiony - 10 lutego 2019, 12:34:11 - *.62.121.175
Powiedziałeś swoje a jutro myk w regio i do pracy do Gdańska...

Santa - 10 lutego 2019, 13:06:36 - *.centertel.pl
Zajmon, coś ci się pomyliło, ten oszczany kibic to fan legii.

zdziwiony - 10 lutego 2019, 14:31:56 - *.elblag.vectranet.pl
@zdziwiony napisałem co sądzę na temat tej szopki, ile można wałkować ten temat. Co sądził o kibicach są jeszcze na szczęście filmy w necie. Jak już @santa to fan Legii zakompleksiony kibicu, mogę nie lubić np Lechii czy Arki , ale nazwy klubów piszemy z dużej litery. Gratuluje zwycięstwa Lechii, fura szczęścia i tyle, Pogoń grała, Lechia strzelała. Bez odbioru.

Kibic - 10 lutego 2019, 16:47:51 - *.dynamic.chello.pl
Panie sędzio, ja tylko pozdrawiam...

Leo - 10 lutego 2019, 18:55:43 - *.tbcn.telia.com
Ależ Lechio karma wróci. Będziecie cisnąć jakiś Sosnowiec a oni wam farfocla wcisną w końcówce..zobaczymy co pisać będziecie.

gdybanie - 11 lutego 2019, 13:55:05 - *.8.101.103
to czy Lechia zdobędzie MP to jest także zależne od tego jak zagra Legia i Jagiellonia. Suma szczęścia zawsze wychodzi na 0 więc Lechia jeszcze sporo punktów straci przy takiej grze (chyba że to takie powolne rozkręcanie), Legię moim zdaniem rozwala od środka Pinto a sytuacja jest pod kontrolą po odstawia kolejnych grajków tylko odbywa się to kosztem jakości (teraz padło na Carlintosa) - to musi runąć zwłaszcza jak przytrafi się jakaś spektakularna porażka. Zostaje jeszcze Jagiellonia ale ona ma 9 (w właściwie 10 punktów straty). Tu typuję jakąś serię która pozwoli się zbliżyć do Lechii tylko że jakieś wpadki też będą ....obstawiam za to że 3 mecz w tym sezonie z Lechią wygra, nawet w Gdańsku tylko że to będzie 36 lub 37 kolejka i Lechia może mieć wtedy 4 pkt przewagi. 3-4 najbliższe kolejki wiele wyjaśnią.

Vanna Ly - 11 lutego 2019, 20:51:07 - *.free.aero2.net.pl
Lechia nie zdobędzie mistrzostwa, brak jej potencjału. Ze względu na nadzór finansowy rudego, nie może się wzmocnić. Dofinansowanie blokują cwaniacy z PO, którzy dostali akcje klubu i nie zamierzają wydać nawet złotówki. Skoro nie chcą inwestować, właściciel większościowy chciał od nich wykupić akcje, ale te cwaniaczki chcą na Lechii jedynie zarabiać. Wycierają sobie mordy dobrem klubu, chociaż działają dokładnie odwrotnie.

Zajmon Leg - 13 lutego 2019, 13:00:46 - *.147.5.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl