8 marca 2019, 22:23:47 - bartekwr9
Śląsk wypunktował Jagiellonię

W drugim piątkowym spotkaniu 25. kolejki Lotto Ekstraklasy Śląsk Wrocław wygrał na swoim boisku 2-0 (2-0) z Jagiellonią Białystok. Bramki na wagę trzech punktów strzelili w pierwszej połowie Michał Chrapek i Marcin Robak.

Jako pierwsi zaatakowali goście. W 7. minucie meczu Jagiellonia wyszła z groźnym kontratakiem. Jesús Imaz zagrał prostopadłą piłkę do Arvydasa Novikovasa. Litwin próbował przelobować bramkarza Śląska, lecz ostatecznie strzelił nad poprzeczką. Minutę później Śląsk objął prowadzenie. Po szybkim wyrzucie piłki z autu w pole karne dośrodkowywał Róbert Pich. Dogranie przerwać próbował Nemanja Mitrović, lecz zrobił to na tyle nieumiejętnie, że prawie strzelił bramkę samobójczą. Odbitą przez Grzegorza Sandomierskiego futbolówkę w zamieszaniu w polu karnym do bramki skierował Michał Chrapek. W 15. minucie świetną interwencją popisał się Jakub Słowik, który obronił groźny strzał Novikovasa z rzutu wolnego. W 25. minucie gospodarze podwyższyli prowadzenie. Po nieudanie rozegranym rzucie rożnym Pich dograł do obiegającego go Chrapka. Strzelec pierwszego gola celnie dośrodkował, a Marcin Robak z bliska nogą uprzedził Sandomierskiego i skierował futbolówkę do bramki. Pięć minut później Mączyński bezpośrednio z rzutu rożnego próbował zaskoczyć Sandomierskiego, ale piłka trafiła w poprzeczkę. Tuż przed przerwą aktywny w tym spotkaniu Chrapek z dystansu strzelił wysoko ponad bramką Jagiellonii.

Kilkanaście sekund po wznowieniu gry niecelnie z dystansu uderzał Lubambo Musonda. W odpowiedzi równie nieudaną próbę podjął Ivan Runje. Siedem minut później na bramkę Śląska z powietrza uderzył Stefan Šćepović, ale jego strzał również był niecelny. W 62. minucie po przechwyceniu piłki we własnym polu karnym gospodarze wyprowadzili szybką kontrę. Mączyński posłał świetne prostopadłe podanie do Musondy, któremu finalnie zabrakło zimnej krwi i przegrał pojedynek z Sandomierskim. Chwilę później z dystansu piłkę ponad bramkę skierował Pich, a minutę później podobnie zakończyła się próba Tarasa Romanczuka. Groźniej pod bramką Śląska było w 69. minucie meczu. Wprowadzony z ławki Martin Košťál uderzał na bramkę gospodarzy, ale Jakub Słowik nie dał się zaskoczyć i udanie interweniował. Przez wiele minut drugiej połowy meczu piłkarze obu drużyn nie potrafili poważnie zagrozić bramce rywala. W doliczonym czasie gry z rzutu wolnego w mur uderzył Mączyński, a dobitka Jakuba Łabojki przeleciała obok bramki. W jednej z ostatnich akcji meczu w dogodnej sytuacji przestrzelił Arkadiusz Piech.

8 marca 2019, 20:30 - Wrocław (Stadion Miejski)
Śląsk Wrocław 2-0 Jagiellonia Białystok
Michał Chrapek 8, Marcin Robak 25

Śląsk: 27. Jakub Słowik - 28. Łukasz Broź, 32. Igors Tarasovs, 14. Wojciech Golla, 20. Mateusz Hołownia - 18. Lubambo Musonda (64, 10. Farshad Ahmadzadeh), 19. Krzysztof Mączyński, 6. Michał Chrapek (77, 21. Jakub Łabojko), 23. Mateusz Radecki, 16. Róbert Pich - 9. Marcin Robak (86, 29. Arkadiusz Piech).

Jagiellonia: 29. Grzegorz Sandomierski - 15. Zoran Arsenić, 17. Ivan Runje, 5. Nemanja Mitrović, 19. Böðvar Böðvarsson (66, 77. Martin Košťál) - 9. Arvydas Novikovas, 99. Bartosz Kwiecień, 6. Taras Romanczuk, 11. Jesús Imaz (58, 26. Martin Pospíšil), 12. Guilherme - 10. Stefan Šćepović (66, 98. Patryk Klimala).

żółte kartki: Mączyński - Guilherme, Mitrović.
czerwona kartka: Grzegorz Sandomierski (90. minuta, Jagiellonia, za zagranie ręką poza polem karnym).

sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa).
widzów: 8286.

Od 90. minuty w bramce gości stał Taras Romanczuk.

kalbaro74 - 8 marca 2019, 22:25:37 - *.dynamic.chello.pl
JAGA chyba dzisiaj definitywnie straciła szansę na tytuł.

bstok - 8 marca 2019, 22:25:57 - *.tel.tkb.net.pl
Z taka gra to zeby oni w 8mce zostali a nie puchary

Baca - 8 marca 2019, 22:26:24 - *.bb.sky.com
Coś ten czeski trener podnosi powoli Śląsk z marazmu. Jaga ewidentnie spuściła z tonu i zaraz się obudzą na 8 miejscu

xyz - 8 marca 2019, 22:26:25 - *.centertel.pl
Kara za rozszabrowane Wisły...

Wrota Sław - 8 marca 2019, 22:26:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niski wymiar kary, Jaga nie istniała

Cxzwsda - 8 marca 2019, 22:26:49 - *.play-internet.pl
No żart ta Baba Jaga, w ogóle cała ta "liga" to jedna wielka kpina.

Miki - 8 marca 2019, 22:26:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Trener Mamrot do Chrobrego!!!

barfan - 8 marca 2019, 22:27:11 - *.dynamic.chello.pl
tak koncza sie eksperymenty; wymiana prawie calej 11-tki w przerwie zimowej i jest git; 5 miejsce to max na koniec sezonu

romeo - 8 marca 2019, 22:27:12 - *.jkns.pl
Tytuł powinien być:
"Malinowe nosy zadały Jadze dwa ciosy".

Patataj - 8 marca 2019, 22:29:18 - *.mysmtps.com
Ten Cepowicz bardzo chce wszystkich przekonać, że jak najszybciej należy mu się transfer do piętnastego klubu.

Miki - 8 marca 2019, 22:34:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl

zag26 - 8 marca 2019, 22:34:37 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jaga z takim skladem przegrala w takim samym stosunku bramkowym jak Zaglebie Sosnowiec, to jest niewytumaczalne...Jaga nie bedzie mistrzem Polski

borok - 8 marca 2019, 22:34:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaga żle przygotowana do sezonu, od lutego grają słabo, wolno, są wyprzedzani przez przeciwnikow. Będą problemy w utrzymaniem się w pierwszej ósemce. Oprócz braku pomysłu i napastnikow w ofensywie, fatalne, proste błędy w obronie i bramce.

Miki - 8 marca 2019, 22:35:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl

FANSłupsk - 8 marca 2019, 22:36:50 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Do Miki. Tu raczej nie chodzi o Mamrota.To jeden z lepszych trenerów w Polsce.Jaga sprzedała swój napęd(Świderski,Frankowski,Bezjak)i wszystko się zaciełoWzmocnienie się grajkami z Krakowa nie zgrały się jeszcze z system gry Jagi. Bez sympati do Jagi.GRYF KS

Pytajnik - 8 marca 2019, 22:38:25 - *.static.korbank.pl
Cudzoziemska Baba Jaga przegrywa mecz za meczem. Ole, ole, ooo! Wincyj zagranicznego szrotu.

