22 lutego 2019, 22:23:12 - euzi
Gol Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek strzelił gola dla Milanu w wygranym u siebie 3-0 (0-0) spotkaniu 25. kolejki włoskiej Serie A przeciwko Empoli. To 19. ligowe trafienie 23-letniego napastnika w tym sezonie.

22 lutego 2019, 20:30 - Mediolan (Stadio Giuseppe Meazza)
AC Milan 3-0 Empoli FC
Krzysztof Piątek 49, Franck Kessié 51, Samu Castillejo 67

żółte kartki: Hakan Çalhanoğlu - Giovanni Di Lorenzo.

sędziował: Piero Giacomelli (Triest).
widzów: 47 866.

Piątka w 69. minucie zmienił Patrick Cutrone, a w drużynie gości Bartłomiej Drągowski rozegrał całe spotkanie.

Milan jest obecnie na czwartym miejscu z dorobkiem 45 punktów. Empoli jest 17. i ma 21 oczek.

Krzysztof - 22 lutego 2019, 22:25:11 - *.sub-174-203-21.myvzw.com
Podania a raczej ich brak ze strony partnerów Piątką to kryminał. To co wyciska z tego co otrzymuje, mistrzostwo. Brawo Krzysztof! Jestem dumny!

3maj - 22 lutego 2019, 22:25:24 - *.bialnet.pl
18. (słownie osiemnasta) bramka Piątka w Serie A, brawo Krzysztof!

Sopel - 22 lutego 2019, 22:27:31 - *.159.171.33
18 bramka, droga Redakcjo 90minut, proszę, schowajcie swoją dumę i zajmijcie się tym co robicie najlepiej - podajcie faktyczne, oficjalne statystyki.

Kuman - 22 lutego 2019, 22:28:04 - *.centertel.pl
Nic dodac nic ujac.Brawo

liczba_bra - 22 lutego 2019, 22:34:25 - *.184.67.49.ipv4.supernova.orange.pl
Dlaczego 90minut liczy jedną bramkę więcej?

Walka PB - 22 lutego 2019, 22:34:34 - *.dynamic.chello.pl
Redakcja chyba już po szampanie,ale wkoncu PIĄTEK! Pow!Pow!Pow!

alee - 22 lutego 2019, 22:35:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pytanie do forumowiczów: czy portal wyjaśniał kiedyś czemu nie podaje oficjalnej liczby bramek tylko liczy po swojemu? Nie jestem tu nowy ale nie widziałem dotąd uzasadnienia

roy - 22 lutego 2019, 22:37:09 - *.toya.net.pl
szczena opada

Zibi33 - 22 lutego 2019, 22:40:31 - *.dynamic.chello.pl
Krzysztof Piatek to fenomen.Jak trener Brzę czek nie znajdzie dla niego miejsca w pierwszej 11 reprezentacji Polski to nie mam słów. Dobry trener zajdzie zawsze miejsce dla dobrego piłkarza.

statystyk - 22 lutego 2019, 22:42:26 - *.bialnet.pl
Podobno redakcja zaliczyła Piątkowi gola który oficjalnie został uznany za gol samobójczy.

Redondo - 22 lutego 2019, 22:43:14 - *.dynamic.chello.pl
@alee, nie można o to pytać, bo bany lecą.

Bolo - 22 lutego 2019, 22:44:18 - *.dynamic.chello.pl
A Nawałka go nie powołał na MŚ , czyli zna się na piłce jak wilk na gwiazdach.

zag26 - 22 lutego 2019, 22:55:21 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
to jest maszyna, co dotkniecie to bramka

KSG - 22 lutego 2019, 22:55:35 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
POW POW POW!!! Piątek musi być w pierwszym składzie na Austrię. Będę w Wiedniu i chce zrobić POW POW POW na stadionie.

Texas - 22 lutego 2019, 22:57:21 - *.corp.google.com
@alee. Wyjasnial i bylo to powtarzane kilkukrotnie. 90minut stosuje taka sama interpretacje przy bramkach dla wszystkich lig, o ktorych pisza.Np w tym wypadku uznaja bramke piatka gdyz pilka po jego strzale szla w swiatlo bramki. Np w Niemczech taka bramka bylaby przyznana Piatkowi. We Wloszech stosuje sie nieco inna interpretacje. Z tego bierze sie roznica. 90minut chce zeby statystyki zawodnikow z roznych lig byly mozliwe do porownania, z tad tez uzywanie jednolitych kryteriow (ktorej moga sie nieco roznica od kryteriow uzywanie przez konkretna lige).

Abc - 22 lutego 2019, 22:59:55 - *.29.165.194.threembb.co.uk
Na rowni z Ronaldo według administracji.
Czekam na sytuację gdzie bramek będzie po równo.
Pozdrawiam wszystkich kibiców piłki nożnej

lol - 22 lutego 2019, 23:03:34 - *.astral.lodz.pl
@abc wtedy napiszą, że Piątek zdobył króla strzelców ale włoska federacja liczy inaczej bramki i bla bla bla więc nie zdobył tak w sumie.

alee - 22 lutego 2019, 23:06:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dzięki za info Texas

xxxx - 22 lutego 2019, 23:06:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Texas
Czyli, gdy W ubiegłym sezonie 90minut odjęło Lewandowskiemu bramkę, to zastosowali włoskie kryteria?

