18 lutego 2019, 19:57:31 - dagazka
Powrót Kuby najwyższej próby

W ostatnim meczu 22. kolejki Lotto Ekstraklasy Wisła Kraków wygrała ze Śląskiem Wrocław 1-0 (1-0). Zwycięską bramkę zdobył z rzutu karnego Jakub Błaszczykowski.

Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla gospodarzy. Patryk Plewka podał w tempo do Jakuba Błaszczykowskiego, a ten wbiegł w "szesnastkę" i oddał strzał, jednak trafił w obrońcę Śląska. Niedługo później pierwsze okazje stworzyli sobie goście. W 9. minucie po krótko rozegranym rzucie rożnym Krzysztof Mączyński dośrodkował w pole karne, a piłka pechowo odbiła się od głowy Plewki i uderzyła w poprzeczkę. Już trzy minuty później piłkarze Śląska mieli kolejną dobrą okazję do zdobycia bramki. Mączyński oddał techniczny strzał z rzutu wolnego, ale krakowski golkiper zachował się świetnie na linii bramkowej, wybijając piłkę na rzut rożny. W 31. minucie Błaszczykowski podał do wbiegającego w pole karne Krzysztofa Drzazgi, a ten uderzył bez przyjęcia. Jakub Słowik nie dał się zaskoczyć i sparował piłkę. W 36. minucie Róbert Pich kopnął w polu karnym Drzazgę, a sędzia podyktował "jedenastkę". Do piłki podszedł Błaszczykowski i pewnym uderzeniem pokonał bramkarza Śląska, strzelając swoją pierwszą po powrocie do Wisły bramkę.

Na początku drugiej połowy zaatakowali wrocławianie. W 50. minucie groźny strzał zza pola karnego oddał Pich, ale piłka poszybowała nad poprzeczką. W kolejnych minutach Śląsk przeważał i próbował zagrozić bramce "Białej Gwiazdy", ale dobrą okazję stworzył sobie dopiero w 60. minucie, kiedy to wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Marcin Robak otrzymał piłkę tuż przed polem karnym i oddał strzał. Napastnik gości uderzył jednak bardzo niecelnie. W 66. minucie po ładnej kombinacyjnej akcji Łukasz Broź groźnie dośrodkował w pole karne, a Wisłę przed utratą bramki uchronił Matej Palčič, który wybił piłkę na rzut rożny. Chwilę później krakowski zespół przechwycił piłkę w środku pola i ruszył z kontrą, ale Sławomir Peszko bardzo nieudanym zagraniem zaprzepaścił szanse swojej drużyny na powodzenie w tej akcji. W 83. minucie dobrą okazję miał Śląsk. Piłka dotarła do niepilnowanego w polu karnym Lubambo Musondy, jednak Zambijczyk posłał piłkę wysoko nad bramką. W odpowiedzi pięć minut później z linii pola karnego uderzał Plewka, ale Słowik pewnie złapał piłkę.

18 lutego 2019, 18:00 - Kraków (Stadion Miejski)
Wisła Kraków 1-0 Śląsk Wrocław
Jakub Błaszczykowski 40 (k)

Wisła: 1. Mateusz Lis - 29. Matej Palčič, 27. Marcin Wasilewski, 4. Maciej Sadlok, 2. Rafał Pietrzak - 16. Jakub Błaszczykowski (81, 8. Łukasz Burliga), 80. Patryk Plewka, 10. Vullnet Basha, 11. Krzysztof Drzazga, 7. Sławomir Peszko (72, 5. Lukas Klemenz) - 24. Marko Kolar (46, 26. Kamil Wojtkowski).

Śląsk: 27. Jakub Słowik - 28. Łukasz Broź, 3. Piotr Celeban, 14. Wojciech Golla, 11. Mateusz Cholewiak - 18. Lubambo Musonda, 19. Krzysztof Mączyński, 21. Jakub Łabojko (61, 6. Michał Chrapek), 23. Mateusz Radecki, 16. Róbert Pich (78, 10. Farshad Ahmadzadeh) - 29. Arkadiusz Piech (58, 9. Marcin Robak).