Abs - 8 marca 2019, 22:38:59 - *.centertel.pl
Statysta z serbii w ataku i tylko jeden skrzydlowy w kadrze to najwieksze problemy w jadze.nawet bezurzyteczny novikowas jest grozniejszy od kostala speca od podawania do bramkarza.ekdperyment z dwoma lewymi obroncami nie wypalil ale to nie moglo sie udac jak w srodku biegaja dwa drewna romanczuk i cale zycie spóźniony kwiecien.na koniec jeszcze o serbskim napastniku, nie dosc ze cienki to gra jak panienka

Bobiś - 8 marca 2019, 22:41:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mamrot twój czas się skończył. Zero pomysłu na grę. Z taką grą będą problemy z utrzymaniem w ósemce.

J1920 - 8 marca 2019, 22:41:52 - *.dynamic.chello.pl
mamrot out!!!

Cd - 8 marca 2019, 22:42:35 - *.centertel.pl
Super pytanie do trenera,widzi pan scepivicia na treningach,jakie sa jego mocne strony...trener uniknal odp.

Swoj - 8 marca 2019, 22:44:07 - *.dyn.telefonica.de
Slask zrobil swoje , gratulacje

Swoj - 8 marca 2019, 22:45:27 - *.dyn.telefonica.de

LS - 8 marca 2019, 22:46:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Śląsk, Jaga w tym meczu na kolanach.

piotrek - 8 marca 2019, 22:47:43 - *.dynamic.mm.pl
po meczu z gornikiem mamrot srwierdzil ze druzyna gra coraz lepiej,nie wiem tylko o jakiej druzynie on mowil,mam nadzieje ze jego dni sa policzone

mundi - 8 marca 2019, 22:50:35 - *.240.139.5
Ludzie ogarnijcie się, to nie jest wina Mamrota, po prostu nie ma szans tego ogarnąc , gdy nie ma trzech podstawowych graczy.

do @Abs - 8 marca 2019, 22:50:58 - *.static.korbank.pl
Zagraniczny zaciąg jest również bezużyteczny, co twoja ortografia.

fansport - 8 marca 2019, 22:52:39 - *.dynamic.chello.pl
oni powinni grać na starym stadionie, na oporowskiej, bo z taką frekwencją, tylko tam.

RolloJaga - 8 marca 2019, 22:53:37 - *.76.73.57.ipv4.supernova.orange.pl
Jaga bez formy oby jakoś dotrwać do przerwy na reprezentację, w każdym meczu tej rundy robimy mniej km. niż przeciwnik. Każdy zawodnik gra gorzej, nie wygląda to dobrze obawiam się że żegnamy się w tym tygodniu z Pucharem Polski.

Jaga71 - 8 marca 2019, 22:55:16 - *.dyn.as47377.net
Mamrot chyba jednak się pogubił.Kolejny bardzo słaby mecz Jagi .

da - 8 marca 2019, 22:57:45 - *.icpnet.pl
Czar Mamrota chyba właśnie pryska

Zajmon Leg - 8 marca 2019, 23:18:54 - *.147.106.182.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Krakali z tym zwolnieniem i teraz to konieczność bo cienizna sie zrobiła.

blagnac - 8 marca 2019, 23:21:34 - *.81-166-240.customer.lyse.net
Odczepcie się od Mamrota,jeden z lepszych w tej dziwnej lidze

pepik - 8 marca 2019, 23:27:35 - *.43.72.18.ipv4.supernova.orange.pl
Śląsk ma tak grać już do końca sezonu.

Haka - 8 marca 2019, 23:32:47 - *.bb.sky.com
90minuta meczu a Scepovc się bawi telefonem na twiterze jest jak nie wierzycie ŚląJag.
Mamrota czas nadszedł.
Ah a mógł być Gattusso.

Boa - 8 marca 2019, 23:41:10 - *.itsa.net.pl
Z jakiego tonu? Fart się skończył, bo z gry to mają o jakieś 12 punktów za dużo.

TS Maczeta - 8 marca 2019, 23:41:12 - *.hsd1.il.comcast.net
Szrot wislacki dobil Mamrota.A mamrotau,ze jest w pyte czy nawet po penisie. A tu taka niespodziewanka ze strony kopaczy.

