2 marca 2019, 17:17:25 - euzi
Gol Jakuba Kiwiora

Jakub Kiwior strzelił gola dla FK Železiarne Podbrezová w zremisowanym 1-1 (0-1) spotkaniu 21. kolejki słowackiej ekstraklasy przeciwko AS Trenčín. To pierwsze trafienie 19-letniego obrońcy w barwach nowego klubu. Kiwior rozegrał całe spotkanie.

2 marca 2019, 15:30 - Myjava (Futbalový štadión Myjava)
AS Trenčín 1-1 FK Železiarne Podbrezová
Mohammed Lamine 36 - Jakub Kiwior 86

żółta kartka: Miroslav Viazanko (Železiarne).

sędziował: Ladislav Prešinský (Vráble).
widzów: 224.

W 82. minucie Hamza Čataković (Trenčín) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

Na ławce rezerwowych gospodarzy mecz spędził Libor Hrdlička (w przeszłości Ruch Chorzów). Trenerem AS Trenčín jest były zawodnik Odry Wodzisław Śląski Vladimír Cifranič.

W kadrze meczowej Železiarne zabrakło Daniela Skiby. 18-letni napastnik, który jesienią występował w Polonii Łaziska Górne, dzień wcześniej został zarejestrowany w słowackim związku piłkarskim jako zawodnik słowackiego klubu.

Poza kadrą gości znaleźli się też Jakub Więzik i Samuel Štefánik (dawniej Podbeskidzie Bielsko-Biała i Bruk-Bet Termalica Nieciecza). Trenerem FK Železiarne jest Vladimír Veselý (dawny zawodnik i trener Skałki Żabnica), a jego asystentem były gracz Polonii Bytom i Zagłębia Lubin Michal Hanek.

FK Železiarne Podbrezová zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów.

stirlitz - 2 marca 2019, 19:42:11 - *.252.60.145
Ta Podbrezova to fantastyczny klub pod kątem newsów na 90minut - jest okazja, żeby się rozpisać.

gbr22 - 2 marca 2019, 20:54:57 - *.150.149.206.internetia.net.pl