żółte kartki: Basha, Peszko, Burliga - Mączyński, Broź, Ahmadzadeh.

sędziował: Paweł Gil (Lublin).
widzów: 18 141.

jghjfdg - 18 lutego 2019, 19:59:10 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl
Wasza flaga wielkiego śląska co to była na wszystkich meczach pucharowych to była na meczu bo nie widziałem

Materac - 18 lutego 2019, 20:01:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale drewnianych pilkarzy ma ten Slask polowa z nich to poziom 4 ligi mołdawskiej.Wisła nie lepsza ale powoli sie zgrywa.Kuba szacun.

kibic - 18 lutego 2019, 20:01:20 - *.toya.net.pl
baszczykowski jaki ty słaby jesteś peszko czerwona kartka sędzią go oszczędził drewno jakich mało

zz - 18 lutego 2019, 20:01:20 - *.96.196.30.ipv4.supernova.orange.pl
Wisła bardzo slaba Slask powinien wygrac

TAJNYp - 18 lutego 2019, 20:01:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gol z karnego i WIELKI wystep?? Dobre zarty.. slaby tytuł..

Michu - 18 lutego 2019, 20:01:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Spotkanie 2 słabych zespołów z których jeden miał po prostu więcej szczęścia i dzięki temu wygrał

Jordi - 18 lutego 2019, 20:01:27 - *.adsl.inetia.pl
Niezła ustawka , Wisła raczej wszystkie mecze będzie wtapiała grając w takim stylu.

__________ - 18 lutego 2019, 20:01:27 - *.adsl.inetia.pl

YouPeter - 18 lutego 2019, 20:01:30 - *.dynamic.chello.pl
Poziom 5 ligi Antarktydy. Oczy bolą od patrzenia na ten chłam. 1 liga daje więcej przyjemności z oglądania. W tym roku walka o spadek zapowiada się pasjonująco.

Swoj - 18 lutego 2019, 20:01:30 - *.dyn.telefonica.de
Wisla b slaba , w Gdansku totalne baty !!!!!!

zorro - 18 lutego 2019, 20:01:31 - *.25.188.253
ja sie nie zgodzę z oceną kuby to nie jest poziom reprezentacji a se3dzia wyraznie kopnął piłke i po meczu trener wisły mu dziekuje

Bolo - 18 lutego 2019, 20:01:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Kuba, brawo Jarek Królewski, brawo Rafał Wisłocki, brawo kibice, brawo Wisła!!!!!

Poppo - 18 lutego 2019, 20:01:32 - *.centertel.pl
Wisła nie ma już zgody ze Śląskiem?

Don - 18 lutego 2019, 20:01:35 - *.centertel.pl
Kiepska kolejka dla...Kiepskich...wczoraj ich romski FC w plecy...dzisiaj Ferdki w pytę. ..nie martwcie się ciągle macie szansę na ósemkę. ..w drugiej lidze...

statystyk - 18 lutego 2019, 20:01:44 - *.as13285.net
Pozazdroscic frekwencji!! Szacun!!

K - 18 lutego 2019, 20:01:49 - *.centertel.pl
"Bankrut" wygrał, na pochybel wszelkim znawcom i zawistnikom.
Mecz bardzo ciezkostrawny ale liczą się punkty. Jeszcze niejeden papierowy faworyt je zgubia tej wiosny z tą naprędce klecona Wisłą.

Question - 18 lutego 2019, 20:02:47 - *.111.246.61
była ta flaga co się jej Śląsk tak bał na fanslask? ?

Borubar - 18 lutego 2019, 20:02:48 - *.icpnet.pl
Wisła i tak spadnie.