Haka - 8 marca 2019, 23:45:59 - *.bb.sky.com
Scepovic w 90 minucie sprawdzał na necie czy ochraniacze przyszły.
Odeszli Świderski,Sheridan i Bezjak a przyszedł jakiś przebieraniec i junior Klimala.
O co tu chodzi?

marecco - 8 marca 2019, 23:59:32 - *.dynamic.mm.pl
jagielonia -3 polaków w skladzie

marecco - 9 marca 2019, 0:03:29 - *.dynamic.mm.pl

Hultaj - 9 marca 2019, 0:54:21 - *.dynamic.mm.pl
Ale ta liga słaba Kiepscy tydzień temu nie istnieli z piastem kapletnie,pierwszy strzał oddali w 85 minucie.A dziś jagie pokonali,śmieszne to jest jak cała ta liga.

Bako - 9 marca 2019, 1:50:26 - *.hsd1.il.comcast.net
Dlaczego maliniaki nie grają na oporowskiej tam jest stadion na miarę tej widowni która chodzi na mecze ślunska !!!!Miasto ponad 600 tys a ludzi ile chodzi wszyscy widzimy ciekawe ile miasto dopłaca po każdym meczu ze by się zwróciło za bilety ????

theman - 9 marca 2019, 2:30:33 - *.hsd1.il.comcast.net
Tragedia!Tak slabo grajacej Jagi dawno nie widzialem ,bledy trenera widac i to bardzo duze,Sandomierski to okregowka chlop rusza sie jak mucha w smole,Gulerme to niestety li tylko lewa obroa ,jako pomocnik zagubiony,Kwiecien to tez max 2 liga ,brak napastnikow,,a reszta obnizyla loty ,taktyka z grajacym 1 napastnikiem i dwoma pomocnikami defensywnymi to lipa ,no coz sezon zakonczony ,jedynie max 8 miejsce w lidze .

Wrocław - 9 marca 2019, 3:24:29 - *.ssp.dialog.net.pl
bako ze wsi za Legnicą martw się o swój wiejski klubik kghm bo jak państwowy kombinat wreszcie przestanie lekką ręką wyrzucać 20 milionów i utrzymywać stadionik na wsi to skończycie jak Górnik Wałbrzych, który też zawsze wargował na Wrocław. A teraz młodzi z Wałbrzycha jeżdżą do Wrocławia Śląsk dopingować :D

Bako - 9 marca 2019, 3:48:58 - *.hsd1.il.comcast.net
@wrocław po pierwsze nie znam wsi która ma 75 tys mieszkańców po drugie kghm szybko nie upadnie w porównaniu do kopalń węglowych tak ze za twojego życia raczej się tego co w Wałbrzychu nie doczekasz po trzecie potraficie się wyśmiewać z mniejszych miast gdzie procentowo ludzi chodzi 3 razy więcej niż w dużych miastach !!!!

orzeł - 9 marca 2019, 5:09:05 - *.centertel.pl
piłkarski poker dalej trwa , a w pucharach to Wyspy Owcze nas ograją

Rafał - 9 marca 2019, 6:04:04 - *.147.102.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dziad pokonal dziada, ta jaga ma grac w pucharach???? Ohahahahaha. Czeka ja kara za podkupienie zawodnikow Wisły. Znowu w tym roku Polska nie ma kogo wystawić do pucharow Europy. Wszyscy odpadna w pierwszej rundzie.

Kopacz - 9 marca 2019, 6:51:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Transfery Jagi beznadziejne!

unkas - 9 marca 2019, 7:01:50 - *.centertel.pl
8266 luda w tym schetyna, żebyście na mecze chodzili tak jak na wybory

Dworek - 9 marca 2019, 7:25:46 - *.dynamic.chello.pl
Mamrota błędem było pozbycie się Sheridana i Świderskiego, przyszli Kostal Imaz a napastnika brak.

