3 marca 2019, 11:53:48 - dagazka
Debiut Konrada Wrzesińskiego w Kajracie w przegranym Superpucharze Kazachstanu

Konrad Wrzesiński zadebiutował w barwach Kajrata Ałmaty w przegranym 0-2 (0-1) meczu o Superpuchar Kazachstanu z FK Astana. 25-letni pomocnik rozegrał całe spotkanie.

3 marca 2019, 10:00 - Ałmaty (Ortałyk stadion)
Kajrat Ałmaty 0-2 FK Astana
Junior Kabananga 7, 65

żółte kartki: Jełdos Achmietow, Isłambiek Kuat - Abzał Biejsiebiekow, Jewgienij Postnikow.
czerwona kartka: Aderinsoła Eseoła (84. minuta, Kajrat, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Igor Czesnokow (Ust-Kamienogorsk).

W drużynie gości znaleźli się m.in. byli zawodnicy Korony Kielce - Abzał Biejsiebiekow, którego w przerwie zmienił Dmitrij Szomko, a także Siergiej Chiżniczenko, który spotkanie spędził na ławce rezerwowych. Cały mecz rozegrał Iwan Majewskij, w przeszłości występujący w Zawiszy Bydgoszcz. Trenerem FK Astana jest były piłkarz Petrochemii Płock Roman Hryhorczuk.

Papagol - 3 marca 2019, 12:27:21 - *.play-internet.pl
Gratuluję debiutu, niech mu się wiedzie w tym Kazachstanie!

ehri - 3 marca 2019, 13:11:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl