24 lutego 2019, 20:17:43 - maciejko
Drużyna Marcina Bułki przegrała w finale Pucharu Ligi

Chelsea FC, zawodnikiem którego jest Marcin Bułka, przegrał 3-4 w rzutach karnych w finale angielskiego Pucharu Ligi z Manchester City FC. Po dogrywce był bezbramkowy remis. 19-letni bramkarz znalazł się poza kadrą meczową na to spotkanie.

24 lutego 2019, 17:30 - Londyn (Wembley Stadium)
Chelsea FC 0-0 pd. k. 3-4 Manchester City FC

karne: (0-0 Jorginho - obroniony), 0-1 İlkay Gündoğan, 1-1 César Azpilicueta, 1-2 Sergio Agüero, 2-2 Emerson Palmieri, (2-2 Leroy Sané - obroniony), (2-2 David Luiz - strzelił w słupek), 2-3 Bernardo Silva, 3-3 Eden Hazard, 3-4 Raheem Sterling

żółte kartki: David Luiz, Antonio Rüdiger, Jorginho - Fernandinho, Nicolás Otamendi.

sędziował: Jonathan Moss (West Riding).
widzów: 81 775.

Ziomball - 24 lutego 2019, 20:23:39 - *.centertel.pl
Jaki cyrk z bramkarzami 😂

Witowo95 - 24 lutego 2019, 20:28:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kepa po tym popisie powinien nie wstać z ławki do końca sezonu.

Dr Shpon - 24 lutego 2019, 21:24:23 - *.16-2.cable.virginm.net
A Marcin Bułka kim jest w tej drużynie? On chyba gra w drużynie rezerw, a ten team tylko podgląda na treningach. Chyba że po dzisiejszej akcji M. Bułka awansuje w klubowej hierarchii.

@@@ - 24 lutego 2019, 21:43:34 - *.184.159.143.dyn.plus.net
Młody ma talent, ale od teraz to Kepa decyduje i zarządza składam, więc raczej nie będzie chciał promować swojej własnej konkurencji (y)

Rafix - 24 lutego 2019, 22:24:10 - *.dynamic.mm.pl
Nie, nie "drużyna Marcina Bułki", bo nie piszecie o jakimś FC Pierdziszewo Śmierdzące, tylko o Chelsea. Szacunku trochę.

arek - 24 lutego 2019, 23:19:42 - *.dynamic.chello.pl
90minut już od dawna jest w oparach absurdu. Przez swoje pryncypialne zasady doprowadziliście tę stronę do śmieszności.

LEON - 25 lutego 2019, 6:27:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeszcze trafi mu się szansa

cyc - 25 lutego 2019, 6:32:23 - *.dynamic.chello.pl
Na boisku było zamieszanie typu włoskiego.Dużo gestów tylko brak jednego znajomości języka..Podobno bramkarz ani trener nie mówią po angliszczańsku.

Nubian - 25 lutego 2019, 8:07:54 - *.dynamic.chello.pl
Może dostanie szansę? Nie wyobrażam sobie, żeby Kepa jeszcze się ostał w Chelsea. Sarri znany jest z autorytarnego usposobienia, choć w tym przypadku nawet największy ugodowiec powinien odesłać hiszpańskiego młodzieńca do rezerw.
No a Cabellero to nie jest bramkarz na tak wielki klub jak Chelsea. On by sobie mógł bronić w jakimś Watfordzie czy innym Fulhamie. Cienki bolek. Nie zazdroszczę Sarriemu. W zasadzie nie ma wyjścia i musi odrzucić niezłego i perspektywicznego bramkarza, w zamian dając plac przeciętniakowi nie pierwszej świeżości.

PKP - 27 lutego 2019, 1:03:20 - *.228.228.225
to syn Łukasza Bułki z Nowego Dziennika?