Broki - 9 marca 2019, 7:28:01 - *.ip-point.pl
Jaga idzie w ślady Lecha. Zarobili gruby szmal na transferach ale to nie przekłada się na wyniki w lidze. W czerwcu też będą królem okienka transferowego sprzedają zawodników za 5 mlnE i będzie walka o utrzymanie. Ale kogo obchodzi poziom sportowy? Ważne by melony się zgadzały na koncie.

łomatko - 9 marca 2019, 7:31:36 - *.dynamic.chello.pl
Jagiellonia musi być w głębokim kryzysie skoro smary dostaje smary od oldboyów ze Śląska..w drużynie której jest tylko jeden właściwie piłkarz i myślę tu o Robaku bo reszta to szrot taki że nawet złomiarze by się zastanawiali czy się skusić

Jim beam - 9 marca 2019, 7:35:42 - *.centertel.pl
Wygrali bo pan od kasyn na trybunach zaszczycił. ..swoją drogą czy Kiepski bajkopisarz policzył ludzi na trybunach 8000?..akcja dzieci na stadion jakoś się nie powiodła? KIEPSKIE ŻYCIE KIEPSKIE SPRAWY.MARNE MECZE I OPRAWY

Łubu-Dubu - 9 marca 2019, 7:54:08 - *.centertel.pl
Cierpliwość Pana Kuleszy do trenera Mamrota chyba już się wyczerpała. Następny chyba Smołka w kolejce
Bezrobitni trenerzy zacierają ręce w przerwie na reprezentację znowu będę zatrudniać

Kopacz - 9 marca 2019, 8:05:19 - *.centertel.pl
Mamrot winny za transfery? Ludzie opanujcie się Panie Kulesza do roboty!

LG Bergen - 9 marca 2019, 8:09:35 - *.143.68.18
Hej Śląsk!!! Za tydzień też zwycięstwo w Warszawie

hejabatere - 9 marca 2019, 8:55:17 - *.dynamic.mm.pl
Mamrot nie jet winien niczemu. Jaga sprzedała swoich najlepszych piłkarzy zimą, a decyzje o tym musiał podjąć P. Kulesza.
Po drugie w składzie musi być optymalnie 6 Polaków w każdej chwili meczu.

wichura - 9 marca 2019, 8:58:52 - *.146.162.241.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jaga - od lat czołówka ligi, w tym sezonie mieli o mistrza powalczyć.
Śląsk - zbieranina piłkarzy niechcianych.
Dziwne te wyniki...

tom - 9 marca 2019, 9:09:43 - *.dynamic.chello.pl
Przeciez Jaga to juz praktycznie sami obcokrajowcy.

Ok - 9 marca 2019, 9:19:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tom ale żeś nam zaimponował!

kibic - 9 marca 2019, 9:23:47 - *.231.10.225.koba.pl
Jagiellonia w tym meczu nie grała w piłkę. Wyglądała bardzo słabo piłkarsko. Zasłużone zwycięstwo Śląska. Gratulac(J)e.

Mike - 9 marca 2019, 9:31:57 - *.2-4.cable.virginm.net
Transfery Jagi to porażka

ChG - 9 marca 2019, 10:07:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Lubu Dubu .Możliwe że Trener Mamrot Wróci za Trenera Nicinskiego do Chrobrego?!!

fd - 9 marca 2019, 10:34:26 - *.icpnet.pl
Przecież podobno zostaliście królami zimowego okienka i wzmocniliście się "gwiazdami" z Wisły. Tak na poważnie to piłkarze których ściągnęliście niczym nie różnią się (nie są lepsi) od większości grajków w tej lidze a taki Swiderski czy Frankowski przerastają ich o klasę.

TSW - 9 marca 2019, 11:06:49 - *.10.208.129
Bożeeee 8 tys widzów !!! ŻEnada poprostu !

Znawca WKS - 9 marca 2019, 11:22:04 - *.ssp.dialog.net.pl
8 tysięcy to i tak dużo jak na taką ligę, o co Wam chodzi? A tak w ogóle to gdzie Jagiellonia do pucharów. Kiedyś Legia jeszcze coś grała, wcześniej Lech i Wisła, ale teraz to cała liga jest strasznie cienka. Zresztą wyniki w pucharach to pokazują. Amatorzy już się cieszą na lipiec. Taki duży kraj, całkiem bogaty, porażka. Jaga naściągała średniaków z Wisły i wielki hit transferowy. ;) Do tego sami obcokrajowcy...