Rumburak - 18 lutego 2019, 20:03:29 - *.play-internet.pl
Ale slaby ten Slask.Walka o 14 miejsce ich czeka do ostatniej kolejki.Wisla i Kuba zrobili swoje 3 pkt.

nogats - 18 lutego 2019, 20:03:59 - *.static.telcel.net.ve
Ale wałek. Boże, Śląsk grał tak, żeby nie strzelić gola. Kiedy w końcu tą ekstraklapą zajmie się prokurator???

- 18 lutego 2019, 20:04:23 - *.111.246.61
dla Śląska jest porażki smak
dla Śląska forma zła

kibic - 18 lutego 2019, 20:05:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A przy tym karnym to nie było nakładki piłkarza wisły?!?

nogats - 18 lutego 2019, 20:07:01 - *.static.telcel.net.ve

Kiepski - 18 lutego 2019, 20:07:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jestesmy slabi pilkarsko i kibicowsko.
F.Kiepski z WKS-u miarki 3

Tomaazq7 - 18 lutego 2019, 20:08:04 - *.play-internet.pl
Mecz dno. Wisła wygrała po karnym a była spokojnie do ogrania. Z takim zaangażowaniem i pomysłem na grę ciężko będzie się utrzymać. Do Wrocławia nasze gwiazdy powinny wracać osobowym z 10 przesiadkami

Drukarz - 18 lutego 2019, 20:08:07 - *.ip.xs4all.nl
Pawel Gil pokazal ze mafia fryzjera ma sie calkiem dobrze

eme4 - 18 lutego 2019, 20:09:10 - *.234.100.217
obie drużyny poziom 1/2 ligi żałosna parodia Polskiej piłki na najwyższym poziomie żal było to oglądać

ALI - 18 lutego 2019, 20:09:40 - *.200.159.235.internetia.net.pl
Tak będą ciągnąć tego trupa za uszy, byle by tylko nie spadł.....

ja - 18 lutego 2019, 20:10:19 - *.play-internet.pl
Co za żenujący poziom meczu nic nie różnił się od poziomu w ligach okręgowych może jedynie tym że tu troszkę więcej biegali, ale poziom tragedia istna rąbanka. Piłkarz Wisły wchodzi nakładką a tu karny dobre sobie, a Peszko to tylko sędzia wie dlaczego nie wyleciał za czerwoną kartkę z boiska. Pan sędzia dostosował się poziomiem sędziowania do tego "widowiska".

widzewiak - 18 lutego 2019, 20:11:07 - *.92.249.2
Brawo Kuba. SZACUN.

Pizza - 18 lutego 2019, 20:12:32 - *.play-internet.pl
Brawo Wisła pokazaliście fan clubowi Motoru miejsce w szeregu.I dobrze,że nie ma już TKWM.Bo śląsk nie pasował do tej koalicji.Za podlizywanie się motorynce

pikuś - 18 lutego 2019, 20:12:57 - *.dynamic.chello.pl
Respect dla Kuby.

kalbaro74 - 18 lutego 2019, 20:13:40 - *.dynamic.chello.pl
VAR z krótkofalówki tego jeszcze nie było.

tom - 18 lutego 2019, 20:13:42 - *.dynamic.chello.pl
ponad 21tys. widzow. Cracovia musi rozegrac cztery mecze u siebie aby miec taka frekwencję

xxx - 18 lutego 2019, 20:15:08 - *.92.195.12
Śląsk na odmulenie do pierwszej ligi.

widzewiak - 18 lutego 2019, 20:15:55 - *.92.249.2

Slazak - 18 lutego 2019, 20:16:06 - *.dab.02.net (*.146.77.84)
Ale ten pseudo sedzia jest nieudacznikiem gwizdal tylko dla wisl za to powinien byc wyslany do prokuratury.

