10 lutego 2019, 22:20:02 - dagazka
Gol Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek zdobył bramkę dla Milanu w wygranym 3-0 (2-0) meczu 23. kolejki włoskiej Serie A z Cagliari. To szesnasty ligowy gol 23-letniego napastnika w tym sezonie.

10 lutego 2019, 20:30 - Mediolan (Stadio Giuseppe Meazza)
AC Milan 3-0 Cagliari Calcio
Luca Ceppitelli 13 (s), Lucas Paquetá 22, Krzysztof Piątek 62

żółta kartka: Paolo Faragò (Cagliari).

sędziował: Federico La Penna (Rzym 1).
widzów: 45 576.

Piątek grał do 65. minuty, w której zmienił go Patrick Cutrone.

Milan zajmuje czwarte miejsce w lidze z dorobkiem 39 punktów.

K - 10 lutego 2019, 22:23:46 - *.centertel.pl
Milan w tej chwili w ofensywie to właściwie tylko Piątek i Paqueta.
Piątek zszedł to praktycznie skończyło się granie.
Milan z takimi wynalazkami jak Calhanoglu czy Kessie to daleko nie zajedzie.

spec - 10 lutego 2019, 22:25:03 - *.koba.pl
15 gol Piątka. 90minut.pl nie idźcie tą drogą.

kibol - 10 lutego 2019, 22:25:10 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
Italijańce zabrały Mu gola.

Hans - 10 lutego 2019, 22:30:20 - *.centertel.pl
90minut.pl to wspaniały portal, ale w sprawach tych meczów, które można spokojnie obejrzeć w telewizji, nie można im ufać. Niestety ktoś tam wybrał iście fatalną drogę dochodzenia do niby-statystycznej prawdy i sam decyduje, kto strzelił danego gola. Jednym odejmują, innym dodają... To jest śmieszne i niepoważne. Szkoda, bo takie podejście w pewien sposób rzutuje na całą świetną pracę ludzi związanych z tym portalem.

brydd - 10 lutego 2019, 22:32:48 - *.ujscie.net
Już o tym raz pisałem, brawo 90 minut, tylko głupio będzie na koniec sezonu pisać newsa o tytule króla strzelców dla Piątka, gdy w rzeczywistości nagroda powędruje do kogoś innego, bo się rozejdzie o 1-2 bramki co inaczej policzycie. Wtedy staniecie się pośmiewiskiem a nie rzetelnym medium informacyjnym

mar - 10 lutego 2019, 22:33:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość mnie zadziwia

Bilko - 10 lutego 2019, 22:45:22 - *.96.53.183
Dopiero dziś Piątek zagrał prawdziwy mecz...z Roma nie bylo go tak widać, gubił się, ale dzis walka, powrot, odzysk pilki, celne podania, no i gol !!! Właśnie jego takiego napadziora chcę oglądać w Reprezentacji w podstawowym składzie !!!

__________ - 10 lutego 2019, 22:53:37 - *.dynamic.chello.pl
potwierdza się ze głowa najważniejsza w piłce bravo Krzychu

fansport - 10 lutego 2019, 22:54:18 - *.dynamic.chello.pl
nareszcie mam komu kibicować w zagranicznym klubie, bo kibicować niemieckim klubom nie potrafię, a włoskie jakoś fajniejsze.

wuj - 10 lutego 2019, 23:08:43 - *.142.138.242.static.telsat.wroc.pl
Czekam na ten moment jak na koniec sezonu okaże sie ze decydowała jedna bramka o tytule króla strzelców, a 90minut wg swojego własnego widzimisię będzie twierdzić ze Piatek/Lewandowski wygrał/przegrał. kto inny dostanie oficjalna nagrodę i bedzie u niego stała w domu, ale 90minut bedzie lepiej wiedziało niż cala reszta świata. Może wtedy do mogiela dojdzie jak daleko zabrnął w swoim uporze który jest nielogiczny

Wentyl - 10 lutego 2019, 23:08:50 - *.play-internet.pl
Nie ma to jak zdjąć zawodnika trzy minuty po strzelonym golu.