Znawca - 9 marca 2019, 11:33:02 - *.dynamic.chello.pl
Jaga od jakiegoś czasu gra antyfutbol. Precz z 8mki!

Rodowity - 9 marca 2019, 11:39:37 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Brawo Śląsk.
Pzdr z białej Łodzi

kibic - 9 marca 2019, 11:43:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jaga jak będzie w 4 to będzie wielki ich sukces z taką grą to powinni walczyć o utrzymanie
Brawo Śląsk

kibic - 9 marca 2019, 11:48:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Śląsk

KSU - 9 marca 2019, 11:50:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Śląsk !!! WKS ekipa z charakterem kibice legendarni!!! Pozdro z Zielonego Poznań !!! Szacun Romek Z !!!!

Abs - 9 marca 2019, 12:08:57 - *.centertel.pl
Mozna grac na 2 lewych obroncow ale w srodku musza byc kreatywni pomcnicy a nie 2 drewniakow lub odwrotnie 2 drewna w srodku i 2 dobrych skrzydlowych. Do tego warunek nizbedny to solidna 10 i napastnik chociz taki jak swiderski,bezjak lub piatkowski z najlepszego okresu...a kto gral w ataku, statysta.nawet redaktor zapytal trenera jakie atuty ma serb na treningach bo w 3 meczach nawet raz dobrze pilki nie kopnal

GH - 9 marca 2019, 12:16:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to dzienikarzyny i wielcy eksperci nadal będą pisać że Jaga to KRÓL POLOWANIA okienka transferowego a Stefan to prawie jak Messi hahah

spider - 9 marca 2019, 12:35:41 - *.dynamic.chello.pl
To podobno Lechia miała puchnąc jak to się pocieszali i zaklinali rzeczywistość kibice z Białegostoku i Warszawy. A tu tylko wypadek przy pracy z Zagłębiem mocno podszyty ingerencją w wynik sędziego. Od poniedziałku wszystko wraca do normy. Natomiast Legii i Jagielloni życzę powodzenia w PP bo nie jest powiedziane, czy jesteście w stanie zaprezentować sie skutecznie na boiskach Rakowa i Odry. W każdym razie czekamy na was w półfinale i doczekac się nie możemy

marecco - 9 marca 2019, 12:47:15 - *.dynamic.mm.pl
sedziemu spotkania p.Raczkowskiemu proponuje zapoznac sie z Art.04.3 pt,,kolory,,w ktorym stoi jak byk ze ubiór bramkarza musi roznic sie od reszty zawodnikow druzyny.Romanczuk nie zalozyl odmiennych w kolorze spodenek,spodni.

Kibic - 9 marca 2019, 13:19:13 - *.giganet.biz.pl
Gratulacje dla Śląska.
Panie Nowak, jak widać dół może wygrać z górą- TYLKO TRZEBA CHCIEć i trawę gryźć na boisku.

Jaga71 - 9 marca 2019, 13:47:13 - *.dyn.as47377.net
@marecco ale żeś dowalił a jakie to ma znaczenie to może miał do szatni biec i się przebierać aby 2 minuty dograć

danieeel99 - 9 marca 2019, 14:03:18 - *.unknown.vectranet.pl
Ktoś mi wytłumaczy co tu się dzieje? Ta liga jest tak słaba.. zespół, który bije się o europejskie puchary przegrywa kolejne spotkanie.. Nudne i mocno wkurzający ten wyścig ślimaków.. i tak słaba Legia zdobędzie kolejny tytuł..

marecco - 9 marca 2019, 15:42:47 - *.dynamic.mm.pl
do jagusi siedemdziesiatej pierwszej-wedlug ciebie nie ma znaczenia bo 2 min do konca,ale sedzia jest obowiazany trzymac sie regulaminu,zasad gry w pile nozna.

izydor - 9 marca 2019, 19:03:37 - *.opera-mini.net (*.200.83.9)
Panie Mamrot życzę Jagieloni kolejnych porażek.Bo poszliście ordynarną drogą, wyłudzając z Wisły 3 Zawodników ,korzystając z trudnej chwilowo sytuacji w Wiśle.To wam się odłaci.