6543 - 18 lutego 2019, 20:16:33 - *.bestgo.pl
a co takiego piłkarsko pokazał Kuba, że najwyższej próby?

rafi - 18 lutego 2019, 20:18:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do Admina- dlaczego w przypadku Legii podajecie szacunkową ilość kibiców a nie oficjalną a w przypadku Wisły tak nie robicie? ponad 21 tys sprzedano biletó i karnetów ale na meczu bylo 2-3 tys ludzi mniej

Nubian - 18 lutego 2019, 20:20:11 - *.dynamic.chello.pl
Co do poziomu to niestety prawda. Jeden z gorszych meczów w tym sezonie. Zupełny brak taktyki, piłka latała jak w pinballu. Kompilacja dośrodkowań Mączyńskiego byłaby idealnym podsumowaniem meczu. Dobrze, że chociaż Kuba strzelił i dał 3 punkty pewnie wykonując karnego. Do plusów w Wiśle na pewno aktywny Drzazga (widać, że jest gotowy na ekstraklasę) oraz pewni Palcic i Pietrzak.
Śląsk daremny. W zasadzie tylko bambo próbował coś szarpnąć, ale no powiedzmy sobie szczerze, to nie jest kopacz, któremu należałoby powierzyć piłkę meczową i to było widać w sytuacji z końcówki meczu.

@tom - 18 lutego 2019, 20:23:37 - *.dynamic-zab-07.vectranet.pl
Wisła musi strzelić u siebie z karnego, żeby ledwo 1:0 mecz wygrać. Pozdro z Lubina.

Andrea - 18 lutego 2019, 20:23:45 - *.devices.net.pl
Tytuł z d..y, Kuba Błaszcykowski niczym się nie wyróżniał i generalnie grał piach. Ale to wystarczy do powołania do kadry. Widzę, że jest grupa dziennikarzy wzajemnej adoracji, która próbuje zakłamywać rzeczywistość.

kibic - 18 lutego 2019, 20:28:19 - *.dynamic.chello.pl
,, niechęć co niektórych internautów do Wisły
jest dla mnie ubliżeniem samym sobie!!
'' czy Wisła w swojej historii nie dała Polakom
wiele radości w swoich meczach ??
,, należy lubieć i kochać swój klub,, ale należy
też okazać szacunek swoim rywalom!!!!!!!

hoo - 18 lutego 2019, 20:30:10 - *.dab.02.net (*.146.77.84)
Poziom meczu zblizony do okregowki bylo tylko bieganie I sprzedajny z centrali pzpn glut.

długopisy - 18 lutego 2019, 20:32:21 - *.76.126.211.ipv4.supernova.orange.pl
Wygladało na ustawkę. Wisła potykała sie o własne nogi, Śląsk nawet nie udawał, ze chce wygrać. 90' Słowik wybija piłkę, a reszta drużyny sobie idzie jakby było 0-4. Żenada. Przyjechali przegrać i przegrali.

LG - 18 lutego 2019, 20:32:34 - *.dynamic.chello.pl
No i to by bylo na tyle, nastepne punkty moze z Sosnowcem , abo w 1 lidze

artuur,,, - 18 lutego 2019, 20:33:47 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Sląsku! czy ty ogarniesz się. Przegrać z ,,makrelą,,

żabol - 18 lutego 2019, 20:34:34 - *.abo.bbox.fr
Śląsk taki słaby czy Wisła taka mocna ? Jak dla mnie ustawka. Wisła ma skład na II ligę max !

Zed - 18 lutego 2019, 20:45:23 - *.d-com.pl
Fajnie, że Kuba strzelił, ale niestety grał słabo (w poprzednim meczu również). Patrząc na to kluby zamierzające ściągać obcokrajowców w podeszłym piłkarsko wieku z bogatym CV (a kogoś z taką karierą w ekstraklasie nie było) powinny się zastanowić 100 razy. Skoro Kuba, któremu tak bardzo zależy tak gra to jak będą grać ci najemnicy..

ja - 18 lutego 2019, 20:47:16 - *.play-internet.pl
Większość czasu piłka latała w powietrzu, przebijanka kopanina jak w klasie B.