Agata - 10 lutego 2019, 23:12:29 - *.play-internet.pl
I tak Piątek do pięt nie dorasta Lewandowskiemu.Strzeli ze 2 gole i będzie koniec Piątka.Potem tylko ława

blondyn - 10 lutego 2019, 23:21:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Agata - blondyneczko, idź już spać.

ck - 10 lutego 2019, 23:21:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
90 minut chce byc oryginalna. czy to prawda czy nie i tak napisza swoje. zenada. Podobnie jest z nazwami druzyn. Wszedzie pisza jakos normalnie 90 minut po swojemu. 15 bramka Piatka

omc - 10 lutego 2019, 23:44:34 - *.dynamic.chello.pl
Ludzie, jak wam tak nie odpowiada to 90minut to po co tutaj wchodzicie? Idźcie tam gdzie piszą "dobrze"

arbuz - 10 lutego 2019, 23:44:38 - *.dynamic.mm.pl
@Wentyl - a po co miał grać 90? Krzysiek zrobił swoje, a Patryk też potrzebuje minut.

GKsJ.Zdrój - 11 lutego 2019, 0:02:14 - *.kabelnet.hu

💛 🧡

dam - 11 lutego 2019, 0:13:52 - *.dynamic.mm.pl
Na 90 minut zawsze mozna sie dowiedziec czegos nowego. A to odbiorą bramkę Lewemu a to dodadzą Piątkowi a to zobaczą coś czego nikt inny nie widział . :D

... - 11 lutego 2019, 1:22:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z napastnikami ostatnio w Polsce mniej problemu, gorzej z pomocnikami, którzy im powinni stwarzać okazje.
W klubach ich mają...

hash - 11 lutego 2019, 1:34:53 - *.nycmny.fios.verizon.net
a nasz trenerio bzecek go nie wystawial tylko milika

Elanowiec - 11 lutego 2019, 5:26:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Standardowa informacja weekendu hehe brawo Piuuuuntek😂💪👍👊

Mlody16t - 11 lutego 2019, 8:36:05 - *.ip.oxynet.pl
Piątka naprawde bardzo fajnie sie ogląda. W reprezentacji powinien zagrac jako srodkowy napastnik za jego plecami po prawej Lewandowski a po lewej Grosicki i powinno byc dobrze, a za plecami Grosika i Lewego od lewej Zielinski potem Krychowiak i Klich. Obrona Rybus Bednarek, Glik i Bereszynski. Ech juz sie nie moge doczekac meczy reprezentacji

Ja - 11 lutego 2019, 9:23:35 - *.play-internet.pl
Najlepsze było jak były mistrzostwa europy U21 w Polsce a 90minut twierdziło, że tam nie gra Polska reprezentacja U21 :D

fansport - 11 lutego 2019, 9:41:06 - *.dynamic.chello.pl
koniec to jest lewandowskiego, jego poziom nigdy nie będzie wyższy, niż ten, jaki pokazał na mundialu i w lidze narodów, 0 goli, 0 asyst.

nie ręczę - 11 lutego 2019, 11:49:22 - *.bialnet.pl
Ale go piłka szuka w polu karnym. Ja cie nie mogę, brzęczek jak to spartolisz to...

DO REDAKCJ - 11 lutego 2019, 12:10:33 - *.olsztyn.vectranet.pl
Droga redakcjo. Czytelnicy proszą o wyjaśnienie skąd u Was informacja o szesnastu bramkach kiedy oficjalnie Piątek ma 15 bramek. Liczymy na przedstawienie Waszego stanowiska w tym temacie.

... - 11 lutego 2019, 12:53:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A forumowy gł/up/ek z Łumży dalej nadaje swoją durno-mantrę.

fansport - 11 lutego 2019, 13:14:55 - *.dynamic.chello.pl
ładnie się przedstawiłeś.

abc - 11 lutego 2019, 14:47:08 - *.dynamic.chello.pl
I tak Lewy jest lepszy od tego pajaca.

brawo wy - 11 lutego 2019, 14:56:32 - *.bialnet.pl
Patrzę, że moje pytanie (niewygodne było?) dlaczego redakcja pisze o 16tu bramkach Piątka skoro na oficjalnej stronie Serie A ma 15 bramek, zostało usunięte
Po tym komentarzu pewnie dostanę bana.. ;)