Kopacz - 9 marca 2019, 19:19:28 - *.centertel.pl
Wisła dzisiaj gra ładną piłkę wszyscy wróżyli spadek Jaga ściągnęła dwóch degeneratów w Wisły plus jakiś wynalazek scepovic który nie wie gdzie jest to chyba zawodnik na 4 ligę Gdzie tu jest sens Skandaliczne transfery Parodia

Ok - 9 marca 2019, 19:28:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najgorsze transfery Jagiellońskie od lat Ten scepovic to ma dobrego menadżera oszusta Chłop beznadziejny

Lol - 9 marca 2019, 20:26:01 - *.centertel.pl
Dzisiaj można wziąć napastnika z Wasilkowa będzie taki sam jak ten wynalazek!

artuur,,, - 9 marca 2019, 21:18:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
A te ,,płetwy,, co tak tu sapią! @tsw żenada to ty jesteś lajkoniku..nie twój cyrk nie twoje małpy

Bis - 9 marca 2019, 22:18:31 - *.30.25.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Malinowi znowu złamali miotłę Jagi. Drewniana liga, kiepski poziom. Pomyśleć, że taka Jaga walczy o puchary. Zaorać eklape.

StaraLegia - 9 marca 2019, 22:36:16 - *.146.53.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jagiellonia przegrywa, Korona przegrywa, nie zdziwie się jak Lechia też przegra lub zremisuje. Przy zwycięstwie Legii można powiedzieć, że cała ekstraklapa pracuje na tytuł dla Legii.

wro - 10 marca 2019, 9:51:54 - *.43.238.106.ipv4.supernova.orange.pl
Wynik dedykuję wszystkim fanom Śląska, którzy Mamrota widzieli na ławce trenerskiej wrocławian, uznając go za półboga . A to przeciętny I ligowy trener jego miejsce w Głogowie lub jeszcze niżej gdzieś w 2 lidze ! W meczach ze słabym od kilku lat WKS-em w sezonie 2018/19 6-0 w plecy. Macie swojego geniusza , który jechał siła rozpędu tego co Probierz w Białymstoku z Jagą wypracował. Pytanie do fanów Jagi : czy Kulesza zwolni Irka jeszcze w marcu?

kibic - 10 marca 2019, 14:12:58 - *.231.10.225.koba.pl
^wro. Kulesza nie zwolni Mamrota. Nie ma takiego tematu. Mamrot jest dobrym trenerem i jest ceniony w Białymstoku zarówno przez piłkarzy jak i kibiców. Jagiellonia jest obecnie w dołku i obecne nikogo jej wyniki nie cieszą. Trener i piłkarze muszą wyjść z tego razem.

J - 10 marca 2019, 15:49:07 - *.internetia.net.pl
⏱Brawo

stadionowa - 10 marca 2019, 19:31:10 - *.dynamic.chello.pl
Brawo dla Śląska za zwycięstwo , tylko Lechia&Śląsk ...
pzdr z Lublina

abc - 11 marca 2019, 7:52:15 - *.8.101.103
Mam nadzeje że to tylko kryzys bo z kryzysu można wyjść, gorzej jak to efekt nietrafionych transferów. To że Serb nie będzie żadnym wzmocnieniem to każdy wiedział ale nie spodziewałem się że gościu jest tak rzadki że jego sama obecność na ławce rezerwowych jest już osłabieniem drużyny. Kostal jak na razie jest jedną wielką pomyłką i tutaj jest spore zaskoczenie. Cała nadzeje w Klimali, Twarowskim i Łupiński, szansę też powinien dostać Ademec- i tak już nie mamy nic do stracenia.