Qlfoniasty - 18 lutego 2019, 20:50:35 - *.16-1.cable.virginm.net
Ja prdl poziom tej ligi to dno do kwadratu,.22 ogorkow plus sedzia pomidor

wnuk - 18 lutego 2019, 20:53:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czego oczekujecie od Wisly? Widzieliscie kiedys osobe w stanie smierci klinicznej? Budzi sie, ale do formy dochodzi powoli.
Cel Wisly jest dosc oczywisty - miejsce wyzsze niz 15 i licencja 2019/2020.
Cala reszta - sorki - kogo to obchodzi.
Osobiscie widze/ dostrzegam wnioski z Zabrza. I Wisla chyba tak bedzie grac do konca sezonu

playmaker - 18 lutego 2019, 20:53:53 - *.146.169.189.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No z tym tytułem to już pojechaliście. Nawet 90minut zaczyna tworzyć rzeczywistość alternatywną. Żółta dla redakcji. Bez VAR-u.

ja - 18 lutego 2019, 20:54:48 - *.play-internet.pl
Jakby ta liga była poważna to z tym co Wisła prezentuje to w każdym meczu powinna dostawać 0:5 no ale ta liga jest żenująca.

dsa - 18 lutego 2019, 21:10:58 - *.dynamic.chello.pl
Kopanina warta 2 ligi. Boże, że ja na to straciłem tyle czasu. I jeszcze mecz wyglądał jakby wynik był znany przez niektórych (z podkreśleniem niektórych) piłkarzy Śląska jeszcze przed meczem. Oczy bolą do tej pory.

izydor - 18 lutego 2019, 21:11:07 - *.opera-mini.net (*.200.83.9)
Brawo Wisła liczą się punkty.Wszyscy co krytykują poziom gry,niech wezmą pod uwagę, ile zawodników z podstawowego składu odeszło z Wisły.W innych klubach jak brakuje jednego zawodnika to rozpaczacie,boicie się o wynik.Brawo Solarczyk że zmobilizowałeś tą resztę zawodników.Pilna potrzeba dobrego napastnika i będzie dobrze.Macie przykład z Górnika jak stracił kilku zawodników gdzie jest w tabeli.

izydor - 18 lutego 2019, 21:11:08 - *.opera-mini.net (*.200.83.9)

izydor - 18 lutego 2019, 21:13:55 - *.opera-mini.net (*.200.83.9)

Bo ja - 18 lutego 2019, 21:15:58 - *.146.39.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tak wrzeszczeli tak ryczeli WKS&BKS GTS wielka zgoda 3 Królow az do końca świata. Wielka beka hipokryzji.

sopel - 18 lutego 2019, 21:23:35 - *.dynamic.chello.pl
poniedziałek godzina 18. widzów 21tys. który inny polski klub zebrałby tylu kibiców w takim terminie? przynajmniej jeden? no chyba jednak nie

PM - 18 lutego 2019, 21:50:50 - *.dynamic.chello.pl
@YouPeter jaka walka o spadek? Zakładam dwa warianty: jeden normalny, spadek Miedzi i Zagłębia S. Drugi wariant to brak licencji dla Wisły i spadek Miedzi. Te Górniki, Płocki, Arki, Śląski i inne Lubiny są pewne utrzymania.

dobranasza - 18 lutego 2019, 21:50:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nad Wisłą spuśćmy zasłonę milczenia.Żenada!

ZeteL - 18 lutego 2019, 22:01:41 - *.adsl.inetia.pl
Tak na marginesie. Mam stary (kineskopowy) telewizor. Panie Królewski, Królewicz czy jak Ci tam. Podjedź, to oddam za darmo , żebyście mieli w czym VAR oglądać.

fansport - 18 lutego 2019, 22:04:05 - *.dynamic.chello.pl
brawo wisła kraków, brawo kuba błaszczykowski.