REMO84 - 11 lutego 2019, 15:32:42 - *.as43234.net
Co wy macie do portalu 90minut.pl ?? za chwile bedziecie ich chwalic za statystki , klubowe rankingi i itp. zenada pozdrawiam wszystkich

fansport - 11 lutego 2019, 15:39:41 - *.dynamic.chello.pl
lewy nigdy nie był i nie będzie lepszy, bo nigdy nie nauczy się strzelać takich goli, jak drugi gol piątka w meczu z napoli, trzeba mieć umiejętności techniczne na wyższym poziomie i jeszcze być skutecznym, a nie wykorzystywać tylko jedną, na dziesięć sytuacji w meczu, młody piątek szybko przegoni tego waszego przestarzałego lewego, jeśli brzęczek da mu grać, niewystawienie piątka w meczach z włochami, był ewidentnym sabotażem, nikt nie powinien grać w reprezentacji za nazwisko, a lewandowski, mimo że w reprezentacji jest od dawna nieskuteczne, ma miejsce tylko za nazwisko, pewnie to sponsorzy i prezesi decydują, kto gra, a nie brzęczek.

Btv - 11 lutego 2019, 19:08:45 - *.147.43.55.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Mlody16t- jeśli Krychowiak ma grać to Polacy już meczu nie wygrają, zawalony mundial to głównie jego wina, nie potrafi wyprowadzić piłki z własnej połowy, gra tylko, podkreślam tylko do bramkarza nic do przodu. Gra na ważnej pozycji, ale już nie ogarnia odkąd odszedł z Sewilli, robi wszystko żeby tylko jego nie obwiniali, to co napisałem zrozumie tylko ktoś kto się naprawdę na piłce zna... A Piątek szacunku!!! Robi swoje!!!

fornal - 11 lutego 2019, 19:14:06 - *.centertel.pl
Czasem tak bywa, jesteś na maksa napompowany tak, że testosteron wali ci uszami i do tego masz mega farta. Ale wystarczy delikatny spadek formy + nagminny peszek i możesz do końca życia szukać formy sprzed lat. Fajnie, że polak strzela gola za golem, cieszmy się, ale nie pompujmy balonika bo umiejętności u Krzysia to 3+.

ciekawski - 11 lutego 2019, 20:20:56 - *.92.249.2
@fansport hejterze a kto patelnię wystawił Zielińskiemu na italiańskiej ziemi?

Slawcio Pa - 11 lutego 2019, 21:09:03 - *.255.237.14
Btv, nic dodac nic ujac. Teraz obecnosc Krychowiaka na boisku, ogranicza sie do czlapania po nim.
Dla mnie niezrozumialym jest brak Goralskiego w meczach reprezentacji. Gosc ma wydolnosc, charakter, umiejetnosci, a trenerzy widza w nim tylko brak wzrostu! Jak dla mnie jako jeden z nielicznych mial udane ostatnie mistrzostwa pomimo faktu, ze nie gral zbyt duzo.

fansport - 11 lutego 2019, 21:31:39 - *.dynamic.chello.pl
aha, to piszesz, że miał 1 asystę, w sześciu meczach o punkty, tylko 1 asysta, splendoru tym przypomnieniem, swojemu idolowi nie przysporzyłeś, wprost przeciwnie, ta jedna asysta wygląda tak samo żałośnie, jak 0 goli i 0 asyst, 1 asysta prawdy o kiepściutkim lewandowskim, nie obaliła. odpadliśmy z mundialu, spadliśmy z ligi narodów, a to wszystko dzięki brakowi skuteczności lewego, w jego najgorszym w reprezentacji roku 2018.

byku - 11 lutego 2019, 21:43:22 - *.play-internet.pl
Gratulację! :D

... - 11 lutego 2019, 22:30:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak się zdarzy, że Piątek się nie sprawdzi w jednym i drugim meczu reprezentacji o punkty, to będziesz o nim bęłkotał to samo co o Lewym, śmieszny lamusie.

fansport - 11 lutego 2019, 22:58:16 - *.dynamic.chello.pl
śmieszny to jest hejter, który ma w nicku trzy kropki, a co będzie, to tego nie wiesz, proroku za 3 grosze. nie tylko postawa na boisku, ma dla mnie znaczenie, ale także poza boiskiem, wywiady, zachowanie, skromność, której twój idol nie ma, jak się zachowuje na boisku, jak macha rękami, gestykuluje i jak kierownictwo klubu, stale poucza, że potrzeba wzmocnień, a za porażki nigdy nie przepraszał, tylko inni musieli za niego przepraszać, bo drużyna zawsze winna, a nie on, swojej słabej gry, do której nigdy nie potrafił się przyznać, że był w gorszej formie, a piątek pokazał klasę nie tylko w meczu z napoli, ale także po meczu z napoli, gdy powiedział skromnie, że musi dalej się starać i walczyć i jeszcze niczego nie osiągnął.