M24 - 22 lutego 2019, 23:35:31 - *.10.211.82
Teksas :stąd!!!!! A, nie z tad takiego zwrotu nie ma!

jo - 23 lutego 2019, 0:02:02 - *.dynamic-ww-04.vectranet.pl
Co tydzień podobny news - nuda... ;-)

fansport - 23 lutego 2019, 0:15:54 - *.dynamic.chello.pl
denerwuje mnie trener milanu, który zdejmuje piątka, zanim ten ustrzeli hattricka, chyba nie chce, by piątek został królem strzelców.

seba - 23 lutego 2019, 0:16:10 - *.play-internet.pl
a kiedyś redakcja odjęła w BVB jednego gola Lewemu mimo, ze wszedzie go zaliczyli.. oj nieładnie nieładnie

aleks - 23 lutego 2019, 2:43:52 - *.dynamic.mm.pl
Od dawna kocham ACM jak jeszcze grał Rijkaard,van Basten ,Gullit,Baresi ale to co robi nasz rodak to MISTRZOSTWO

Tresa - 23 lutego 2019, 6:05:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@texas to idiotyczne wytłumaczenie. To tak jakbyś chciał prowadzić biznes we Włoszech i stosować polskie przepisy podatkowe. Myślę, że redakcja robi to dla kontrowersji. Niemniej jednak prawo jest prawo i jeżeli federacja nie uznała bramki to uznanie jej przez portal statystyczny sprawia, że ta statystyka jest zakłamana - niestety.

Mastah - 23 lutego 2019, 7:04:23 - *.sub-174-225-143.myvzw.com
Aleks, też pamiętam “tamten” Milan. Na podwórku wszyscy chcieli być jak Marco Van Basten lub Ruud Gullit

Nubian - 23 lutego 2019, 7:22:21 - *.dynamic.chello.pl
No niestety, w Milanie Krzysztof nie zrobi tak wielkiego postępu, na jaki wskazałby jego potencjał. Myślę, że już teraz mógłby grać i strzelać w naprawdę topowym angielskim klubie. No, ale wybrał drogę krok po kroku. Oby już latem stawił następny, bo nie ma co liczyć, że z Milanem choćby powalczy w LM czy o mistrzostwo Włoch.

Pablo - 23 lutego 2019, 7:39:15 - *.dynamic.chello.pl
Widzisz Dragowski jakiś ty ,,dobry,, trójka w plecaku i do nauki

Olfen bog - 23 lutego 2019, 8:30:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Najlepszy napastnik swiata.W tym roku zlota pilka i transfer do Realu.Na kolana przed bogiem futbolu.KolLewe po Lewandowskim dziecko polskiej mysli szkoleniowej!

obserwator - 23 lutego 2019, 8:36:19 - *.224.183.185.Tele-Necik.PL
Gościu akurat Drągowski był najlepszy u siebie więc hejterze nie p.. głupot jak nie masz pojęcia o czym piszesz.
A co do statystyk to portal powinien obok swojej, podawać również tę oficjalną z Seria A.

mj23 - 23 lutego 2019, 9:11:31 - *.piekary.net
Chętnie zobaczyłbym Go na żywo , niestety w tym sezonie bilety na mecze z topowymi drużynami znacznie zdrożały ale może się uda znów być na San Siro.

Maradona - 23 lutego 2019, 9:13:16 - *.147.42.31.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
26 goli (8 w coppa Italia) w 7 miesięcy.

fansport - 23 lutego 2019, 9:16:08 - *.dynamic.chello.pl
19 goli w lidze piątka jest faktem, a jak tam makaroniarze mu liczą gole, nie zmienia to w niczym tego niezaprzeczalnego faktu.

Mario - 23 lutego 2019, 10:07:07 - *.ip.prioritytelecom.net
Szanowna redakcjo. Skoro tak trzymacie sie tej jednej nieuznanej bramce to moze nie uznajcie w tabelach kar ujemnych na kluby albo znieniajcie wyniki meczy skoro uwazacie ze karny w 90 minucie skoro blad popelnil blad byl niesluszny. Ja tez uwazam ze bramka Piatkowi sie nalezala ale mimo wszystko wiem ze Ronaldo ma 19 Piatek jeszcze nie. Pozdrawiam

soczek07 - 23 lutego 2019, 10:23:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ludzie niech kazdy sobie liczy gole jak chce nie pasuje spadowa stond dla Mnie Piątek mistrz jest i Ja mu uznaje nawet 20 goli. Wyprzedzi zela z Realu i gluteniarz z kadry na lawce niech usiondzie. Pio Pio Pio prawdziwy idol nie zaden przebieraniec z futra

fansport - 23 lutego 2019, 10:30:46 - *.dynamic.chello.pl
najważniejsze, że piątek już ma więcej goli, w tym sezonie, od lewandowskiego, czyli nikt teraz nie ma wątpliwości, kto jest lepszy.

Bolo - 23 lutego 2019, 11:00:37 - *.10.208.4
Pamiętajcie Bania jest z Lechii Dzierżoniów !

The king - 23 lutego 2019, 15:24:20 - *.play-internet.pl
Kurcze czuje się niedosyt że nie Real. Mimo że odmienił grę Milanu to jednak ACM to na chwilę obecną to nie zespół z TOP 10 Europy. W tej formie to i dla Barcy byłby wzmocnieniem ...Suareza by teraz wygryzł.

LEON - 24 lutego 2019, 8:28:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak Trzymaj Krzysiek

Dab-Rozwad - 24 lutego 2019, 15:32:53 - *.toya.net.pl
Demon

Ricardo - 24 lutego 2019, 19:29:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobrze że gra w serie A bo w Bundeslidze to niemiał by szans się wysławić, tam rozwinął się potencjał.

bifer - 3 marca 2019, 17:10:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo dobry mecz Piątka bo bramka i rozpoczęcie strzelania przez Milan,Milan mógł wygrać zdecydowanie więcej ale Empoli miało w bramce dobrze się spisującego Drągowskiego.