Vanna Ly - 18 lutego 2019, 22:04:15 - *.free.aero2.net.pl
Błaszczykowski bez szybkości bardzo słabiutki. Peszko niesamowite drewno, powinien był dostać czerwień. Aż oczy bolały przy oglądaniu tego widowiska. Dwóch kandydatów do spadku.

ZeteL - 18 lutego 2019, 22:21:44 - *.adsl.inetia.pl
@Fryzjer - nie wiem, czy tak będzie na koniec sezonu ale po 30 kolejkach trafiłeś w punkt. Aż normalnie zapisałem.

natywny - 18 lutego 2019, 22:41:00 - *.wlan-46-138.betanet.pl
No proszę, z karnego? Sorki, gra wisły wyglądała słabo. komentatorzy cały czas gryźli się w język co by nic nieprzychylnego o wiślackich popisach nie powiedzieć. Dno. Spadek gwarantowany.

K - 18 lutego 2019, 22:44:07 - *.centertel.pl
Fryzjer, kupuję tą tabelę już dzisiaj, za wszelkie pieniądze 😀

MatiGol - 18 lutego 2019, 23:46:38 - *.icpnet.pl
Pff karne a nawet wolne to bramkarze kiedys strzelali...

futbolista - 18 lutego 2019, 23:47:03 - *.bois.qwest.net
nikt wcale sie nie zdziwi, kiedy koncowa tabela bedzie na czele z Cracovia i Koroneczka oraz Jagusia. i nie zdziwi mnie i to, jezeli Extra opuszcza Slunzoki.

cvg - 18 lutego 2019, 23:51:15 - *.dynamic.mm.pl
kiedy -30 pkt za wałki?
Wszystkie kluby sponiewierane przez PZPN za podobne klimaty- składać wnioski do sądów.

BeeSKa - 19 lutego 2019, 0:13:30 - *.adsl.inetia.pl
@6543 - 18 lutego 2019, 20:16:33 - *.bestgo.pl
Co pokazał? Strzelił karnego, jak na poziom tego "meczu" to już b.dużo bo pewnie połowa "piłkarzy" trafiała by centralnie w bramkarza, albo ponad/obok bramki. Tak mieli wywalone na grę jedni i drudzy niestety.

TS Maczeta - 19 lutego 2019, 1:43:47 - *.hsd1.il.comcast.net
Gdyby nie karny z "kaszkietu" to najwyzsza proba poszlaby sie…!Peszko chociaz gonil bo glebie i widac go bylo.A plemnik siostry chlopa co?Raz strzelil z gry i dali mu wykonac karnego.Dobrze,ze trafil!Sedzia Gil zasadzil gila czym podtrzymuje tradycje polskiej/wolskiej czarnej sotni.
Wiecie ile podan z rzedu bylo celnych?
Wisla 5 a Slask 6.
Taki na ten przyklad Liverpool - liczylem!- w meczu z ligowym z Arsenalem 29.XII.2018 na polowie Arsenalu wymienil podan 26!!!!
Kaszana na Reymanie z obu stron byla grana!Wisla mimo ubytkow grala swoje z jesieni.Spasc nie spadna bo 7 przeciwnikow z D8 to samo gra.
G8 tez nie odstaje.
Slyszeliscie co po meczu powiedzial,jeszcze bedac na stadionie,Andrzej Strejlau?
Zachlystywal sie frekwencja wieszczac,ze Wisla nie bedzie miala problemu ze znalezieniem SPONSORA,bogatego sponsora bo to i tamto i wogle.A ja sie zapytam jaki SPONSOR bedzie pakowau piniadze w ten szrot pilkarski jezeli taki gosc wie ile placi swoim pracownikom ktorzy musza zapier...na te swoje 2-4 kawalki zeby on mogl dawac? Chyba,ze bedzie u niego ujemny deficyt umyslowy.
W Anglii,Niemczech,Wloszech czyli tam w pilkarskiej Cywilizacji jakby tak Extraklasy graly to w cholere by rozgonili to towarzystwo a kibice nie mieli by pretensji.
Osobny rozdzial to sprawozdawcy,Tego nie idzie sluchac.Od zeszlego sezonu mecze ligowe,nie wszystkie,ogladam wspolnie z kumplami w Sport Barze "New Polonia" w Szikago a od sierpnia 2018 ogladamy z wylaczona fonia!!Sluchamy tylko pomeczowych dyrdymalow a'la Strejlau.
W tym tygodniu kilka meczow w EX bedzie godnych uwagi.Na pewno CRA - JAG,LECH - LEG czy LECHG - WISK.
Nawalka i Pinto pod scianka.Czy maja taki mir u swoich chlopakow zeby Ci dla nich gryzli glebe?!Cracovia idzie na Puchary,zobaczycie.
A Wisla? Jezeli dograja do konca to bedzie sukces a arcysukces to utrzymanie sie.
Bayern dzisiaj kaputtnie z Liverpoolem,sacrableu!