fansport - 11 lutego 2019, 23:13:44 - *.dynamic.chello.pl
a w reprezentacji to najpierw piątek musi grać, nawet strzelenie gola portugalii, nie przekonało do niego brzęczka, a ja ośmielę się rzec, że przez to, że piątek nie grał z włochami, spadliśmy z ligi narodów, piątek nie zagrał także na mundialu, ośmielę się rzec, że gdyby zagrał, wyszlibyśmy z grupy, co także byłoby sukcesem, wyjście z grupy było obowiązkowe, bo byliśmy jedyną drużyną europejską w naszej grupie, mieliśmy senegal i japonie w grupie, które należało pokonać i wyjść z grupy, dalej mogło być gorzej, bo czekała anglia albo belgia, ale z grupy trzeba było wyjść i gdyby lewandowski strzelał gole, wyszlibyśmy.

TS Maczeta - 11 lutego 2019, 23:36:31 - *.hsd1.il.comcast.net
trener Milanu miau takie zalozenie zeby zmienic i zmienil, akurat po strzeleniu gola.
Guardiola zmienil Kuna Aguero po strzeleniu 3 goli.
Kolego "fansport" nie robcie z Piatka jakiegos Mesjasza.
"gdyby" babcia stanela do gory nogami bylaby skarbonka.To do waszego gdybniecia w temacie nr9.
Swoja wartosc Piatek pokaze nam juz w meczu z Austria.Cos mi mowi,ze bedzie to wartosc ujemna,niestety,

fansport - 12 lutego 2019, 9:38:12 - *.dynamic.chello.pl
póki co, brzęczek nie daje szans piątkowi w reprezentacji, mimo że ten strzelił gola portugalii, jest bardzo prawdopodobne, że w meczu z austrią piątek nie zagra i przegramy ten mecz.

... - 12 lutego 2019, 11:51:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hejterem to ty jesteś, bo pod wątkami niezwiązanymi z RL wiecznie na niego plujesz - typowa forumowa mucha plujka, to już ewidentnie jednostka chorobowa.
Zresztą czego się spodziewać po typku, który nawet nie rozumie znaczenia używanych przez siebie słów, a zamiast argumentów ma czepianie się nicka.

fansport - 12 lutego 2019, 11:54:33 - *.dynamic.chello.pl
hejterem to ty jesteś, nawet podpisać się nie umiesz, trzykropku śmieszny, a pluć nie muszę, bo ty sam się opluwasz, swoją głupotą.

LEON - 12 lutego 2019, 13:47:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Krzysiek

Londo - 12 lutego 2019, 16:41:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brzęczek powinien dziękować wszystkim że dostał takiego snajpera do Lewego glutenowiec też swoje potrafi strzelić a zawsze w obwodzie jest zapomniany ale niezły Milik który może spokojnie wejść na podmęczonego na 30 minut. W pomocy Klich wystrzelił z formą, Zielu swoje potrafi nieco problem jest z bokami. Kuba to poziom obecnie MAX Ekstraklasy a Grosicki pewnego poziomu nie przeskoczy. Na stopie Bednarek z Kaminskim. Glik z Pazdanem para legendarna z Euro ale niestety w futbolu 4 lata to bardzo dużo i Euro 2020 powinnismy zacząć inną defensywą.

ciekawski - 13 lutego 2019, 6:41:37 - *.92.249.2
@fansport ja tylko wytykam twoją nieudolność. Nie masz zielonego pojęcia o piłce, nie wiesz co piszesz, mylisz fakty, statystyki, zapewne nawet meczów nie oglądasz - za to jesteś mistrzem w oczernianiu.

fansport - 13 lutego 2019, 11:54:09 - *.dynamic.chello.pl
poza pominięciem jednej asysty, którą mi wytknąłeś, skorygowałem już ten błąd, nie jesteś w stanie mi niczego więcej zarzucić, boli cię prawda o twoim idolu, bo wszystko, poza pominięciem tej jednej asysty, to przenajświętsza prawda, co napisałem, oczernianiem jest zarzucanie komuś, że pisze nieprawdę w statystykach, które są powszechnie znane, mundial 0 goli, liga narodów 0 goli i ta jedna asysta w niczym nie poprawia statystyk twojego idola, który ewidentnie w zeszłym roku się skompromitował i za to nie przeprosił.