17 lutego 2019, 16:52:39 - euzi
Gol i niewykorzystany rzut karny Łukasza Teodorczyka

Łukasz Teodorczyk strzelił gola dla Udinese w wygranym 1-0 (0-0) meczu 24. kolejki Serie A z Chievo. 27-letni napastnik dobił piłkę po niewykorzystanym rzucie karnym w 85. minucie i było to dla niego pierwsze trafienie w barwach włoskiego klubu.

17 lutego 2019, 15:00 - Udine (Dacia Arena)
Udinese Calcio 1-0 AC Chievo Verona
Łukasz Teodorczyk 85

żółte kartki: Ignacio Pussetto, Bram Nuytinck, Seko Fofana, Łukasz Teodorczyk, Marvin Zeegelaar - Mehdi Léris, Fabio Depaoli, Filip Đorđević, Emanuele Giaccherini.

sędziował: Paolo Valeri (Rzym).

W 85. minucie Łukasz Teodorczyk (Udinese) nie wykorzystał rzutu karnego (Stefano Sorrentino obronił).

Teodorczyk wszedł na boisko w 82. minucie za Nicholasa Opoku. W drużynie gości z kolei Paweł Jaroszyński rozegrał całe spotkanie, a Mariusza Stępińskiego w 70. minucie zmienił Riccardo Meggiorini.

Udinese zajmuje 15. miejsce z dorobkiem 22 punktów, a Chievo jest na ostatnim, 20. miejscu i ma punktów dziewięć.

daw - 17 lutego 2019, 16:56:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wiedziałem że Teo ukąsi. To jest zbyt doświadczony gracz żeby nie odnaleźć sie w Udine. To typ luzaka, imprezowicza, nie żaden gluteniarz czy miłosnik futer szanuje takich też wole zabawe z pannami niż owoce na maszynach albo pomiary glutenu. Oby tak dalej Teo. Wg mnie z Piątkiem w kadrze powinien grać.

pajacyk - 17 lutego 2019, 17:21:21 - *.ssp.dialog.net.pl
Usuwanie wpisów widzę po staremu. Najpierw był niewykorzystany karny,a później gol!!!!!!!

M. - 17 lutego 2019, 17:23:55 - *.dynamic.chello.pl
@pajacyk: przecież tak jest napisane, czytać nie umiesz?

Ursus - 17 lutego 2019, 17:30:50 - *.play-internet.pl
Zapytanie do ekspertów czy z ligi włoskiej można wybrać cała jedenastkę?

^m. - 17 lutego 2019, 17:37:10 - *.147.42.205.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
a Ty nie widzisz tytułu?

M. - 17 lutego 2019, 17:43:17 - *.dynamic.chello.pl
A od kiedy to w tytule dane są chronologicznie?

Drewniak - 17 lutego 2019, 18:10:06 - *.opera-mini.net (*.112.15.165)
Ten drewniak jeszcze gra co umie prosto kapnac? Wiekki teo,niech zmieni na teo tsu tonga..

Zibi - 17 lutego 2019, 18:21:31 - *.215.194.163-internet.zabrze.debacom.pl
@Ursus
Na dzień dzisiejszy ustawienie: 1-4-2-4
Szczęsny - Cionek, Jaroszyński, Salamon, Bereszyński - Linetty, Zieliński - Teodorczyk, Stępiński, Milik, Piątek
Rezerwa: Drągowski, Skorupski.
Latem dojdą: Walukiewicz, Jagiełło, Żurkowski, Kownacki.

D... - 17 lutego 2019, 18:37:42 - *.ssp.dialog.net.pl
Taka statystyczna ściema, nie wiadomo czemu służąca: akcja była jedna: karny obroniony, dobitka strzelca i gol. Po co to dzielić na dwie części, osobno zmarnowany karny i osobno gol? Przecież gol był konsekwencją karnego, więc czy można pisać o niewykorzystanej jedenastce? Trochę sztuczne naginanie parametrów statystycznych grajka...

Korona - 17 lutego 2019, 20:33:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@D ale tak jest i musi być bo bramka z odbitki jest traktowana jako normalna bramka z akcji A z karnego jest inaczej np jak kończy się sezon i 2 zawodników ma tyle samo bramek to w pierwszej kolejności wyżej jest ten co strzelił mniej bramek z karnych.

czechu - 17 lutego 2019, 22:00:33 - *.icpnet.pl