MksKorona - 19 lutego 2019, 2:22:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tak jak myślałem Wisła nie spadnie bo nasza liga jest zbyt słaba i nawet tak grajac wygrali mecz i jeszcze parę pkt zdobędą ale górnej ósemki to na pewno nie zobaczą

RTS - 19 lutego 2019, 7:09:48 - *.205.194.126
Widzew Wisła!!! Sporo Widzewiaków na meczu

do Fryzjer - 19 lutego 2019, 7:28:24 - *.8.101.103
Lech będzie w 8 a pewniakiem do spadku jest Sosnowiec, reszta ok tzn 2 spadkowiczem (na dzisiaj) jest Miedź ale oni mają tak skrajne mecze jeszcze może kogoś wyprzedzić.

DRAGON - 19 lutego 2019, 7:47:21 - *.opera-mini.net (*.173.233.17)
Takie male spostrzezenie-Tydzien temu Slask na luzie ogrywa Sosnowiec bedac zdecydowanie lepszym a Wisla nie ma nic do powiedzenia w Zabrzu.Az tu mija tydzien i nagle Slask zapomina jak sie gra w pilke przy beznadziejnie nadal grajacej Wisle ktora widze ze spokojnie ma sie utrzymac dla dobra tzw.polskiej pilki czytaj-medialnosci.Czyli teraz wychodzi ze Lechia ogra na luzie Wisle a Slask nagle wystrzeli jak z katapulty i wygra w Derbach.Ciekawe czy tak bedzie heh

Pejcz - 19 lutego 2019, 8:33:15 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Mecz najgorszy w tej kolejce prawdziwa padaczka Jak Śląsk mógł przegrać z tak słabą wisłą.Peszko dalej widac ma problem powinna byc druga zołta i do szatni

Xxx - 19 lutego 2019, 9:28:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bawo Wisła
Brawo Kuba

oczko - 19 lutego 2019, 9:49:13 - *.34.28.157
Niestety Mączyński nie na darmo był odstawiony w Legii. Jest po prostu słaby. Żeby zespół nie mógł wymienić kilku podań. Żal było patrzeć jak Cholewiak walił z całej siły na oślep jak najdalej od własnej bramki. W drugiej połowie praktycznie każdą piłkę. Jedynie co go tłumaczy to fakt iż mają w środku pola takich techników jak Radecki i Łobojko. Śląsk grał jaz za czasów zarania piłki - świeca do przodu i hura. Mam nadzieje że to jednorazowa wpadka trenera. Mam nadzieje że to nie była jego wola jeżeli chodzi o taktykę gry. A Musonda już jest przeczytany w naszej lidze. Już był taki zawodnik o takich parametrach, który akurat był na tym meczu. To Sarki tzw. jeździec bez głowy. Mam nadzieję że Musonda nie pójdzie w jego ślady.

bob - 19 lutego 2019, 10:24:15 - *.43.234.230.ipv4.supernova.orange.pl
Nie ma co filozofować, zmiana trenera w Śląsku nic nie dała, być może jest jeszcze gorzej niż za Pawłowskiego. Okres przygotowawczy jak było widać wczoraj został kompletnie zmarnowany. Trener nie zna potencjału i formy zawodników, wystawianie Brozia i Picha to zwyczajnie sabotaż, nie lepiej wypada Łabojko! Mecz ze słabiutką Wisłą był bowiem najsłabszy w wykonaniu wrocławskich pozorantów w sezonie 2018/19. Czas najwyższy, aby zacząć myśleć poważnie jak utrzymać drużynę z Wrocławia w ekstraklasie. Prezesie Waśniewski do roboty!

yoyo - 19 lutego 2019, 10:43:06 - *.play-internet.pl
Życzę Wiśle jak najlepiej, dobre wyniki tylko pomogą w odbudowaniu potęgi piłkarskiej i kibicowskiej. Pozdrowienia z Białegostoku dla wszystkich Wiślaków.
ps. 21 k, robi wrażenie. Tak trzymać !!!

Dudi102 - 19 lutego 2019, 13:03:18 - *.146.226.182.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Moim zdaniem były to ostatnie punkty zdobyte przez wisłę
W rundzie zasadniczej.

Franek - 19 lutego 2019, 13:14:57 - *.hsd1.il.comcast.net
Gość jako człowiek super ale Prosze mi wytłumaczyć jsk taki piłkarz który 12 miesięcy temu nie był nawet rezerwowym w swojej drużynie był zzbtsby przez tego pseudo śmiesznego trenera Nawalke na mistrzostwa świata ?
Powtarzam
Mistrzostwa świata !!!!
Chłopak jest po prostu słaby nie powiedzuec najsłabszy w zespole i pojechał z drugim mistrzem peszka na mistrzostwa świata

Wiślak - 19 lutego 2019, 13:36:05 - *.dynamic.chello.pl
Dziękuje za wszystkie pozytywne opinie.
Jesteśmy w takim miejscu że dziś cieszy mnie że mogłem wczoraj oglądać Wisłę w ekstraklasie.
Napinaczy którzy uważają ze karnego nie było i ludzi z mowa nienawiści odsyłam do lustra.

Borubar - 19 lutego 2019, 15:48:51 - *.icpnet.pl
"M jak miłość" rządzi i zmiata konkurencję, a amerykański tv.N może tylko leżeć i kwiczeć ;D Do serialu "M jak miłość" jak ulał pasuje hasło - dobre bo polskie! To jest serial podtrzymujący nasze narodowe wartości, a nie próbujący zrobić z Polski drugą (Ch)Amerykę ;) Dlatego Polacy tak go doceniają i nie zmienią tego utyskiwania tutejszych platfusów-lewusów nastawionych przeciwko TVP dla zasady ;-)
PS. A teraz znikam ;D Do końca tygodnia mnie nie ma, bo jestem w delegacji. Z kolei na weekend zamówię sobie w Pizza Hut na wynos pizzę Pepperoni oraz talerz Rolsów, a potem skrzydełka kurczaka z sosem Margherita i Pepsi, i będę oglądał do późnej nocy narodowe arcydzieła w TVP na moim super hiper amoledzie, by potem w poniedziałek z rana półsennym iść na kebab i do pracy, gdzie być może uda mi się przyciąć komara ;D Zatem jeśli zobaczysz w tym tygodniu wpis z konta johny'B, miej pewność, ze to nie będę ja, tylko nieudaczny POdszywacz o którym pisałem wiele razy, a które to wpisy lewusy i tak zignorowały, tak jak i większość moich celnych i merytorycznych argumentów. Szkoda, bo miło się rozmawiało.. jak za dawnych lat ;]